Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Mióta volt olaj cserén azóta nem jó,nemtudom mit csináltak ott vagy mit sem,
Bekapcsolom hogy töröljön automatán,és vagy töröl egyet és utána sok ideig nem majd gondol egyet töröl megint,

vagy töröl 4 et ahogy kell és utána semmi sok ideig,ezt esetleg lehet vmivel törölni a programját vagy programozni valamilyen funciokkal,vagy mi lesz, mert vagy én kapcsolom hogy töröljön vagy folyamatossan töröl vagy gyorsan????

Link to comment
Megosztás:

Hello,

 

Kis segítséget szeretnék kérni.

Nem rég kezdtem használni egy 2004 es H astra-t (enjoy).

1 . leállított motornál, gyujtás nélkül bekapcsol a rádió. Hol lehet a probléma a rádióban vagy az autó computerében? Ha a computerben akkor melyikben, ha jól tudom több is van.

2.  ugyancsak leállított motornál, gyújtás nélkül valamilyen fűtéstechnikai zsalu nyit-zár. Ez normális? Szerintem nem, miben lehet a hiba?

 

Köszi előre is!

 

Üdv gergő

 

 

 

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, TTTTGGGG said:

1 . leállított motornál, gyujtás nélkül bekapcsol a rádió. Hol lehet a probléma a rádióban vagy az autó computerében? Ha a computerben akkor melyikben, ha jól tudom több is van.

Valoszinuleg a CD bedugasat erzekelo mikrokapcsolo szokasos hibaja... Tarts benne allandoan egy CD-t.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Írtam a Zafira B részlegre de talán itt előbb kapok választ.

Ilyen gondom van. Találkozott már vele valaki?  Nem egyedi eset az tuti, mert találtam pár videót róla. Addig el jutottam a net kutatásában, hogy a teljes első lap csere nem segít.  Tehát  valahol rossz a csatlakozás vagy a forrasztás elengedhetett. Ha már másnál is előfordult talán tudja valaki a hiba pontos forrását.

Link to comment
Megosztás:

21 minutes ago, pane said:

Ilyen gondom van. Találkozott már vele valaki?  Nem egyedi eset az tuti, mert találtam pár videót róla. Addig el jutottam a net kutatásában, hogy a teljes első lap csere nem segít.  Tehát  valahol rossz a csatlakozás vagy a forrasztás elengedhetett. Ha már másnál is előfordult talán tudja valaki a hiba pontos forrását.

Kerdes, hogy az elolaphoz csak a gomb tartozik, vagy a jelado resz is, mert elso korben az utobbira gyanakodnek, amiben persze benne lehet a csatlakozasa is. Szoval kerdes, hogy szetszedes, megpiszkalas utan van-e valtozas...

Link to comment
Megosztás:

2 órája, pane írta:

Sziasztok

Írtam a Zafira B részlegre de talán itt előbb kapok választ.

Ilyen gondom van. Találkozott már vele valaki?  Nem egyedi eset az tuti, mert találtam pár videót róla. Addig el jutottam a net kutatásában, hogy a teljes első lap csere nem segít.  Tehát  valahol rossz a csatlakozás vagy a forrasztás elengedhetett. Ha már másnál is előfordult talán tudja valaki a hiba pontos forrását.

szia

Lehet,hogy a kormányon levő mikrokapcsoló van egyik irányba beragadva(ez a funkcio onnan is vezérelhető úgy tudom).Próbáltad a kormányról vezérelve minden ok?

Link to comment
Megosztás:

9 perce, banatila írta:

szia

Lehet,hogy a kormányon levő mikrokapcsoló van egyik irányba beragadva(ez a funkcio onnan is vezérelhető úgy tudom).Próbáltad a kormányról vezérelve minden ok?

Nincs beragadva mert onnan tudom csak irányítani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. A jobb oldali távolsági fényszóró nem jól van beállítva illetve nem is tudom, hogy ezt külön lehet-e egyáltalán állítani. A tompított fényszórókat megfelelően beállítottam, viszont ehhez képest a jobb oldali távolsági fényszóró magassága alacsony. Kivettem a távolsági izzót, vissza is raktam, hátha rosszul van benne, de ugyanúgy nem jó. Másik izzóval még nem próbáltam, illetve a tompítottat sem vizsgáltam meg egyelőre. A kérdésem, hogy külön lehet-e a távolsági és a tompított fényszóró magasságát állítani vagy ezek együtt állíthatók csak? Illetve ha csak együtt állíthatóak akkor mit javasoltok? Köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Gola írta:

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. A jobb oldali távolsági fényszóró nem jól van beállítva illetve nem is tudom, hogy ezt külön lehet-e egyáltalán állítani. A tompított fényszórókat megfelelően beállítottam, viszont ehhez képest a jobb oldali távolsági fényszóró magassága alacsony. Kivettem a távolsági izzót, vissza is raktam, hátha rosszul van benne, de ugyanúgy nem jó. Másik izzóval még nem próbáltam, illetve a tompítottat sem vizsgáltam meg egyelőre. A kérdésem, hogy külön lehet-e a távolsági és a tompított fényszóró magasságát állítani vagy ezek együtt állíthatók csak? Illetve ha csak együtt állíthatóak akkor mit javasoltok? Köszönöm előre is.

Szia! Én Osram Night Breakaer Unlimited izzókat használtam. Aztán váratlanul kiégett az egyik és kicseréltem az izzókészletben lévővel. Na onnantól mindenki villogott szemből. Azt hittem, hogy elrontottam valamit, hogy túlerősen toltam be a helyére. El is vittem beállíttatni, ahol mondták, hogy nincs semmi gond, a noname gagyi izzó gyakorlatilag ferde volt, ezért vakított a lámpa.:-)

Egyébként lehet rajta állítani, elég egyszerűen (a lámpán lévő csavarokkal tudod fel-le és jobbra-balra állítani), de annyira pontosan nem tudod beállítani egy falon, mintha egy műszerrel lőnék be a vetítési képet. 1-2 ezer Forintos tétel a dolog, nem vészes. Ha márkaszervizbe viszed, akkor kicsit több.:-)

Link to comment
Megosztás:

Urak ! 

Zafi DT19 kulcsos lámpa világít , motorféknél , gyorsításkor nem , csak folyamatos haladáskor , de nem mindíg  . Menettulajdonságok nem változtak  (fogyasztás jó , gyorsul , húz rendesen ) . A DPF regenerálását nem engedte automatikusan elindulni , aztán egyszer csak amikor a lámpa nem égett , regenerált . Hibajelzést nem látok Op-Commal , vagy nem jó helyen keresem . Van-e ötletetek , mit nézzek ?

Üdv , karcsi

Link to comment
Megosztás:

8 hours ago, donkarlos said:

Zafi DT19 kulcsos lámpa világít , motorféknél , gyorsításkor nem , csak folyamatos haladáskor , de nem mindíg  . Menettulajdonságok nem változtak  (fogyasztás jó , gyorsul , húz rendesen ) . A DPF regenerálását nem engedte automatikusan elindulni , aztán egyszer csak amikor a lámpa nem égett , regenerált . Hibajelzést nem látok Op-Commal , vagy nem jó helyen keresem . Van-e ötletetek , mit nézzek ?

Az Opcomnal van egy minden hibat kiolvaso resz, tehat ha ott nem jelenik meg semmi, akkor elvileg tarolt hiba sincs.

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, Cserenkov said:

Nekem volt már olyan, hogy Op-commal nem volt hibakódom, Tech2-vel nézve meg ott volt.

Persze, az Opcom nem tud mindent, bar az eleg meglepo, ha nem tudja az osszes hibat kiolvasni... Lehet, hogy vannak masodlagos hibatarolok, amelyeknek a lekerdezesere nem jottek ra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hátha mást is érdekel ezért leírom hogy oldottam meg (nem véglegesen) az USB szivargyújtó problémámat. Mert már nagyon elegem volt, hogy bármit dugtam a szivargyújtóba minden kiesett. Ezért rendeletem ilyet: http://www.ebay.com/itm/391157500592?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT  és (nem kis küzdelem árán) kivettem a régi szivargyujtót és betettem a helyére. Persze egy fél millimétert csiszolóvászonnal ki kellett bővíteni a meglévő lyukon, de végül gond nélkül belement. A meglévő dupla csatlakozóból az egyik vezetéket ki kellett szedni mert egyben volt, majd külön külön csatlakoztatni (figyelve a pluszra és a testre). És már majdnem örültem, amikor működött, de kiderült, hogy az okoska kis elektronika mindent lekapcsol éjszakára, nehogy lemerítse az aksit, KIVÉVE a szivargyújtót. Legalábbis nekem egész éjszaka égett a kék ledecske az USB aljzaton. Persze az aksit nem meríti le, mert kevesebb mint 14 mA-t fogyaszt üresen, de én azért aggódom. Így ha jobb ötletetek nincs, akkor csinálnom kell egy vezérlést ami lekapcsolja a többivel együtt. Mellékelek néhány képet... üdv

Beszerelve_el_lr_l_k_www.kepfeltoltes.hu

http://kepfeltoltes.hu/160225/Beszerelve_hatulrol_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kiszerelt_r_sz_k_www.kepfeltoltes.hu_.jp

 

Módosítva : Zsolti25
Link to comment
Megosztás:

34 perce, Zsolti25 írta:

És már majdnem örültem, amikor működött, de kiderült, hogy az okoska kis elektronika mindent lekapcsol éjszakára, nehogy lemerítse az aksit, KIVÉVE a szivargyújtót. Legalábbis nekem egész éjszaka égett a kék ledecske az USB aljzaton. Persze az aksit nem meríti le, mert kevesebb mint 14 mA-t fogyaszt üresen, de én azért aggódom. Így ha jobb ötletetek nincs, akkor csinálnom kell egy vezérlést ami lekapcsolja a többivel együtt.

 

Igen, nekem is ez volt a gondom, mikor a kamerát akartam onnan működtetni. Még másnap is ment, egy istenért nem kapcsolta volna le. Végül én úgy oldottam meg, hogy a REC-ben találtam gyújtásra kapcsolódó 12V-os üres biztosítékhelyet. Így arról megy a kamera. Még egy 5A-es külön biztosítéka is van a REC-ben. Így gyújtásra automatikusan bekapcsol, gyújtás levételére meg ki. Külön "vezérlés csinálásához" én nem vagyok elég ügyes. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvasom esőszenzorról volt nemrég beszélgetés. Nekem is van egy olyan kérdésem, hogy ha csak szemerkél az eső és így teríti be a szélvédőt teljesen akkor azt csak túl későn törli. Kézzel kell kapcsolgatnom.

Többivel nincs gond.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Link to comment
Megosztás:

6 órája, Cserenkov írta:

Végül én úgy oldottam meg, hogy a REC-ben találtam gyújtásra kapcsolódó 12V-os üres biztosítékhelyet. Így arról megy a kamera. Még egy 5A-es külön biztosítéka is van a REC-ben. Így gyújtásra automatikusan bekapcsol, gyújtás levételére meg ki. Külön "vezérlés csinálásához" én nem vagyok elég ügyes. :)

És képes voltál hátulról előre hozni egy vezetéket ? ... Mondjuk ez a tiszta megoldás.

Egyébként nem nagy ügyesség. Egy alkatrész, ami lehet akár relé is, amit úgyszintén gyujtáskapcsolt vezérelt. Persze ennek a leágazásnak sem 2 perc a kivitelezése. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.