Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Végignézték ahogy a 3 napos autót szarrá zúzza egy tehervonat :lol:

El tudom képzelni az arcukat.. <_<

Gondolom nincs róla videóóóóóóóóóóóó :-/

Mikor lehetett kapni zsír új ezerkettest? :) Akkoriban kb még a szalagos fényképező is nagy szó volt szerintem.. ^_^

:) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

El tudom képzelni az arcukat.. <_<

Mikor lehetett kapni zsír új ezerkettest? :) Akkoriban kb még a szalagos fényképező is nagy szó volt szerintem.. :P

:) :lol: :lol:

Ma találkoztam a sráccal,mondtam neki,hogy leírtam ezt a fórumon :lol:

Azt mondta az anyád picsáját ^_^ :P

85-be volt egyébként,és akkor már talán volt fényképező gépük,de ilyen helyzetben nem éppen erre gondoltak ők sem...

Annyi bizonyos,hogy új volt az autó,de annyira,hogy még magát az autót se volt alkalmuk lefényképezni...

A Merkúrnál vették 110e forintért,az a mai nagybani piac helyén volt...

Link to comment
Megosztás:

Tucc vmit a kislkányról, aki otthon beleesett a vizibicikliről a tóba, vagy mibe?

Nem,itthon voltam már debrecenben amikor történt,de utólag kiderült hogy egyik volt munkatársamnak az unokája volt...

Sokan ültek a vizibiciklin is,amúgy csak 2 ember lehetne egyszerre,és lebillent a kislány róla valahogy...

Azóta bezárták a strandot is,mert amíg a vizsgálat folyik,addig nem nyithatják meg.

Link to comment
Megosztás:

Nem,itthon voltam már debrecenben amikor történt,de utólag kiderült hogy egyik volt munkatársamnak az unokája volt...

Sokan ültek a vizibiciklin is,amúgy csak 2 ember lehetne egyszerre,és lebillent a kislány róla valahogy...

Azóta bezárták a strandot is,mert amíg a vizsgálat folyik,addig nem nyithatják meg.

Általában azt szoktam ilyenkor mondani, hogy gyáva emberi szokás, bűnbakot keresni, de azért ebbn az esetben igenis ott kellett volna lennie valakinek felvigyázni a gyerekekre. Meg én ha tanár, vagy felügyelő lennék, nem is engedném őket be úgy, hogy nem ülök rajta az eszközön.

Link to comment
Megosztás:

Szia Endlos!

Tudod használni a tetőablakot? Kicsit már látszik rajta az idő. Ha nem, az se baj, egy próbát megért.

Üdv: Csab

Még nem jutottam odáig, hogy beszereljem, meg vhonnan előtte szeretnék szerezni hozzá új kédereket, annélkül nincs értelme kivágni a tetőt. De amint meglesz a Smart, nekiesek, és mindent felújítási munkálatot befejezek rajta. Találtam már bele való motort is előrhető áron, meg csomó apróság lesz rajta megint kicserélve, felújítva. a FÉNYEZÉST IS BEFEJEZEM, PERSZE AZ CSAK A TETŐABLAK BEÉPÍTÉSE UTÁN LESZ MEG, MIVEL (oppsz kisbetű qrvacapslock) ugye kész állapotban jó fényezni a tetőt is, majd az egész kap egy iszonyatosan karcálló lakkréteget. (sok a belógó akác-ág it az utakon.)

Amúgy szerinted hol lehetne érdeklódni kéder felől?

Link to comment
Megosztás:

Még nem jutottam odáig, hogy beszereljem, meg vhonnan előtte szeretnék szerezni hozzá új kédereket, annélkül nincs értelme kivágni a tetőt. De amint meglesz a Smart, nekiesek, és mindent felújítási munkálatot befejezek rajta. Találtam már bele való motort is előrhető áron, meg csomó apróság lesz rajta megint kicserélve, felújítva. a FÉNYEZÉST IS BEFEJEZEM, PERSZE AZ CSAK A TETŐABLAK BEÉPÍTÉSE UTÁN LESZ MEG, MIVEL (oppsz kisbetű qrvacapslock) ugye kész állapotban jó fényezni a tetőt is, majd az egész kap egy iszonyatosan karcálló lakkréteget. (sok a belógó akác-ág it az utakon.)

Amúgy szerinted hol lehetne érdeklódni kéder felől?

Hű! Miért nem azt kérdezed, hogy mi volt a Beatles első lemezének a címe :) , arra tudnék válaszolni, ez kicsit nagy falat nekem (sajnos). Ha megtudok valamit feltétlen szólok.

Link to comment
Megosztás:

Tetőablak-kéder ügyben Jégvirág utca akármennyi, Automobil Kft, Tibiéknek szokott lenni de tudnak is hozni rendelésre asszem csak vinni kell hogy milyen fajta kell bele.. :)

Druszám! Sokat és boldogat! :(

Link to comment
Megosztás:

SöSának:

Egy Manta és egy Porsche egymás mellett megy az autópályán. A Porsche elkezd gyorsítani 120-ról. Manta a nyomában. Porsche eléri a 160-at, a Manta ott van mellette... Porsche eléri a 200-at, majd a Mantás átordibál: "Ismered a mantát?"

-Igen, de miért ? - kérdi a Porschés.

-Meg tudnád mondani nekem hogyan kell második fokozatba rakni ?

manta_09.jpg

(A többit már ismeritek:

-Honnan lehet megismerni a Mantás garázsát?

-Egy száraz vércsík van könyökvonalban a falon!

-Az új Manta 1 méter széles lesz, hogy a sofőr mindkét kezét kilógathassa az ablakon ! )

Link to comment
Megosztás:

Tetőablak-kéder ügyben Jégvirág utca akármennyi, Automobil Kft, Tibiéknek szokott lenni de tudnak is hozni rendelésre asszem csak vinni kell hogy milyen fajta kell bele.. :)

Druszám! Sokat és boldogat! :(

Sajnos nem tudnak már utángyártott kédert szerezni, van tetőablakuk, azt 35ért berakját nekem munkadíjjal, amúgy meg kapjambe :P

Link to comment
Megosztás:

és a két lehetőség közül melyiket választottad? :)

Állítólag lehet méterre kapni, csak még kérdés az, hogy hol, és hogy össze tudom-e vízzáróan melegíteni.

Hogy vagytok amúgy Anti, milyen a házas élet? :-))

Sajnálom, hogy nem mehettem el az esküvőre, bittos teccett volna :-))

Link to comment
Megosztás:

Állítólag lehet méterre kapni, csak még kérdés az, hogy hol, és hogy össze tudom-e vízzáróan melegíteni.

Hogy vagytok amúgy Anti, milyen a házas élet? :-))

Sajnálom, hogy nem mehettem el az esküvőre, bittos teccett volna :-))

milyen lenne? ugyanolyan,mint eddig. :)

de majd megtudod te is nemsokára :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.