Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Csákó!

Ma kicseréltem a benzinpumpámat,forrasztani nem kellett a csatikat,viszont beálltam teletankolni és mikor végeztem akkor vettem észre,hogy folyik a benya az autó alatt :)

Az a probléma,mint ahogy mostmár látom,hogy a gumitömítés ami van a szorítógyűrű alatt megnyúlt és nem tömíti a "szivattyúdobot"rendesen.

Lehet ilyen tömítőgyűrűt kapni és ha igen akkor hol?

A csergőnél annyi van ,hogy adnak is.

Kb 900ft

Akkor rosszul emlékeztem ..... a forrasztással kapcsolatban :)

Link to comment
Megosztás:

Ok csak azért kérdeztem,mert a csergő adatbázisát én nem látom át,mert lusta voltam letölteni a programjukat.

Neked biztosan fizetnek,hogy ennyit reklámozod a Csergőt :)

Nyasgem :)

Nem reklámozom ,csak náluk van minden és jó minőségű.

Nem fizetnek ,sajnos :D

Mivel én EPC-ből dolgozok,így náluk a legegyszerűbb mert katalógus szám alapján nézek árat.

Érti :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy az elektromos szervó elkezdett rakoncátlankodni a kis corsámban a következő a helyzet balra tökéletesen működik ,de viszont jobbra elég nehézkesen fordul.

A visszajelző lámpa elalszik a műszerfalon ott nem jelez hibát.

mi lehet a gondja ?tapasztalt már valaki ilyent?

előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Csákó!

Ma kicseréltem a benzinpumpámat,forrasztani nem kellett a csatikat,viszont beálltam teletankolni és mikor végeztem akkor vettem észre,hogy folyik a benya az autó alatt :)

Az a probléma,mint ahogy mostmár látom,hogy a gumitömítés ami van a szorítógyűrű alatt megnyúlt és nem tömíti a "szivattyúdobot"rendesen.

Lehet ilyen tömítőgyűrűt kapni és ha igen akkor hol?

nincs az megnyulva csak ugy tünik .....

Link to comment
Megosztás:

Nézelődtem YouTube-on. és nekem ez a műszerfal ismerős.

Uh, nagyon kipörög az enyémnek ennyire hirtelen azért nem ugrik ki a fordulatszáma. :lol: :devlish:

Szerk: Most hogy többször is megnéztem lehet hogy az enyém is van ilyen, mellé mernék állni. :lol: :lol:

Azért ha megnézed neki az üzemanyagjelző mutatóját:D és hozzáadod hogy x14xe=benzintemető ez a megmozdulása kb 3 liter benzinbe került:D

Link to comment
Megosztás:

Azért ha megnézed neki az üzemanyagjelző mutatóját:D és hozzáadod hogy x14xe=benzintemető ez a megmozdulása kb 3 liter benzinbe került:D

Én nem szeretem a sört így alapból több jut benzinre :devlish:

Nem mondanám rá hogy annyira benzintemető lenne éppen.

Majd már én is csinálok valami vidit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek ezt a felnit:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._168843809.html

fel lehet -e tenni 30-40 mm-t ültetett corsára?

köszönöm

Nekem 40 milit van ültetve a kocsi, és 15x7-es felni ET37-el volt rajta 195/50-es gumival egészen 2 nappal ezelöttig. Elöl hátul kicsit játszani kellett a sárvédőkkel, de egy délelött alatt simán megoldottam. Elég bitangul bírt kinézni.

Amúgy szivesen megválnék a felnitől gumistól. OZ F1 felnik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek ezt a felnit:

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._168843809.html

fel lehet -e tenni 30-40 mm-t ültetett corsára?

köszönöm

Szerintem,valami mást üss le és menj el. Rá kell próbálni,mert ráteszed és akkor derülki,hogy elfér, és hogy igazán tettszik e majd a kocsin?? Jól e néz ki vele.

Nekem B Corzin 14 es van fenn és semmi gond vele. Persze nem nagy gumival.

Link to comment
Megosztás:

Én venni akartam a corzára egy 15 " osat valami nagyon vékony nyári peremgumival és a mostani acélon meghagyni a télit.

De mire összegyűlt rá a pénzem eladta a srác, pedig nagyon frankó lett volna tőle a corza ilyen rally-s kinézetű.

Nah, mindegy szóval puding próbája az evés szokták mondani az lenne a biztos ha tényleg meg lehetne próbálni.

Ha tudnám mégis hogy egy 14colos felni milyen magas akkor ki lehetne számolni hogy 175/65/14 gumival milyen magas is lenne maga a kerék.

Mert az 175 az a szélessége a 65 az a magassága a szélességének a 65%a vagyis 175X0,65= 113,75cm magas tartása van a guminak ha ezt 2X veszed lent és fenti oldal akkor az 22,75Cm csak a guminak a nagysága még ehhez hozzá kéne adni a felninek a magasságát 2,54cm= 1coll szerintem akkor 14X2,54=35,56cm a felni magassága vagyis amin a gumit tartja, hozzáadjuk a guminak a magasságát 35,56cm+22,75cm=56,31cm csak akkor a kerék nagysága. ez az adat kb. megfelel az én 13collos téli gumis keréknagyságomnak (155/80 R13) és ahogy én elnézem a én korzámat 4cm ültetés belefér szerintem.

Még az a kérdés hogy teljesen ki tudod e tekerni a kormányt oldalra nem-e ér bele a kaszniba. Ezt az ET szám jelzi hogy ahova felfogatod ahhoz képest, maga a felni mennyit tart ki de ezt nem tudom hogy kell értelmezni. Olvastam a hozzászólásokban vaterán hogy ET 35-ös az én acélfelnim ET 49-es de hogy most ez mit jelent fingom nincs.

Láttam ilyen felnit élőben és szerintem jól nézne ki a korzán. Suliba megyek jövök, parkolóba mindig láttok egy fordot, de csontra ugyan ilyen felni van rajta.

Szerk: Ha ezt a vidit megnézed ezen a corzán is egy hasonló felni van mint amilyet te néztél vaterán.

Link to comment
Megosztás:

----ET ha kisebb a szám akkor peremes! Az agytól / felfogatástól kell nézned! ha nagy akkor az ET. Pl:: ET49 akkor befelé szélesedik és kifelé szinte majdnem egy síkba van a agyal.

ET 23 az kifelé 2,3mm olyan mint / 2újjadat oda tudod tenni a peremére. ha megnézitek a Monzám képét ott látszik. ET 18

-- De tényleg fel kell próbálni, nehogy bele érjen a kaszniba, és elől el tudjad forgatni a kormányt. Én egy BBS -t akartam fel tenni 4X100/ 15 ost ET23 mal 205/50/15 gumi. Nagyon brutálisan nézett ki. Csak a hátsó ívet meg kellett volna csinálni. Mert a huplis utak végett bele vert volna a gumiba. Persze ha jó utak lennének nálunk akkor ,hagytam volna rajta...

Link to comment
Megosztás:

Látod ,én ezért vettem gyárit.

Nincs bohóckodás az ET-vel ,meg a közgyűrűvel vagy tehermentesítő vagy ki hogy hívja :lol:

Meg a más fajta csavarral.

Tény ,nem sok van....

oh..gyári acél a legjobb :lol: tutkó elfér meg ha megsérülne csak elmegyek a helyi bontóba aztán olcsón megúsztam a dolgot :lol:

Ez a google miket nem tud... :devlish: Én is gondoltam hogy meg kéne nézni de valahogy nem volt kedvem keresgélni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok választ! Szerintem leütöm, egy próbát megér...

Még annyit kérdeznék hogy az általam belinkelt felninek 60-as a középlyukmérete, a corsáé az mennyi, és hol tudok beszerezni ilyen középfurat csökkentőt, vagy minek hívják?

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Még annyit kérdeznék hogy az általam belinkelt felninek 60-as a középlyukmérete, a corsáé az mennyi, és hol tudok beszerezni ilyen középfurat csökkentőt, vagy minek hívják?

Köszönöm

Amennyire tudom minden 4x100-as lyukosztású Opel felninek 56.5mm a tengelycsonkátmérője, a "középfurat csökkentőt" tehermentesítő gyűrűnek avagy központosító gyűrűnek hívják hivatalosan, ha újonnan veszel felnit akkor jó esetben adnak is hozzá, ha meg nem akkor egy esztergályos tud csinálni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem légtömegmérő kérdésben.

A gyári légtömegmérőm az ősz folyamán tönkrement, helyette vettem egy Bosch légtömegmérőt amivel a szokásos "dadogós" üzemmód megszűnt. Mivel a magas fogyasztás nem szűnt meg nemrég visszavittem a szervizbe ahol bemérték és közölték hogy a légtömegmérő gyári hibás, ezért rossz értéket mutat, ezért maradt a magas fogyasztás. A légtömegmérőt bevizsgálták, valóban gyári hibás volt, a kereskedés kicserélte garanciálisan. Viszont amit kaptam helyette (más cikkszámú de ugyanúgy Bosch) azzal ugyanazokat a tüneteket produkálja (dadog, magas a fogyasztás).

Létezik hogy ez a légtömegmérő sem jó??

Vagy valami más rossz ami miatt a légtömegmérők rossz értéket mutatnak?

Az autó:

Opel Corsa B 1,2 (2000 évjárat)

motor X12XE

köszi

Anna

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Cseréltem benzinpumpa-fedél tömítést is,majd egy hosszabb út után (120km) megnéztem,hogy minden rendben van-e vele,majd miután levettem a műanyag borítást feltűnt,hogy a fedél felmelegedett olyan jó kézmeleg 40fokra...

Ez normális dolog,vagy nem szabadna neki...Pumpát hétfőn cseréltem.

Meg az is gáz szerintem,hogy 10.000km alatt cserélnem kellett vagy 150.000 forint értékben alkatrészéket a biztonságos működés érdekében. Pedig láthatóan megkímélt autót vettem,fix 140.000 km-rel.Volt nekünk nagypoláktól kezdve,buzukin át a 7-es bömbiig minden járgány.Ennyi baj talán csak a nagypolákkal meg a 120-as skodával volt,de ahhoz még ennél is olcsóbban volt az alkatrész....Ennek a melegedésnek kéne utánajárni,aztán megkímélt,3ajtós,jól felszerelt,rozsdamentes,képen látható Corsa ELADÓ :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.