Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Szia!

Az még úgy nem lesz jó, a ventilátorház (meg a kép) tetején látod azt a rácsos levegőbeömlőt, azt el kéne takarja a zsalu, így most gondolom középállásban himbálózik. Régen volt, már nem emlékszem pontosan hogyan, de én simán lekaptam a zsalumotort a tengely végéről, nem kell kivenni hozzá a ventilátorházat. Ha ez megvan, akkor kézzel simán át lehet fordítani (lehet így is ahogy te csináltad, ha a motor nem fogja már a tengelyt), csak rögzíteni kéne valahogy, hogy a fenti rácsot takarja, ott szívja ugyanis a belső levegőt.

Köszönöm. Végül is sarki paraszt módjára sikerült megoldanom a csappantyú fixálását. Le sem merem írni, de szerepel benne a szétszedett mozgatómotor széles műanyag fogaskereke és egy vékony kacsaszalag is :) Megnyomogattam, most fixen a külső levegő állásban marad. Szükség szülte megoldás, de ebben a hülye időben csak erre maradt időm. Majd nyáron keresek végleges rögzítési metódust is. Továbbá csókoltatom a Bosch mozgatómotort és a német mérnököket is (tudom, ezekben végállás nélküli a megoldás, de akkor is generálnak egy típushibát egy filléres végállás kihagyásával)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Végül is sarki paraszt módjára sikerült megoldanom a csappantyú fixálását. Le sem merem írni, de szerepel benne a szétszedett mozgatómotor széles műanyag fogaskereke és egy vékony kacsaszalag is :) Megnyomogattam, most fixen a külső levegő állásban marad. Szükség szülte megoldás, de ebben a hülye időben csak erre maradt időm. Majd nyáron keresek végleges rögzítési metódust is. Továbbá csókoltatom a Bosch mozgatómotort és a német mérnököket is (tudom, ezekben végállás nélküli a megoldás, de akkor is generálnak egy típushibát egy filléres végállás kihagyásával)

:)

És mindkét rendszerbe ugyanezt a sz..t tették bele, és ki tudja, hogy meddig,s mibe de az összes G-be ez került. :(

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Végül is sarki paraszt módjára sikerült megoldanom a csappantyú fixálását. Le sem merem írni, de szerepel benne a szétszedett mozgatómotor széles műanyag fogaskereke és egy vékony kacsaszalag is :) Megnyomogattam, most fixen a külső levegő állásban marad. Szükség szülte megoldás, de ebben a hülye időben csak erre maradt időm. Majd nyáron keresek végleges rögzítési metódust is. Továbbá csókoltatom a Bosch mozgatómotort és a német mérnököket is (tudom, ezekben végállás nélküli a megoldás, de akkor is generálnak egy típushibát egy filléres végállás kihagyásával)

Szia! Átérzem a problémád a "német precizitás"-sal kapcsolatban. Én a BEHR rendszerrel jártam hasonlóan évekig ... "de emlékszel így volt jó tavaly is" mondta a nejem, de most már tudom, hogy épp a motor jókedvén múlt, hogy hol állt meg és fixálódott. Az általad korábban linkel oldalon megtaláltam a leírást és meghackeltem a rendszert --> k**** jó. Nem győzőm nyomkodni és hallgatni hogy működik. (régi videólejátszó motor, pillanatforrasztó, elektronika bolt 650 Ft, 2-3 óra) Ezzel nem magam, hanem az oldal készítőjét istenítem. KÖSZI neki mégegyszer.

Neked annyit, hogy megéri egy kicsit "szenvedni" vele. (persze nem viharban, esőben...)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen van.

http://www.smpower.hu/hu/cikkek?f=adatlap&cikk=1803&tcs_onename=D.R.L%20%20635%20%20-%20Nappali%20menetf%C3%A9ny

A felső díszrács két szélére szerelve.

3 vezeték:

Fekete-test (31)

Piros-gyújtás +12V (15)

Fehér-helyzetjelző +12V (58R)

Ebben magában már benne van akkor a vezérlő elektronika? S amúgy milyen jól funkcionál? Egy képet tudnál esetleg majd lőni róla?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Megjött a lóvém, rendelnem kéne első lámpákat, de még nem sikerült eldöntenem, milyen legyen. A projektoros tetszene, de azt olvastam, halogén izzóval gyatra, xenont meg nem akarok, mert macerás. Van valakinek tapasztalata projektoros lámpa+halogén izzó párosítással?

C Corsákat adtak ki projektoros lámpával, ha annyira szar lenne, nem hinném, hogy piacra dobták volna.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen van.

http://www.smpower.hu/hu/cikkek?f=adatlap&cikk=1803&tcs_onename=D.R.L%20%20635%20%20-%20Nappali%20menetf%C3%A9ny

A felső díszrács két szélére szerelve.

3 vezeték:

Fekete-test (31)

Piros-gyújtás +12V (15)

Fehér-helyzetjelző +12V (58R)

Üdv!

Készítettél esetleg erről tutorialt? Engem is érdekelne ilyen DLR, leginkább a szabályos felszerelése, hogy ne csesztessenek érte a későbbiekben

Illetve tudsz róla feltenni képet?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Akinek tetszik....

Én személy szerint az ilyen utólagosan beszereltek nem tetszenek. S nem csak a tied, nehogy személyeskedésnek vedd, de senkié sem. Főleg a sok össze vissza színű, ide oda rakott. Ami szép, ha a lámpatestbe van integrálva.

A gyáriak általában meleg fehérek. És komoly vezérlő elektronikával vannak ellátva, minimum mikroprocesszor vezérli. Már nem egy LED-es lámpa vezérlőhöz csináltunk teszt programot. Ezek ahhoz képest egyszerű....

Link to comment
Megosztás:

Akinek tetszik....

Én személy szerint az ilyen utólagosan beszereltek nem tetszenek. S nem csak a tied, nehogy személyeskedésnek vedd, de senkié sem. Főleg a sok össze vissza színű, ide oda rakott. Ami szép, ha a lámpatestbe van integrálva.

A gyáriak általában meleg fehérek. És komoly vezérlő elektronikával vannak ellátva, minimum mikroprocesszor vezérli. Már nem egy LED-es lámpa vezérlőhöz csináltunk teszt programot. Ezek ahhoz képest egyszerű....

És mihez kell a komoly elektronika? :blink: Úgy értem egy egyszerű lámpában miért van rá szükség, mivel fog többet tudni? Mert bevallom őszinén, nekem elképzelésem sincs. :blush:

Nekem meg egyébként kifejezetten tetszenek ezek a hosszúkás DRL-ek a ködlámpák mellett ahogy DarthVödörnek is van. A helye is pont jó, gyakorlatilag besüllyed a lökhárító síkjába, nem néz ki tákoltnak, és az összkép is jól mutat. Persze nyilván ez teljesen szubjektív.

Link to comment
Megosztás:

Akinek tetszik....

Én személy szerint az ilyen utólagosan beszereltek nem tetszenek. S nem csak a tied, nehogy személyeskedésnek vedd, de senkié sem. Főleg a sok össze vissza színű, ide oda rakott. Ami szép, ha a lámpatestbe van integrálva.

A gyáriak általában meleg fehérek. És komoly vezérlő elektronikával vannak ellátva, minimum mikroprocesszor vezérli. Már nem egy LED-es lámpa vezérlőhöz csináltunk teszt programot. Ezek ahhoz képest egyszerű....

Szerintem is jók az utólag beépített lámpák.Mit csináljon az ember, ha tetszik neki, meg ráadásul praktikus is.Vegyen egy új autót amibe már gyárilag benne van?

Itt az enyém, szerintem ez sem rossz:

http://kepfeltoltes.hu/view/131114/c_009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

És mihez kell a komoly elektronika? :blink: Úgy értem egy egyszerű lámpában miért van rá szükség, mivel fog többet tudni? Mert bevallom őszinén, nekem elképzelésem sincs. :blush:

Nekem meg egyébként kifejezetten tetszenek ezek a hosszúkás DRL-ek a ködlámpák mellett ahogy DarthVödörnek is van. A helye is pont jó, gyakorlatilag besüllyed a lökhárító síkjába, nem néz ki tákoltnak, és az összkép is jól mutat. Persze nyilván ez teljesen szubjektív.

Nagyobb feszültségről járnak a LED-ek, van benük egy vagy több kapcsolóüzemű tápegység, áramgenerátor, áramfigyelés, LED hőmérséklet figyelés, CAN kommunikáció... Nem mondom, hogy többet tud, de egész más...

Nekem nem tetszik, de sokaknak igen.

De amikor szembe jön egy kékes fényű DLR-es, azt nem komálom, főleg ha nem is látszik igazán.

Ugyanez ment a pórféklámpákkal régebben. Most meg már mindegyikbe van normális....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is jók az utólag beépített lámpák.Mit csináljon az ember, ha tetszik neki, meg ráadásul praktikus is.Vegyen egy új autót amibe már gyárilag benne van?

Itt az enyém, szerintem ez sem rossz:

http://kepfeltoltes.hu/view/131114/c_009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én is ugyanígy vagyok ezzel a témával mint imy! Nem tetszenek a nem gyári extrák!

Viszont amit eddig láttam, szerintem azok közül a Tiéd a "legszebb", legigényesebb megoldás.

Sajnos nekem ott a ködlámpa! Gondolkodtam már rajta, hogy esetleg a ködlámpa belsejébe bele rakni valahogy a LED-et.

Másik megoldás a DLR-es lámpa. Viszont azért nem fogok 50-60Eft-ot adni. Láttam már ilyen G Astrát, mit mondjak kicsit giccses!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Én is ugyanígy vagyok ezzel a témával mint imy! Nem tetszenek a nem gyári extrák!

Viszont amit eddig láttam, szerintem azok közül a Tiéd a "legszebb", legigényesebb megoldás.

Sajnos nekem ott a ködlámpa! Gondolkodtam már rajta, hogy esetleg a ködlámpa belsejébe bele rakni valahogy a LED-et.

Másik megoldás a DLR-es lámpa. Viszont azért nem fogok 50-60Eft-ot adni. Láttam már ilyen G Astrát, mit mondjak kicsit giccses!

Nekem ilyen van "philips:"

http://kepfeltoltes.hu/120323/ASTRA_DRL_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha veszek egy ilyen led szalagot a csomagtartó világításának megerősítésére akkor hogyan tudom beépíteni? A gyári lámpára terveztem bekötni, de a led szalagon meg van jelölve hogy hova megy a "+" és a "-" ? A két végére kell majd forrasztani ahol elvágtam a szalagot, vagy hogy működik ez a szalag?

Link to comment
Megosztás:

Jamies!

De hogyan? Valahogy nem ugrik be hogy mit merre kéne kötni ahhoz a relén hogy gyújtáson égjen, lámpa kapcsoláskor meg ne.

DarthVödör!

Köszi! A tiéd relézve van vagy vezérlő elektronikás?

DM101, astra1!

Le tudnátok írni hogy mi a pontos típusa? Köszi

http://www.invisionsales.com/lighting/philips-drl/drl-daylight-4

http://www.invisionsales.com/lighting/philips-drl/drl-installation

olcsónak nem mondható de műszakin sem volt vele gond,rend őrei is már meg állítottak több alkalommal smmi probléma vele minden szabályos. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

http://www.invisionsales.com/lighting/philips-drl/drl-daylight-4

http://www.invisionsales.com/lighting/philips-drl/drl-installation

olcsónak nem mondható de műszakin sem volt vele gond,rend őrei is már meg állítottak több alkalommal smmi probléma vele minden szabályos. :icon1:

Köszi, ez tényleg ennyibe került?

http://www.dt-xenon.hu/philips_drl_nappali_menetfeny_led_keszlet_769?gclid=CKSL2vr15LoCFU5a3godRG0AxQ

Link to comment
Megosztás:

Ha veszek egy ilyen led szalagot a csomagtartó világításának megerősítésére akkor hogyan tudom beépíteni? A gyári lámpára terveztem bekötni, de a led szalagon meg van jelölve hogy hova megy a "+" és a "-" ? A két végére kell majd forrasztani ahol elvágtam a szalagot, vagy hogy működik ez a szalag?

A válasz benne van a kérdésedben. :) Bár amiket rendeltem led szalagokat ide-oda a lakásba azokra mindig rá volt forrasztva vezeték. Persze, ha vagdalod akkor már forrasztani kell. Én nem tettem az enyémbe ilyet, nekem két ledes szofita "dolgozik" a csomagtartóban. De gondolom ráforrasztod, összekötöd a gyári lámpa vezetékével, polaritásra ügyelve, burkolat alatt vezetéket elvezetni és durván ennyi.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.