Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Kellett hozzá egy másik ülés.....

Vettem 9.000 Ft-ért egy olyan hátsó ülést, amin a minta nélküli rész ugyan olyan agyagból van mint a Classic II-jé.

http://kepfeltoltes.hu/view/140706/IMG__005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Arról levettem a háttámla kárpitját és az enyémről is. Ezeket a kárpitokat átvittem Békéscsabára egy autókárpitoshoz, aki a varrás mentén szétbontotta, majd a mintás részt kicserélve összevarrta. Ez 4.000 Ft-ba került.

Az Opelnál vett gyári övcsat tartókat én tettem a kárpitba, úgy hogy előtte megnéztem a cimborám kombiján, pontosan hol van gyárilag rajta. (Ez majdnem 5.000-be került)

Utána csak össze kellett rakni a háttámlát, és a középső fejtámla tartónak vágni egy lyukat a szöveten.

Anyagilag jobban megéri komplett utastér kárpitot cserélni, de én ragaszkodtam hozzá, hogy ha már az adattáblán szerepel az XXQF kárpitkód, akkor maradjon is az a kárpit.

A donor ülésen nem volt középső fejtámla?

Hol vetted a donor ülést?

Link to comment
Megosztás:

A donor ülésen nem volt középső fejtámla?

Hol vetted a donor ülést?

Olx.hu-n vettem. Szerintem nehéz ilyen szürkét találni, én már több mint egy éve kerestem. Már gondolkoztam azon is, hogy más színűből csináltatom, mivel úgy is a közepe az ülésnek. (De így lényegesen szebb) Nem volt középső fejtámlája, (elsősorban 3 ajtósoknál láttam olyat) de az ülésvázban és a szivacsban ott a gyári lyuk. Csak ki kell tapintani, óvatosan kivágni a kárpitot és beletenni azokat a műanyag tartókat amibe már a fejtámla szára megy. Az én ülésemből ki tudtam venni azokat a csatlakozókat hozzá, és ugye fejtámlám is volt.

Egyébként az ülésből nem kell kivenni azokat a fejtámla tartókat, amire később ugyan ott lesz szükség. A kárpitot le és fel lehet tenni úgy, mint ahogy a ,,gumit szokták a felniről", magyarul alányúlva egy kis csavarhúzóval és végigkísérni a peremén.

Módosítva : merenyi85
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kellett hozzá egy másik ülés.....

Vettem 9.000 Ft-ért egy olyan hátsó ülést, amin a minta nélküli rész ugyan olyan agyagból van mint a Classic II-jé.

http://kepfeltoltes.hu/view/140706/IMG__005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Arról levettem a háttámla kárpitját és az enyémről is. Ezeket a kárpitokat átvittem Békéscsabára egy autókárpitoshoz, aki a varrás mentén szétbontotta, majd a mintás részt kicserélve összevarrta. Ez 4.000 Ft-ba került.

Az Opelnál vett gyári övcsat tartókat én tettem a kárpitba, úgy hogy előtte megnéztem a cimborám kombiján, pontosan hol van gyárilag rajta. (Ez majdnem 5.000-be került)

Utána csak össze kellett rakni a háttámlát, és a középső fejtámla tartónak vágni egy lyukat a szöveten.

Anyagilag jobban megéri komplett utastér kárpitot cserélni, de én ragaszkodtam hozzá, hogy ha már az adattáblán szerepel az XXQF kárpitkód, akkor maradjon is az a kárpit.

Hi!

övcsat tartó gyári száma érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

övcsat tartó gyári száma érdekelne.

De jó, hogy kidobtam a csomagolását... Pedig rajta volt.

Egyébként egy szívás volt a beszerzése...

Bementem az opelhez, ott mondtam, hogy ezek kellenek. Megnézte a gépen és azonnal megtalálta a hátsó ülés részeinél. Azt mondta a kereskedő, hogy csak 3-assával rendelhető és 3.550 Ft. Egy hét múlva meg is jött, és azzal fogadott, hogy megvan, de nem tudja hogy rakom fel mert a hátuljára való rögzítő karikát külön kell megvenni. Rá egy hétre az is megvolt 1.500 Ft-ért.

Módosítva : merenyi85
Link to comment
Megosztás:

Aki bőröztette a kormányt, illetve megcsináltatta a dudagombot, az tenne fel néhány képet a kész műről?

Kormány bőrözésen én is gondolkodom. Viszont kicseréltem a légzsák burkolatát az Ebay-es csodára. Szinben annyira nem gáz, viszont a méret pontossággal voltak problémáim.... valamikor csinálok fényképeket és felteszem. minden estre megtartottam a gyári burkolatot, majd meglátom a dudagomb javítás hogy néz ki. Minden esere a neten amiket láttam, nekem annyira nem jön be.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Viszont, hogy most kicsit többet foglalkoztam a kocsival észrevettem, hogy a jobb első ajtó belső pereme alul kezd hólyagosodni. Létezik erre valami praktika, hogy megállítsam? Kívül még semmi nyoma a rozsdának. Illetve, ha a kocsi alján is találtam olyan részt ahol sérült az alvázvédő réteg, azt simán javíthatom mondjuk Prevent alvázvédővel?

Link to comment
Megosztás:

Viszont, hogy most kicsit többet foglalkoztam a kocsival észrevettem, hogy a jobb első ajtó belső pereme alul kezd hólyagosodni. Létezik erre valami praktika, hogy megállítsam? Kívül még semmi nyoma a rozsdának. Illetve, ha a kocsi alján is találtam olyan részt ahol sérült az alvázvédő réteg, azt simán javíthatom mondjuk Prevent alvázvédővel?

Ha hólyagosodik, akkor a festék alatt rozsda van! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G-hez keresek szemüvegtartót, amit a kapaszkodó helyére lehet beszerelni. Tudnátok segíteni, hogy hol tudok ilyet szerezni?

Előre is köszönöm!

Szerintem ilyen bontóban nem igen van. Inkább Cromax, vagy Opel kereskedés, ahol fellelhető rendelés után. Itt van egy régi hozzászólás és cikkszám róla.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ilyen bontóban nem igen van. Inkább Cromax, vagy Opel kereskedés, ahol fellelhető rendelés után. Itt van egy régi hozzászólás és cikkszám róla.

Ez okés lenne, ha egy az egyben szeelhető lenne. De Astra G-hez nincs napszemcsi tartó. A Corsa C napszemüveg tartóját kell rendelni és bontóból szerezni kell egy komplett kapaszkodót. A napszemüveg tartó rögzítőfüleit ki kell cserélni a kapaszkodójéval és csak akkor szerelhető fel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elektromos kérdésem lenne!

Már 2 légtomegmerőt cseréltem a kocsiban és még mindig fennál a hiba P0100..

Olvasgattam és talaltam zobb kilfoldi oldalon, h kulon testet kell adni a szerkezetnek.

Viszont ők SÁRGA SZINŰ VEZETÉKRE RAKJÁK RÁ!

4:fekete 3:zold/fehér 2:sárga 1:szűrke.

Megtudná nekem valaki nézni mondani, h melyik a test!?

Mert szerintem a fekete(mert barna nincs) z18xe a motorkod..

Hiba legtomegmero ellenalasa tul nagy!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mai napon végre sikerült kiépítenem (vagyis helyrehoznom) szülők szekerében az első ködlámpa kapcsolását. Gezoli telefonos segítségét , IMY és Mc-elek leírását köszönöm!

Szuperül működik a ködlámpa, végre külön, és az autó sem füstölt le eddig!

Az autót 0km-el vették, és rendeltek bele vonóhorgot és első ködlámpát is. Az autó egyébként Z14XE Cl 2.

Szakszerviz által az új autóba berakott utánfutó index visszajelzés:

ut_nfut__index_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
6 db fehér vezeték 5 helyen csupaszított gyári köteg szigetelő szalagozva. Jobbnak láttam, ha ehhez nem nyúlok, örülünk hogy működik, eddig nem volt vele baj. Na meg a led helyén lenne egy lyuk a kormány mögött.
Szóval rátértem az első ködlámpára.
A szalonban a motorháztető nyitó bovden mellett vezették be az első ködlámpák tápkábelét.
Ez a vezeték pedig eltűnt a vezető oldali lábtér burkolata mögött.
Ezt lebontva találtam egy relét, ami biztosíték nélkül volt bekötve a vastag piros tápvezetékre, és a biztosíték táblából jövő hátsó ködlámpa kapcsolt jelére. Így volt megoldva az egy gombbal történő első-hátsó ködlámpa kapcsolása.
A kapcsoló vezeték csak szigszalaggal volt megtekerve, forrasztva nem volt, és a vezeték fele is el volt tűnve blankolás következtében. Ezt az állapotot helyre hoztam.

els__rel__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ezután már csak a leírás alapján kellett a bejövő vezetéket összeforrasztani az V-ös relé vastag fekete kivezetésével.
Relét, biztosítékot beraktam, összeszerelés után már tudtam is kapcsolgatni, és a műszerfali visszajelzés is működik!
Meg kell jegyezni, hogy a biztosítéktábla kiszerelése nem kis munka. Nem szeretném begyakorolni.

IMG_20140708_110909_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

IMG_20140708_110915_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Végezetül pedig egy kérdés, hogy a burkolat mögött található lifegő csatlakozó milyen extrához tartozik?

IMG_20140708_110959_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Módosítva : Stofl
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok srácok! 2002-es G Coupemban sima kormány van..De kicserélném Multira,ez elvileg simán egyszerűen megoldható? Tudom nem fog működni a gombor de nekem az a kormány jobban tetszik..Csinált már vlki ilyent?Köszönöm!

Természetesen egyszerűen megoldható (régi le, új fel, csereszavatosak), de ha csak a gombok látványa miatt akarod megcsinálni, akkor nem is kell kormányt cserélni: a sima kormányból is ki lehet vágni a multigombok helyét, és akkor elég csak a két gombsort megvenni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.