Jump to content
uhuhu

Elektronikák, elektromos kérdések

Recommended Posts

53 perce, holex írta:

Sziasztok. Fedélzeti számítógép német nyelvét hogy lehet átállítani magyarra vagy angolra? Köszönöm.

Szia! Op-commal, illetve Tech2-vel lehet a nyelvet állítani! Legjobb, ha egy olyan autóvillamossági szerelőhöz elmész, aki rendelkezik ezen programok egyikével és ő rá tudja tölteni a megfelelő programkódot. Tech2 a biztosabb egyébként.
Üdv.: Szabi

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
4 perce, Sabby1994 írta:

Szia! Op-commal, illetve Tech2-vel lehet a nyelvet állítani! Legjobb, ha egy olyan autóvillamossági szerelőhöz elmész, aki rendelkezik ezen programok egyikével és ő rá tudja tölteni a megfelelő programkódot. Tech2 a biztosabb egyébként.

Van egy ilyen hasznalati utasitas nevu hulyeseg: https://www.opel.hu/content/dam/Opel/Europe/hungary/nscwebsite/hu/04_Owners/02_Manuals/00_Owners/MY_13/om_astra_kta-2584_18-hu_eu_my13_ed0712_11_hu_hu_online.pdf

Valoszinuleg elirtak, de szerintuk nem kell se OpCom, se Tech2 se motorcsere :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
4 perce, csaba66 írta:

Van egy ilyen hasznalati utasitas nevu hulyeseg: https://www.opel.hu/content/dam/Opel/Europe/hungary/nscwebsite/hu/04_Owners/02_Manuals/00_Owners/MY_13/om_astra_kta-2584_18-hu_eu_my13_ed0712_11_hu_hu_online.pdf

Valoszinuleg elirtak, de szerintuk nem kell se OpCom, se Tech2 se motorcsere :)

Én csak abból indultam ki, hogy a családban lévő H Astra eredetileg németül írt ki mindent, és a fogyasztást se mutatta a kijelző (pedig képes volt rá, nem a gagyi TID van benne), és programozás után mind a fogyasztást mutatta, mind a nyelv probléma megoldódott. Biztosan lehet szoftveresen is ráprogramozni a nyelvkódot.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 perc, Sabby1994 írta:

Én csak abból indultam ki, hogy a családban lévő H Astra eredetileg németül írt ki mindent, és a fogyasztást se mutatta a kijelző (pedig képes volt rá, nem a gagyi TID van benne), és programozás után mind a fogyasztást mutatta, mind a nyelv probléma megoldódott. Biztosan lehet szoftveresen is ráprogramozni a nyelvkódot.

Az egy mas dolog, hogy nem volt aktivalva a fedelzeti szamitogep...

De a nyelv, es mas beallitasok mennek hazilag is.

• Thanks 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés