Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ma délután berobogtunk Debrecenbe bicajt venni a gyereknek és mikor jöttünk visszafelé megláttam egy piros Mantát.

Nagyon ismerős volt,utána eredtem,egy pirosnál mellé álltam és ki volt????A bendzsós Mantás a Debreceni Opeltaliról!!!

Pár szót dumáltunk,szerencsére hosszú volt a piros,megdícsértem a kocsiját szépen egyben volt most is,mint akkor.Aztán eljöttünk,jó volt ismerőssel találkozni!

Link to comment
Megosztás:

Ma délután berobogtunk Debrecenbe bicajt venni a gyereknek és mikor jöttünk visszafelé megláttam egy piros Mantát.

Nagyon ismerős volt,utána eredtem,egy pirosnál mellé álltam és ki volt????A bendzsós Mantás a Debreceni Opeltaliról!!!

Pár szót dumáltunk,szerencsére hosszú volt a piros,megdícsértem a kocsiját szépen egyben volt most is,mint akkor.Aztán eljöttünk,jó volt ismerőssel találkozni!

ráadásul az a manta eladó :lol:

valamelyik nap hívott minket,és reklámozta a gépet :D

Link to comment
Megosztás:

Motorkód, motorkód... De bele vagytok szerelmesedve... A CIH-eknek nem nagyon van olyan hülyeségük. Amúgy a motorkód 20E, mert injektoros volt, de most már inkább 20S, mert karbis. A CIH-eknél nem nagyon szaroztak a németek, ugyanaz a motor mindegyik. Pont mint a Ladáknál. Ha ezerötös, akkor ezerötös. Semmi kavarás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Holnap vigyázzanak az urak (és a hölgyek is) :lol:

300 budapesti és miskolci rendőrt vezényelnek ki Berettyóújfalu és környékére... :lol:

(nemrég kaptam az infót :D )

Link to comment
Megosztás:

9 óra körül cb-n annyit mondtak, hogy vannak már jó páran csak még a KPM nem ért ki tehát nem tudom, én valahogy inkább kihagytam a meglátogatásukat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.