Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

THX! nyuszifül gratula!

Rám számíthatsz! Így kicsit könnyebb lesz megbeszélni a dolgokat.

Már csak be kéne lépnem a MOTE-ba... :P

Azért a topic címe miatt, még a környékbeliek is jöhetnek szerintem. (Hszoboszló, Hböszörmény.....stb.)/most inkább nem sorolom fel az összes települést/

Cívisváros! Cívisváros!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Aztán matricákat szorgalmasan ragasztani! Ahányszor Debrecenben járok, mindig figyelgetem, de eddig még sosem láttam MOTE-s autót. :P

Ez azért lehet, mert a környéken az enyém az egyetlen MOTE matricával ellátott autó. Én meg a munkahelyem előtt álldogálok a város külrészén, azaz parkolok, amikor te a városban vagy.

De ha legközelebb szólsz, akkor elkanyarodok, arra amerre éppen jársz :D

Link to comment
Megosztás:

...és hányan vattok már a sekcijóba?? Hhee? :P :P

Hát, vagyok én!!!!!!!!!!!

A többiekről nem nyilatkozhatok....

De szerintem Benzingőz, Corsika, Mackósajt,és Dolington is benne lesznek.

Igen, Dolington is benne lesz!!! :D Csak most kicsit sok a dolga, még Nyuszkót is hanyagolja...... :D

Link to comment
Megosztás:

Csak hajrá!

Talán nagyobb sikered lesz, mint nekünk, itt a Mediterránumban!

Ha más nem, majd összevonjuk erőinket! :D

Elég kevesen vagyunk még, sajnos. Most meg hogy itt a tél, még inkább eltünnek az emberkék, mert szerintem a gyorsulásik is abbamaradnak, ahol lehetett volna még tagokat cserkészni :?

De tudod, majd agresszív kisnyuszi leszek, és szórólapokkal fogok bombázni, minden lámpánál mellém álló opelest. :P

Link to comment
Megosztás:

Erőltetni nem akarom a dolgot, túl sok időm nekem sincs. Biztos elfoglalt emberek.

Igen ezzel én is így vagyok, nálam meg még cikibb a dolog, ugyanis volt már aki félreértette, amikor a kocsi kapcsán és a klub miatt beszélgetést kezdeményeztem.

De majd az erős férfi szekciótársak segítenek a kis ártatlan nyuszifülnek :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.