Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

mélykék, köszi. Majd ezt a fogyasztás számolásdit megpróbálom megnézni a neten.

Viszont a központizáras dolgot senki nem tudja, esetleg? Vagy ilyen kevés H Astrás jár errefelé? Van akinek ilyen "gépszörnye" van, és működik az automatikus ajtó zárás? Szívesen venném, ha megosztaná velem, ill. a publikummal.

üdv. grep.

Link to comment
Megosztás:

mélykék, köszi. Majd ezt a fogyasztás számolásdit megpróbálom megnézni a neten.

Viszont a központizáras dolgot senki nem tudja, esetleg? Vagy ilyen kevés H Astrás jár errefelé? Van akinek ilyen "gépszörnye" van, és működik az automatikus ajtó zárás? Szívesen venném, ha megosztaná velem, ill. a publikummal.

üdv. grep.

kéne hogy müködijön, mert asszem ez alap.... mivel nem zárható másképp a csomagtér ajtó....

Link to comment
Megosztás:

uhuhu: köszi a válaszokat. Ezek szerint a szervízben nyugodtan hivatkozhatom erre, és hogy oldják meg. Az, hogy a csomagtér másképp nem zárható, azt pontosan hogy érted? Most ha beülök, kézzel bezárom az ajtókat (mivel ugye ez a sebesség függő bezárás sajna nem működik) a középső konzolon lévő gomb benyomásával. Még soha nem ellenőriztem, de úgy gondoltam, ez a csomagtartót is zárja. Vagy ez nem így van? Mindjárt kipróbálom. :lol:

üdv. grep

Link to comment
Megosztás:

alapban tényleg úgy van, hogy méri a pillanatnyit, ill. ebből a még megtehető távolságot. De nekem computer is van a gépben, ami ennél többet tud (2 külön computer van, mindegyik tudja a megtett távot, az elfogyasztott üzemanyagot, átlagfogyasztást, átlagsebességet, stb.) A kérdés arra vonatkozott, hogy itt az átlagfogyasztás milyen módon számolódik?

üdv. grep

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
mélykék, köszi. Majd ezt a fogyasztás számolásdit megpróbálom megnézni a neten.

Viszont a központizáras dolgot senki nem tudja, esetleg? Vagy ilyen kevés H Astrás jár errefelé? Van akinek ilyen "gépszörnye" van, és működik az automatikus ajtó zárás? Szívesen venném, ha megosztaná velem, ill. a publikummal.

üdv. grep.

Hi grep,

Nekem van egy ilyen "gépszörnyem" és műxik. Mégpedig a középső konzolon lévő gombbal. Ha ezt nyomva tartod kb. 3 sec-ig, akkor hallasz egy kis sípolást és ezzel aktiválva van a sebességfüggő ajtózár...

Persze ezt csak a Te írásod után találtam meg. Ezért külön köszönet :(

Ha épp zárva vannak az ajtók és úgy nyomod 3 sec.-ig, akkor is "veszi az adást" csak akkor épp kinyitja az ajtókat, majd ha elindulsz és 10km/h fölé kerekedik a sebesség, hirtelen bezárja az ajtókat :wink:

Ha ki akarod kapcsolni a funkciót csak nyomd meg röviden ugyanezt a gombot.

Aktivált funkciónál a motor leállítása után az indítókulcs kihúzásakor az összes ajtózár kinyit. Éééés! Nem felejt a kicsike, mert a következő úton nem kell megint "utasítanod", 10 km/h fölött újra bezár. :idea:

Remélem tudtam segíteni és Neked is műxik (jó kis autó ez! :D )

üdv.

Dió

Link to comment
Megosztás:

TUTTAM :-)

igazán semmi ekkksztra.

1.6 twinport H astra. Pont ma reggel vittem el políroztatni, hogy NEKTEK a legjobb formáját tudja mutatni :(

Szal még semmi tuning de pici tervek vannak. Már előterjesztettem a könnyűfém felniket otthon, csak még a kassza nem bírja. Aztán meg krómozott kilincsek is jól néznének majd ki a kék autón, no meg tükrök...

egyébként a felnit ki is néztem Irmscher Signa Design.

Sajnos képet nem tudok mutatni a felniről mert egy pdf-ben találtam, azt meg nem tudom szerkeszteni, de a linket bemásolom:

csekk dissz:

http://www.irmscher.de/com/pdf_en/files/As...aH_02_05_GB.pdf

képeket hét vége fele csinálok (amikor visszakapom a kicsikét) és beteszem. :roll:

igaz nem lesz vmi érdekes.

Apropó Irmscher! Nem tudja vki, hogy Opel szervizeken kívül valaki forgalmaz-e Irmscher-t M.O.-n? :oops: (mert én elég kezdő vok.)

Link to comment
Megosztás:

....TUTTAM :-)....
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy megúszod ? :( :D

Kösziiii a leírást, majd kiváncsi leszek a képekre.

....Apropó Irmscher! Nem tudja vki, hogy Opel szervizeken kívül valaki forgalmaz-e Irmscher-t M.O.-n?  :oops: (mert én elég kezdő vok.)....

Más, magyarországi forgalmazot passzolom.

ebay.de nézelődj tán :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szia Dio!

Hát sajna nekem nem működik ez a funkció. Hiába nyomom én bármeddig a gombot, nem történik semmi. Azaz a gomb nyomására bezáródik az ajtó, de hiába tartom bármeddig lenyomva egy árva hang nemsok, annyit nem ad ki, és persze a funkció sem működik. Mikor 6e Km-nél lecseréltettem az olajat, kértem a szervízben, hogy nézzék meg ezt a funkciót, hogy miért nem működik? Leráztak azzal, hogy ez extra és az enyémben nincs benne valami, emiatt ezt nem tudja. Persz azt, hogy mi kell hozzá, azt nem mondták. Aztán kaptam múlt negyedévi opeles újságot, amiben benne volt, hogy ez alap, ill. uhuhu is megerősítette. Most 1 évesen megint új olajat rakatok bele, akkor megmondom, hogy csinálják meg.

üdv. g.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.