Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


UPS

Recommended Posts

Nekem van egy cali km óra számlapom. A vectrámban Cali műszer van. A W szám egyezik (asszem W1083), csak a számlap nem. A gyári 220 helyett 240-ig mér. Emiatt bő 9%-kal többet mutat. Illetve ennyivel tér el a számozás. Én szívesen kicserélném a vectra számlapra (olyanom is van), csak nem merem levenni a mutatót, mert akkor sosem fogom ugyanoda visszarakni. :blink: Ha nem tökéletesen ugyanoda rakom vissza, akkor baxhatom a pontosságot.

Szia Greg!

Talán össze lehetne jelölni valahogy a mutatót meg a tengelyt,de ahogy visszaemlékszem annak idején amikor szétszedtem nem volt evvel gond. Bár jó régen volt de mintha úgy emlékeznék a műszer tengelyének van alapállás ütközője és nem a mutató határolja a 0-nál. Mindenesetre meg kell nézni jól mielőtt szétszeded. Ha szétszeded. Mindenesetre engem érdekelne a dolog csak az anyagi részét meg kéne mondanod.

Szia

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy cali km óra számlapom. A vectrámban Cali műszer van. A W szám egyezik (asszem W1083), csak a számlap nem. A gyári 220 helyett 240-ig mér. Emiatt bő 9%-kal többet mutat. Illetve ennyivel tér el a számozás. Én szívesen kicserélném a vectra számlapra (olyanom is van), csak nem merem levenni a mutatót, mert akkor sosem fogom ugyanoda visszarakni. :blink: Ha nem tökéletesen ugyanoda rakom vissza, akkor baxhatom a pontosságot.

pü-zz rá a gsi.tomira! ő elvitte az én muszeremet valahová kalibráltatni amikor számlapot cseréltünk benne

látod, most már csak attól kell parázni, hogy eltöröd a mutatót :) :)

Link to comment
Megosztás:

Hűűűű akkó lesz biznic? Jóóó :) :)

Akkor a számlapcsere nem is kivitelezhető, mi???? Jóó vicc!! Tehát vagy jól rakod vissza, vagy nem. ha csak egy tized szöggel máshova kerül, akkor jelentősen csalhat onnantól ugye? A mutató az alsó ütközőnek nekifeszül alaphelyzetben. De mennyire???? Szóval nekem furcsa ez az egész számlapcsere.... :blink:

A mutatót át kell emelni a pöckön és bejelölni hol áll meg a mutató így. Abban a pontban én kilyukasztottam a rossz számlapot és ceruzával tettem egy pöttyöt az újra, h megjelöljem. Számlap vissza, mutató vissza, átbuktattam a pöckön és tökéletesen működött.

Link to comment
Megosztás:

Amit tudok: a mutatót bárhogy vissza lehet tenni, sajna csak egy sima tengelye van. Továbbá azt is, hogy a számlapon lévő ütköző adja meg a végállását, nincs más.

A mutatót át kell emelni a pöckön és bejelölni hol áll meg a mutató így. Abban a pontban én kilyukasztottam a rossz számlapot és ceruzával tettem egy pöttyöt az újra, h megjelöljem. Számlap vissza, mutató vissza, átbuktattam a pöckön és tökéletesen működött.

Igen, ez köbö járható útnak néz ki. Logikus. Köszönöm. :) Annyit tennék hozzá (miután a két régi vectra műszeremet már sokat buheráltam), hogy az ütköző pöcök is kivehető. :) Sőt, számlapcseréhez ki is kell venni. :lol: Már csak az a kérdés, hogy a két számláló nyílása körüli kis műanyag keret mennyire jön ki szépen. Én anno a rossz műszeren csak kibarmolni tudtam, bár annak mindegy volt, így nem is vigyáztam rá. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Cali 16V komplett órám van (240 km/h), ha kell számlap szólj !

Én szakemberre bíznám (Haudek) a számlap cserét, egyrészt mert minden nap csinálnak ilyet, másrészt vissza lehet vinni, ha rossz, harmadrészt, ha más jelölésű számlapot raksz bele, úgyis kalibrálni kell, hogy ne csaljon. Nekem 9 ezerért felújították (pár műanyag fogaskerék repedt volt) + beállították a megtett km-t az általam megadott értékre + bekalibrálták a mért eltérés alapján.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez a legtisztább. De én csak offolok itt a Cali topikban a Vectrámmal, mert cali óra van benne. Viszont a W szám ugyanaz, csak a számlap nem. :blink:

9 ezerért inkább veszek gyárit, mert nekem a megtett km nem fontos (biztos, hogy nem csak 170 ezret futott a 16 éves autó :) ). Vagy a hibátlan Cali órámat Vectráéra cserélem (Akár csak a km óra részét, W 1083, 220 km/h).

Na nem is offolok itt a vectrámal tovább..., :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem korrekt ár volt ilyen spéci munkáért.

Ami meglepett, hogy fiatal óra létére ('96-os Caliból való) repedt volt pár fogaskerék, ami szerintük nem sokat bírt volna ki. Még jó, hogy egy menetben rendbe lett téve, szívtam volna a fogamat, ha még egyszer ki kell bombázni, mert betojt.

Én is csak azért állítattam be a megtett km-t, mert szerettem volna látni, hogy a motorfelújítás óta mennyit raktam bele. Most 13ezernél járok. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Warwolf, egyébként van olyan ár, amennyiért odaadnám...

Sejtem, de azt földi halandó ugysem fizeti mag, max olyan, aki hozzánk hasonló elvakult autóőrült.De ha kicsit jobban utánaszámol az ember, jobban jár egy ilyen verdával mint a tiéd, mint ha vesz egy bizonytalan előéletű roncsot, és arra költi rá a gatyáját is. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem földi halandó meg tudja fizetni, ha van kb. 1 milliója. :blink:

És hogy on topic legyek, jelenleg egy műszaki problémája van, a kipufogó. Valószínüleg katalizátort kell cserélnem, mert bár a motor tök egyenletesen jár, a hátsó dobnál már szaggató kipufogó hangot hallani.

A közép és hátsó dobok fél évesek (Bosal), tehát már csak ez nem lett kicserélve.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem földi halandó meg tudja fizetni, ha van kb. 1 milliója. :blink:

És hogy on topic legyek, jelenleg egy műszaki problémája van, a kipufogó. Valószínüleg katalizátort kell cserélnem, mert bár a motor tök egyenletesen jár, a hátsó dobnál már szaggató kipufogó hangot hallani.

A közép és hátsó dobok fél évesek (Bosal), tehát már csak ez nem lett kicserélve.

Sportkatalizátor?

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére nem jártam úgy, mint Anti a felújítással. Nem is tudom, hogy bírta idegileg... :blink:

13.5 bar a kompresszió a hengerekben, kellemes a fogyasztás és mióta ki lett cserélve a nem belevaló benyaszabályzó, remekül megy!

Tehát eladom! :)

Hangja milyen? Mert én úgy vagyok a motorommal (igaz, nekem nem volt generál, "csak" hengerfej két éve), hogy minden tetszik (fogyasztás oké, teljesítmény jó, füst 0, dekninél szivárog az olaj dehát kinek nem), de a hangja valahogy nem. Ha pörgetem jó, de alapjáraton kicsit fémes hangja van.

Link to comment
Megosztás:

Cali 16V komplett órám van (240 km/h), ha kell számlap szólj !

Én szakemberre bíznám (Haudek) a számlap cserét, egyrészt mert minden nap csinálnak ilyet, másrészt vissza lehet vinni, ha rossz, harmadrészt, ha más jelölésű számlapot raksz bele, úgyis kalibrálni kell, hogy ne csaljon. Nekem 9 ezerért felújították (pár műanyag fogaskerék repedt volt) + beállították a megtett km-t az általam megadott értékre + bekalibrálták a mért eltérés alapján.

És hogyéééé adod azt a számlapot? Vagy esetleg az egészet egyben?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem odaadom ingyen, ha csak a számlapok kellenek, mert egy cimbinek kell a benzinszintjelző mechanikája (számlap és mutató nem), tehát bontani fogom.

Vagy inkább egyben érdekel téged ?

Sportkatalizátor?

Gyári. A sportkat nagyon nyitja a kipuff.rendszert és veszít a nyomatékból. Egyik barátom rakott be ilyet és meglepődött, hogy 3000 rpm-ig nem történik semmi. :blink:

Hangja milyen? Mert én úgy vagyok a motorommal (igaz, nekem nem volt generál, "csak" hengerfej két éve), hogy minden tetszik (fogyasztás oké, teljesítmény jó, füst 0, dekninél szivárog az olaj dehát kinek nem), de a hangja valahogy nem. Ha pörgetem jó, de alapjáraton kicsit fémes hangja van.

Nekem nem tűnt fel.

Milyen fejed van? Cossi vagy KS?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most jelentkezett egy kis probléma a Calival.

A kormány szervója egy kicsit felkeményedett, és amikor rányomok fékre akkor olyan hangot hallok, mint mikor a szénsavas üdítőnek a flakonját kinyitja az ember. Mintha jönne ki ott a levegő. Hogy a 2 hogy jött most össze azt nem vágom. Mi lehet a baja? Lehet ezzel így közlekedni?

A fékhatás egyenlőre nem csökkent, de mondjuk azóta egy olyan 200m-t mentem vele.

Várom mielőbbi válaszotokat.

Üdv: Fecka!

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.