Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

12 perce, quad405 írta:

Sziasztok! A kollégám Opcom-jával megnéztük milyen hibák vannak esetleg az én autómban és ha már ott voltunk megnéztük az ODO meter állását is. 130.000 körüli óraállásnál az ODO kb 600 Km-rel többet mutatott mint én látok a kijelzőn. Ez normális vagy a kereskedő trükközött valamit anno? Újonnan vásároltam és én tuti nem babráltam.

Normalis, mast szamol a motorvezerlo es a kilometerora. Nalam mar 4500km a kulonbseg (320ezernel), es folyamatosan no :)

Link to comment
Megosztás:

2 minutes ago, csaba66 said:

Normalis, mast szamol a motorvezerlo es a kilometerora. Nalam mar 4500km a kulonbseg (320ezernel), es folyamatosan no :)

Huh! Nagy kő esett le ... :) köszi!

Volna még 1 kérdésem. Nemrég esett szó itt a REC-ről. Az nincs minden Astrában? Nem tudott vele kommunikálni az Opcom.

Link to comment
Megosztás:

1 perc, quad405 írta:

Huh! Nagy kő esett le ... :) köszi!

Volna még 1 kérdésem. Nemrég esett szó itt a REC-ről. Az nincs minden Astrában? Nem tudott vele kommunikálni az Opcom.

Eshet az ujabb nagy ko: nincs :)

Azt viszont nem ertem, miert irja ki, hiszen egy csomo masik, nem jelenlevo modult meg sem jelenit (pl. UHP, DAB, automata valto, stb.).

Link to comment
Megosztás:

1 minute ago, csaba66 said:

Eshet az ujabb nagy ko: nincs :)

Azt viszont nem ertem, miert irja ki, hiszen egy csomo masik, nem jelenlevo modult meg sem jelenit (pl. UHP, DAB, automata valto, stb.).

Na várjunk csak azzal a kővel... Akkor lehet, hogy van csak történt vele valami? A fejegységgel sem tud kommunikálni, de azzal normális, hogy nem tud, mert kicseréltem egy simára.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 26. at 7:24, csaba66 írta:

Ha nem is kosz, de ellenorizni kell, hogy a szukseges jelek megvannak-e. Az OpComban van teszt a fekre, kuplungra es a tempomat kapcsolora is, elso korben ezeket nezd meg.

Egyebkent nem tudom, folfele van-e limitje a tempomatnak, de lehet, hogy 200-ra mar nem lehet beallitani, ha esetleg annyinal probaltad :)

 

z16xer 200nál 20 at kajál bc szerint tempomattal meg 18 at irt :) vagyis bekapcsolható 

Link to comment
Megosztás:

18 órája, quad405 írta:

Na várjunk csak azzal a kővel... Akkor lehet, hogy van csak történt vele valami? A fejegységgel sem tud kommunikálni, de azzal normális, hogy nem tud, mert kicseréltem egy simára.

Nem hiszem, egy REC nelkuli kocsin en is lattam ilyet, csodalkoztam is eloszor. Keress egy REC kepet a neten, a csomagter bal oldalan nyisd ki a panelt, es ha ott csak egy kisebb csatlakozotablat talalsz, akkor nincs REC (amugy ha lenne, es elromlik, azt kene eszlelni kulonfele dolgok mukodeskeptelensegeben, ezert is valoszinutlen).

Nem tudom, az OpCom hogy mukodik, illetve a kocsi is szamontart bizonyos modulokat (a CAN busz konfiguralas alatt lehet megmondani, mi van, mi nincs). Van, ami okvetlenul kell legyen, pl. motorvezerlo, CIM, UEC, ABS, es ugy tunik, valamiert ide soroljak a REC-et is.

Vagy ha esetleg a REC is allithato a konfiguracioban, akkor lehet, hogy valaki csak ezzel jatszott es beallitotta, de ez ellen szol, hogy ez a masodik eset, amit hallok. A fejegysegedet joggal keresi, mert volt, de gondolom, ki lehetne szedni a CAN konfiguraciobol.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, MésziPeti írta:

Sziasztok...tud valaki Debrecenben vagy környékén tech2-vel rendelkező személyt? Astra H "speed lock" beállítása lenne a feladat. Köszönöm előre is.

Ahhoz elvileg opcom is elég, én azzal csináltam, az jóval több embernek van. Viszont pesti vagyok.

Módosítva : dsteel
Link to comment
Megosztás:

16 perce, Tibo1977 írta:

Angol nyelvre én is le tudom fordítani. :D Valójában arra lennék kíváncsi, hogy mi a hiba oka és hogyan lehet megszüntetni, op- com hiba törlés nem oldja meg a problémát.

Es a hibat is az OpCom jelzi? Gyanitom, hogy nem...

Torolni sincs mit rajta, mert ha nincs valami beprogramozva, az a torlestol sem lesz.

Ez egy altalanos OBD hibakod lehet, nem erdemes foglalkozni vele, ha rendben mukodik az auto.

Link to comment
Megosztás:

Igen, az op- com jelzi. Felcsatlakozás követően szoktam végezni egy teljes hibakód kiolvasást és akkor tűnt fel ez a hiba is, vagy nem hiba. Egyébként ezen kívül:

A hibakódok száma: 1

P1138 - O2 érzékelő áramkör hiba (1. hengersor, 2-es érzékelő)

(00)  - Jelen van

nincs más hiba. Itt 2- es lambda csere gyanús, de az autó viselkedésében még egyelőre nem vettem észre változást.

Köszi a válaszod!

Link to comment
Megosztás:

6 perce, Tibo1977 írta:

Igen, az op- com jelzi. Felcsatlakozás követően szoktam végezni egy teljes hibakód kiolvasást és akkor tűnt fel ez a hiba is, vagy nem hiba. Egyébként ezen kívül:

Melyik modulhoz irja hibakent? Az erintett egyseghez tartozo programozasi lehetosegek kozott erdemes akkor nezelodni, valoszinuleg ott van valami elallitva.

Link to comment
Megosztás:

6 hours ago, csaba66 said:

Nem hiszem, egy REC nelkuli kocsin en is lattam ilyet, csodalkoztam is eloszor. Keress egy REC kepet a neten, a csomagter bal oldalan nyisd ki a panelt, es ha ott csak egy kisebb csatlakozotablat talalsz, akkor nincs REC (amugy ha lenne, es elromlik, azt kene eszlelni kulonfele dolgok mukodeskeptelensegeben, ezert is valoszinutlen).

"szerencsére" :) nincs REC. Csak pár biztosíték és relé. Viszont akkor vonóhorgot sem tudok REC nélkül feltenni?

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Tibo1977 írta:

Az ECU- hoz írja hibaként, lehetséges, hogy el állítottam valamit?

Hat ha piszkaltad...

2 órája, quad405 írta:

"szerencsére" :) nincs REC. Csak pár biztosíték és relé. Viszont akkor vonóhorgot sem tudok REC nélkül feltenni?

Gondolom, gyarit, vagy annak megfelelot nem. De ugy remlik, van olyan valtozat is, ami potolja a REC hianyat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Abban szeretném kérni a segítségeteket, h lenne egy 2001es 5 ajtós astra. Ebben szeretnénk egy olyat elérni, h a középkonzol kijelzőjéről ne menjen el az (idő, dátum, hőmérséklet) világítása, ha felkapcsoljuk akar csak a helyzetjelzőt, vagy a fényszorót. Mivel jelenleg alap helyzetben, gombnyomásra világít pár másodpercig, ill. nyújtásnál folyamatosan... "ha jól sejtem ez a normális?!" (Engem akár vezeték elcsípéses megoldás is érdekel!!!) A másik, meg a fényszoró magasság állító kapcsoló izzócseréje lenne. Hogy és miként lehet szétszedni ill. nagyon bonyolult e? Valamint h mekkora rizszsem izzó való bele? (Akkora mint a fényszoró és ködfényszoró kapcsolokba? vagy mint a ventilátor kapcsolóba?? mert ezeket már cseréltem; némelyiket forrasztással) Előre is köszi a segítséget

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 30. at 18:25, jesszus97 írta:

Sziasztok!

Nekem egy Opel Astra h 1.9 cdti (Z19DTH) autóm van és azt tapasztalom pár hete, hogy leállítás után egy nyekergő hang jön a kormány felül. Ez mit idézhet elő? Szervó vagy valamilyen elektromos hiba?  

A kormány felől nem hiszem, hogy jönne bármi. Ha legközelebb leállítod, inkább a gázpedál irányába fülelj. Ha onnan jön, akkor csak a mellette, a belül lévő fehér kereket kell egy picit megzsírozni, ami állítja a légterelő lapátokat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!Olvasgattam a CIM modul hibáról,hogy mik a jelei,itt az oldalon írták a jeleit,pl. kormány cicergés stb, na nálam a cicergés érzékelhető! Lehet ezt javítani vagy mindenképpen csere? Átmentem ide,mégis csak ide való  " Elektronikák, elektromos kérdések "

Módosítva : Roberth
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.