Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

sziasztok én is láttam a cabriot mivel hogy most hétvégén tihanyban voltunk.másfélnapomba kerűlt hogy megleljem a gazdát.az autót sikerült kivül-belül,alul-felül megnéznem.a motor 1.2s vas.nem szol rosszul futomü türhető picimüszaki.a.kasztni döbbenet!!! az autot teljesen szétszedni és összerakni.heggeszteni is.a küszöbök üvegszálas szövettel ta

knyolva. csiszolás nélkül festve.(stb.) és hab a tortán 650.000 FT. A LÉNYEG SORSZÁMOZOTT BIEBER OPTIKAITUNING

AZ ÁRA HÁT NEMTUDOM. EGYKICSIT MEGDÖBBENTEM <_<

Link to comment
Megosztás:

sziasztok én is láttam a cabriot mivel hogy most hétvégén tihanyban voltunk.másfélnapomba kerűlt hogy megleljem a gazdát.az autót sikerült kivül-belül,alul-felül megnéznem.a motor 1.2s vas.nem szol rosszul futomü türhető picimüszaki.a.kasztni döbbenet!!! az autot teljesen szétszedni és összerakni.heggeszteni is.a küszöbök üvegszálas szövettel ta

knyolva. csiszolás nélkül festve.(stb.) és hab a tortán 650.000 FT. A LÉNYEG SORSZÁMOZOTT BIEBER OPTIKAITUNING

AZ ÁRA HÁT NEMTUDOM. EGYKICSIT MEGDÖBBENTEM <_<

Óhh hát azért köszönjük szépen. Kár érte :huh:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok én is láttam a cabriot mivel hogy most hétvégén tihanyban voltunk.másfélnapomba kerűlt hogy megleljem a gazdát.az autót sikerült kivül-belül,alul-felül megnéznem.a motor 1.2s vas.nem szol rosszul futomü türhető picimüszaki.a.kasztni döbbenet!!! az autot teljesen szétszedni és összerakni.heggeszteni is.a küszöbök üvegszálas szövettel ta

knyolva. csiszolás nélkül festve.(stb.) és hab a tortán 650.000 FT. A LÉNYEG SORSZÁMOZOTT BIEBER OPTIKAITUNING

AZ ÁRA HÁT NEMTUDOM. EGYKICSIT MEGDÖBBENTEM <_<

tényleg kár érte :huh: kár h ebben az országban még a ritka autókat is összegányolták....

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
A múltkor találtam egy Irmscher Classics katalógust, ráérő időmben nekiálltam beszkennelni. A típusra vonatkozó oldalakat berakom ide, hátha érdekel valakit (sorry a minőségért, ezekből a fényes lapokból ennyit tud kihozni a scannerem):

%7Boption%7Dhttp://images.netbag.hu/20081007/21055553594.jpg[/mg]

%7Boption%7Dhttp://images.netbag.hu/20081007/21055873947.jpg%7Boption%7D

%7Boption%7Dhttp://images.netbag.hu/20081007/21060045017.jpg[/ig]

%7Boption%7Dhttp://images.netbag.hu/20081007/21055433931.jpg[/ig]

Nem semmi cuccok. :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Sajnos már nincs meg. Voltak vele mindenféle nem orvosolható bajok. Most Kadett E Sedan van. (ami a képemen is van.)

De azért látom ezt se nagyon kíméled... Füstöl rendesen. :D

Te, nem tudsz esetleg eladó 205/45R16 nyári gumit? Egy pár kellene... Eladtam azt ami most a képen is látszik, eléggé megszorultam. Most az új ötlet hogy ugyanaz a méret marad de lemezfelnin... ;) Az a kettő ami már kész van, nagyon MadMax lett...

Na hali

B.

Link to comment
Megosztás:

De azért látom ezt se nagyon kíméled... Füstöl rendesen. :D

Te, nem tudsz esetleg eladó 205/45R16 nyári gumit? Egy pár kellene... Eladtam azt ami most a képen is látszik, eléggé megszorultam. Most az új ötlet hogy ugyanaz a méret marad de lemezfelnin... :D Az a kettő ami már kész van, nagyon MadMax lett...

Na hali

B.

Hát csak 14"esek vannak, már amik még nem váltak "köddé". :D ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Egy 83-as Kadett D-m van és szükségem lenne segítségre.

A csaomag tartó kárpitok hiányoznak, minden ami a kalaptartó alatt van. Alsó, oldalsó kárpitra lenne szükségem.

Az autó szinte teljesen gyári állapotban van kivül belül és szeretném ha a csomagtartó is az lenne.

Ha tudtok bontót ill. iűegyéb más megoldást kérlek iűírjatok.

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.