Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

A héten vettem egy 2008-as évjáratú OPEL Astra H Caravan 1.6-os benzines autót. 90e km van benne.

Az elmúlt napokban városban is használtam országúton is. Nem tudom lehet -e bízni a BoardComputer-ben, de az átlagfogyasztást most 280 km után 11 literre lőtte be.

Alapjáraton 0,2 és 0,7 között mozog. A kézikönyv szerint 8.8 km a fogyasztás 100-on vegyesbe. Tudod télen többet eszik és a fűtés is megy.

De azért ez elég magas érték.

Mennyi lenne az elfogadható maximum vegyesbe így télen?

Illetve mire kezdjek gyanakodni, hogy ennyit eszik.

A válaszokat megköszönve:

palz77

1. Abroncsméret. (függ, mekkora méretű abroncsot használsz, ugyanis a szélesebbnek nagyobb a gördülési ellenállása)

2. Légnyomás a gumikban. ( indulás után ellenőrizd le valahol, még hidegen)

3. Plusz súlyt tedd ki, ne legyen fenn tetőcsomagtartó, síbox feleslegesen.

4. Próbálj többször használni motorféket.

5. Ne melegítsd feleslegesen az autót, indítás után nem sokkal már lehet indulni, persze nem padlógázzal.

Ha legközelebb teltankolod, nullázd le a computert. Majd 100 km megtétele után tankold tele ugyanúgy ( pl. 1 kattanásig). Akkor tudod egyeztetni, van e különbség a BC által mutatott és a valóság között. Aztán itt van a tél is, nekem most pl. le sem megy alapjáraton 1.0 l/h alá. Nyáron ez pl. 0,7-0,8 volt.

Link to comment
Megosztás:

1. Abroncsméret. (függ, mekkora méretű abroncsot használsz, ugyanis a szélesebbnek nagyobb a gördülési ellenállása)

2. Légnyomás a gumikban. ( indulás után ellenőrizd le valahol, még hidegen)

3. Plusz súlyt tedd ki, ne legyen fenn tetőcsomagtartó, síbox feleslegesen.

4. Próbálj többször használni motorféket.

5. Ne melegítsd feleslegesen az autót, indítás után nem sokkal már lehet indulni, persze nem padlógázzal.

Ha legközelebb teltankolod, nullázd le a computert. Majd 100 km megtétele után tankold tele ugyanúgy ( pl. 1 kattanásig). Akkor tudod egyeztetni, van e különbség a BC által mutatott és a valóság között. Aztán itt van a tél is, nekem most pl. le sem megy alapjáraton 1.0 l/h alá. Nyáron ez pl. 0,7-0,8 volt.

Köszi a tippeket.

Feles cucc nincs benne és a téli gumikat is most rakattam fel a nyomás biztos jó. Majd figyelek a vezetési stílusra. Jövőhéten megyünk egy hosszabb útra. Kipróbálom a telitankos 0-zós módszert. Elég kevés benzinnel vettem a kocsit alig gurult el a kútig. Lehet levegős a rendszer. Vagy a gyertyák okozhatják a nagyobb fogyasztást? No.. majd meglátjuk először tankoljunk! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A héten vettem egy 2008-as évjáratú OPEL Astra H Caravan 1.6-os benzines autót. 90e km van benne.

Az elmúlt napokban városban is használtam országúton is. Nem tudom lehet -e bízni a BoardComputer-ben, de az átlagfogyasztást most 280 km után 11 literre lőtte be.

Enyém 1.6 z16xer 7500 km alatt amiból város75% és országút ,pálya 25% de 8 volt az átlag ősztől őszig klímázva nyáron végig

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nos az elmúlt pár napban hosszabb távon is teszteltük az autót. Sikerült 534 km-et menni. 75 %-ban országút 90-100 km/h-ás sebességgel a maradék város. 5-en ültünk az autóban. A csomagtartó tele.

Az átlagfogyasztáson így 6.7 liter volt 100 km-re levetítve, ami szerintem nem egy rossz eredmény. Szinte tizedre ennyit számoltam a visszatöltött benzin és a megtett kilométer visszaosztásában. A második teletankkal látványosan nőtt a Range is. Eddig 570 km-re saccolta.. mostmár 780-at ír ! Egy dologra vagyok kíváncsi, hogy csak városi forgalomban tudom e produkálni a 8-9 literes fogyasztást, ami elvárható lenne.

Üdv

z

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A Z16XEP-s Astra-m városban 9-9,5 litert fogyaszt 100 km-en. Nem sok ez egy kicsit? Tudom, hogy hideg van, de eddig szerintem egyik télen sem evett ilyen sokat. Túlnyomó többségben városban használom az autót. Köszi a választ! G.

Szia!

Az enyém városban 7,5-8 liter eszik...mivel én városban és autópályán is használom, ezért ennél kevesebből is megúszom!

Most 5,9 litert ír a BC kis város és sok autóút után.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Néhány héttel korábban én is ugyan ezekkel a kérdésekkel fordultam ide (10-11 körüli átlag, jó ha 500-550 km t elment egy tankkal).

Ugyan az a 16xer motor, annyi különbséggel, h az enyémben 56000 km volt vételkor, .

Azóta megvolt az éves kötelező szervíz, ahol átnézték mindent. Cserélték a 60000 es kötelezőket, tettek bele tempomatot, programoztak BC-t. (tempomat nagy találmány, nekem nagyon bejött)

A fogyasztás viszont még mindig 9,5-10 körül a BC szerint (szerintem is, mert 500 táján megin villog a lámpa), igaz még mindig nem volt módom országúton vagy autópályán hosszasan tesztelni, csak a Bp-i forgalomban. Mindössze egy 30-40 km m0 volt csak 120-130 közötti tempóval.

Remélem nem valami motorvezérlési probléma van a dologban, minden esetre tovább folytatom a tesztelést...

Az viszont érdekes, hogy nem egyedi a probléma! Lehet, hogy ennyit tud a rendszer, és ennyire rosszul tolerálja a dugókat!

Üdv!

Sziasztok!

Nos az elmúlt pár napban hosszabb távon is teszteltük az autót. Sikerült 534 km-et menni. 75 %-ban országút 90-100 km/h-ás sebességgel a maradék város. 5-en ültünk az autóban. A csomagtartó tele.

Az átlagfogyasztáson így 6.7 liter volt 100 km-re levetítve, ami szerintem nem egy rossz eredmény. Szinte tizedre ennyit számoltam a visszatöltött benzin és a megtett kilométer visszaosztásában. A második teletankkal látványosan nőtt a Range is. Eddig 570 km-re saccolta.. mostmár 780-at ír ! Egy dologra vagyok kíváncsi, hogy csak városi forgalomban tudom e produkálni a 8-9 literes fogyasztást, ami elvárható lenne.

Üdv

z

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Néhány héttel korábban én is ugyan ezekkel a kérdésekkel fordultam ide (10-11 körüli átlag, jó ha 500-550 km t elment egy tankkal).

Ugyan az a 16xer motor, annyi különbséggel, h az enyémben 56000 km volt vételkor, .

Azóta megvolt az éves kötelező szervíz, ahol átnézték mindent. Cserélték a 60000 es kötelezőket, tettek bele tempomatot, programoztak BC-t. (tempomat nagy találmány, nekem nagyon bejött)

A fogyasztás viszont még mindig 9,5-10 körül a BC szerint (szerintem is, mert 500 táján megin villog a lámpa), igaz még mindig nem volt módom országúton vagy autópályán hosszasan tesztelni, csak a Bp-i forgalomban. Mindössze egy 30-40 km m0 volt csak 120-130 közötti tempóval.

Remélem nem valami motorvezérlési probléma van a dologban, minden esetre tovább folytatom a tesztelést...

Az viszont érdekes, hogy nem egyedi a probléma! Lehet, hogy ennyit tud a rendszer, és ennyire rosszul tolerálja a dugókat!

Üdv!

Hali,

Nekem is Z16XER motoros az Astra-m, szintén (tavaly nyáron beszerelt) tempomattal. Autópályán (Bp.-Miskolc több alkalommal) 110km/h körül 6,4l/100km, 130-140km/h-nál viszont már 7,4l/100km a fogyasztás.

Városban dinamikusan haladva, nem tökölve (nem Pest, vidéki, de forgalmas város) 7,4l/100km.

A tempomat tényleg hasznos és nem csak autópályán!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Fogyasztás. Elsőként a BC pontossága. Telitank, 2. kattanásig. Ezután újból teli tank, majd ugyanazon a kúton, ugyanazzal a pisztollyal ismét 2. kattanásig telitank. BC szerint elfogyasztott mennyiség: 6,8 l, tankolás: 6,78 l. Szóval hajszál pontos.

Másik. Eger-Budapest táv M3-as 100-110 között. Budapestre érve az átlag 5,3, utána Budát megjárva 5,8. Volt dugó, meg piros lámpa bőven, meg a Széchenyi-hegy sem a sík utakról híres.

Z19DT Caravan Aut. 6.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Fogyasztás. Elsőként a BC pontossága. Telitank, 2. kattanásig. Ezután újból teli tank, majd ugyanazon a kúton, ugyanazzal a pisztollyal ismét 2. kattanásig telitank. BC szerint elfogyasztott mennyiség: 6,8 l, tankolás: 6,78 l. Szóval hajszál pontos.

Másik. Eger-Budapest táv M3-as 100-110 között. Budapestre érve az átlag 5,3, utána Budát megjárva 5,8. Volt dugó, meg piros lámpa bőven, meg a Széchenyi-hegy sem a sík utakról híres.

Z19DT Caravan Aut. 6.

Eléggé pontosan mérted ezek szerint...100-110 tempónál(tempomattal) az enyém is hozza a 5,5-5,8 átlagot!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma túl vagyok egy Veszprém-BP-Veszprém útvonalon. A BC szerint 6,6l volt a fogyasztás. Szerintem ez igen jó így télen az 1.6-tól. Mérem a tankolási átlagot, abban persze több km város is benne van(meg ez az út is, ami sokat segített az átlagon) ez most jelenleg 7.4l. De 9.1-ről indult. Tökéletes.....Szerelőnél jártam, és a helybentopi közben elfogyasztott benzin is benne van, bár nem órákig pörgette....+ tempomat....

Üdv,

Link to comment
Megosztás:

Eléggé pontosan mérted ezek szerint...100-110 tempónál(tempomattal) az enyém is hozza a 5,5-5,8 átlagot!

Kíváncsi voltam mennyire pontos a BC. :-)

Előtte már volt benne 50 km országút-város kombó. Egyébként ennél a tempónál nekem 4,7 l körül eszik. :-) Ráadásul Budapesten is belecsavartam vagy 50-60 km-t, most jár 6 l alatt és még 555 km hátra. Az autó súlya 1500 kg körül van, szóval ez elég jó. A városi vegyes 6,5 l körül.

Link to comment
Megosztás:

Átlagnak 5,5 l / 100km-t írt ki!!! :blink: :icon1:

Újabb teszt eredménye: 6,0 l / 100 km.

Igaz, hogy most hárman ültünk az autóban és majdnem végig latyakos, havas volt az út. Gondolom ez is számít, mert így talán nagyobb a kerék ellenállása.

Érdekesség, hogy én nem nagyon veszek észre szemre jelentős fogyasztáscsökkenést 100-110-es vagy 130-as tempóhoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Budapesten 150km városi vezetés után nagyon lightos vezetés, 2000-nél (legtöbbször) vátottam mindig, BC szerint 6.8l/100 km. 1.4 XEP

Akkor már én is leírom, BP. dinamikusan haladva nekem 7,4 liter (sajnos általában sietnem kell), átlagos forgalom mellett, még éppen nem dugóban!:)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Most hétvégén Budapest-Pécs-Budapest BC-szerint: 445 km, ez alatt fogyott: 22 liter, fogyasztás: 5,0 l/100km.

Tankoláskor ért a kellemetlen meglepetés. Tele tankkal indultam, ugyan annál a kútnál tankoltam ismét visszaérve, szintén három kattanásig. A 22 liter helyett 29,8 ment bele. Ez 6,7 l/100km-es fogyasztásnak felel meg. Elképzelhető, hogy több mint 1,5 literrel alulmér a BC-m?

Ha igen, ezt valahogy lehet kalibrálni?

A másik észrevételem, hogy visszaérve tankoláskor az tűnt fel, hogy szokatlanul csobogott az üzemanyag betöltéskor. Kicsit kiemeltem a pisztolyt és ekkor láttam hogy habzott az egész, ami jött ki a csövön. Elképzelhető, hogy véletlenül, vagy szándékosan levegő keveredett valahogy az üzemanyaghoz és emiatt lett több a tankolt liter, mint ami ténylegesen kifolyt?

Legközelebb másik kútnál tankolok és megnézem ott is.

Link to comment
Megosztás:

Most hétvégén Budapest-Pécs-Budapest BC-szerint: 445 km, ez alatt fogyott: 22 liter, fogyasztás: 5,0 l/100km.

Tankoláskor ért a kellemetlen meglepetés. Tele tankkal indultam, ugyan annál a kútnál tankoltam ismét visszaérve, szintén három kattanásig. A 22 liter helyett 29,8 ment bele. Ez 6,7 l/100km-es fogyasztásnak felel meg. Elképzelhető, hogy több mint 1,5 literrel alulmér a BC-m?

Ha igen, ezt valahogy lehet kalibrálni?

A másik észrevételem, hogy visszaérve tankoláskor az tűnt fel, hogy szokatlanul csobogott az üzemanyag betöltéskor. Kicsit kiemeltem a pisztolyt és ekkor láttam hogy habzott az egész, ami jött ki a csövön. Elképzelhető, hogy véletlenül, vagy szándékosan levegő keveredett valahogy az üzemanyaghoz és emiatt lett több a tankolt liter, mint ami ténylegesen kifolyt?

Legközelebb másik kútnál tankolok és megnézem ott is.

Nekem kerek 1 literrel mutat kevesebbett mutat a bc, mint a valós fogyasztás. Szerintem kevés volt a tartályban, ahol tankoltál és levegővel keveredett a gázolaj, azért habzott és azért tankoltál többett. Egyébként mennyit eszik az autód?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként mennyit eszik az autód?

Hát most már nem tudom... BC szerint 5-5,5 liter szokott lenni mostanában, ami a Z17DTH motortól talán nem lenne irreálisan alacsony.

De ha belegondolok a 445 km alatt máskor is elmegy legalább fél tanknyi gázolaj, ami inkább 6, a mostani eset szerint 6,7 liternek felel meg.

Azt is észrevettem, hogy oda úton ha teli tankkal indulok, sokkal lassabban megy lefelé a mutató. Már 70-80 megtett km-nél tartok, mire egyáltalán megmozdul a mutató. Odaérve kicsivel háromnegyed fölött áll meg. Visszaúton pedig érkezéskor fél tanknál vagy kicsivel alatta van a mutató.

Lehetséges, hogy aszimmetrikus alakja van a tanknak és a szint emiatt kezdetben kevésbé csökken?

Link to comment
Megosztás:

Hát most már nem tudom... BC szerint 5-5,5 liter szokott lenni mostanában, ami a Z17DTH motortól talán nem lenne irreálisan alacsony.

De ha belegondolok a 445 km alatt máskor is elmegy legalább fél tanknyi gázolaj, ami inkább 6, a mostani eset szerint 6,7 liternek felel meg.

Azt is észrevettem, hogy oda úton ha teli tankkal indulok, sokkal lassabban megy lefelé a mutató. Már 70-80 megtett km-nél tartok, mire egyáltalán megmozdul a mutató. Odaérve kicsivel háromnegyed fölött áll meg. Visszaúton pedig érkezéskor fél tanknál vagy kicsivel alatta van a mutató.

Lehetséges, hogy aszimmetrikus alakja van a tanknak és a szint emiatt kezdetben kevésbé csökken?

Ma tankoltam, és megnéztem kíváncsiságból, nálam is habzott a gázolaj, viszont a kútoszlop oldalán a kémlelő nyíláson nem volt habos. Az üzemanyag szintjelző nálam is így működik. Én nem az első kattanásig tankolok, hanem addig amíg fér bele, így országúton 100-110 km-t megyek úgy, hogy akkor kezd megmozdulni a mutató. Ha fél tankot mutat a mutató, akkor ha csak városban megyek akkor 450km-t mutat a számláló, ha országúton, akkor 500-520 km-t megyek fél tankkal. Az átlag fogyasztásom 5,5 körül van, hol egy kicsit fölötte, hol egy kicsit alatta.

Link to comment
Megosztás:

Hát most már nem tudom... BC szerint 5-5,5 liter szokott lenni mostanában, ami a Z17DTH motortól talán nem lenne irreálisan alacsony.

De ha belegondolok a 445 km alatt máskor is elmegy legalább fél tanknyi gázolaj, ami inkább 6, a mostani eset szerint 6,7 liternek felel meg.

Azt is észrevettem, hogy oda úton ha teli tankkal indulok, sokkal lassabban megy lefelé a mutató. Már 70-80 megtett km-nél tartok, mire egyáltalán megmozdul a mutató. Odaérve kicsivel háromnegyed fölött áll meg. Visszaúton pedig érkezéskor fél tanknál vagy kicsivel alatta van a mutató.

Lehetséges, hogy aszimmetrikus alakja van a tanknak és a szint emiatt kezdetben kevésbé csökken?

Hali!

Nem lenne egyszerűbb, ha a beletöltött üzemagyag-megtett km arányát számolnád? Annál pontosabb eredményt semmi nem produkál.

Értem, hogy szeretnéd, ha minél pontosabban mérjen a BC. Van pár ötletem, mit nézzél meg. De ezt csak holnap tudom megnézni, mert nincs az autó a nappaliban. Van OP-COM-od?

Amúgy, ha leveszed a sarut, és vissza, már nem ugyanazt a RANGE-t írja ki. Általában kevesebbet....;) Holnap folyt. köv....

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem lenne egyszerűbb, ha a beletöltött üzemagyag-megtett km arányát számolnád? Annál pontosabb eredményt semmi nem produkál.

De, számoltam is fentebb. Csak akkor a BC teljesen felesleges az autóra, ha össze-vissza adatokat ír ki.

Értem, hogy szeretnéd, ha minél pontosabban mérjen a BC. Van pár ötletem, mit nézzél meg. De ezt csak holnap tudom megnézni, mert nincs az autó a nappaliban. Van OP-COM-od?

Sajnos nincs. De a héten más okból viszem szervizbe az autót, ott esetleg meg tudom nézetni amit kell.

Amúgy, ha leveszed a sarut, és vissza, már nem ugyanazt a RANGE-t írja ki. Általában kevesebbet.... ;) Holnap folyt. köv....

Tudom. Most január elején cseréltem akksit. Kezdetben egy tele tankkal valami 750-800 km-t írt ki, most a legutóbbi tankoláskor már 1152-t.

De mivel ezt is a valótlan BC fogyasztási adatból számolja, ez sem igaz. Nagyjából egy tele tankkal (három kattanásig töltve) 800-850 km-t tudok megtenni. Természetesen nem városban.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.