Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek Szoboszlón, van egy 81'es 5 ajtós kadettja, 1300-as, automata váltós. 3 éve kilakatolták és tovább nem foglalkoztak vele. A műszaki természetesen lejárt és le kellene festeni. A papírjai is rendben vannak.

Szóval ott van neki púpnak (van másik kocsija és erre már nem akar költeni), és olyan embernek adná oda, aki megmentené a pusztulástól, vagy ingyen, vagy valami jelképes összegért cserébe, viszont bontóba nem akarja vinni, mert egyben van és még bőven talpra lehet állítani. Sajnos nekem sincs erre keretem, ha érdekel valakit, keresse meg nyugodtan, hivatkozzon a fórumra vagy rám.

Ő az: Bodnár Attila, 30/ 327-78-03

Link to comment
Megosztás:

Van 4 db BW matrica nálam. Akinek ki kéne ragasztani, szóljon, jöhet, adom. :)

Én kiragasztanám!Csütörtökön megyek Debibe,de sajnos most vonattal(szolgálati ügyben),nem tudom hogy tudnám átvenni.

A Vasútállomáson és a Piac /Csapó ut sarkán levő irodában leszek!Meg ha van plakát azt is raknék...

Link to comment
Megosztás:

Halihó mindenki!

Közérdekű közlemény (rám nézve :) )

Valami nem jár a héten Pesten? Lenne egy csomag, amit el kéne hozni nekem legalább Debrecenig.

Nagyon megköszönném.

Ha senkinek nincs arra dolga, akkor megoldom postával, csak így olcsóbb lenne...

Köszönöm előre is.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek Szoboszlón, van egy 81'es 5 ajtós kadettja, 1300-as, automata váltós. 3 éve kilakatolták és tovább nem foglalkoztak vele. A műszaki természetesen lejárt és le kellene festeni. A papírjai is rendben vannak.

Szóval ott van neki púpnak (van másik kocsija és erre már nem akar költeni), és olyan embernek adná oda, aki megmentené a pusztulástól, vagy ingyen, vagy valami jelképes összegért cserébe, viszont bontóba nem akarja vinni, mert egyben van és még bőven talpra lehet állítani. Sajnos nekem sincs erre keretem, ha érdekel valakit, keresse meg nyugodtan, hivatkozzon a fórumra vagy rám.

Ő az: Bodnár Attila, 30/ 327-78-03

Ismerem az autót, menthető, de jócskán kell rá költeni mind a kasznira (lakatolás néhol újra), mind a műszaki állapotra (motor) már úgy tudom mozgásképes (bár ez annak idején is változott míg használták :) . Viszont nincs agyig lehajtva a motor, nem azok a tapossukkiabelét tipusok. Ill úgy tudom a váltó is szépen dolgozik/dolgozott.

Műkedvelőnek megéri rendbevágni, mert egyébként hiánytalan.

Na ennyit a kicsit offról, hisz ez inkább az adok-veszekbe tartozik.

Link to comment
Megosztás:

Én kiragasztanám!Csütörtökön megyek Debibe,de sajnos most vonattal(szolgálati ügyben),nem tudom hogy tudnám átvenni.

A Vasútállomáson és a Piac /Csapó ut sarkán levő irodában leszek!Meg ha van plakát azt is raknék...

délutános vagyok, picit macerás lesz ez, már érzem. De Ildi itthon van, el lehet vinni is őket egyenként. :)

Link to comment
Megosztás:

:)

Én is szeretem a Rolling Stonest! :-)

Pénteken visznek Pestre, a Margit-szigetre, ha buszon el tudom hozni, meg a sziget közelébe tudod szervezni az illetékest (nem lesz időm messzire menni), szivesen elhozom neked.

Ja! Hogy a bánatba tudod ezeket a kis vigyorgó pofákat beilleszteni? :-)

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretem a Rolling Stonest! :-)

Pénteken visznek Pestre, a Margit-szigetre, ha buszon el tudom hozni, meg a sziget közelébe tudod szervezni az illetékest (nem lesz időm messzire menni), szivesen elhozom neked.

Ja! Hogy a bánatba tudod ezeket a kis vigyorgó pofákat beilleszteni? :-)

Hát a buszhoz azért picit nagyobb csomag, inkább a csomagtartóba való mint a hátsóülésre :)

Viszont közben megoldódni látszik, mert cimbora párja megy fel Pestre a hét végén és elhozza.

Minden esetre köszönöm szépen a felajánlást, nem felejtem el :( ha esetleg valamikor fordítva adódik helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Hát a buszhoz azért picit nagyobb csomag, inkább a csomagtartóba való mint a hátsóülésre :)

Viszont közben megoldódni látszik, mert cimbora párja megy fel Pestre a hét végén és elhozza.

Minden esetre köszönöm szépen a felajánlást, nem felejtem el :( ha esetleg valamikor fordítva adódik helyzet.

Ez a legkevesebb.

Link to comment
Megosztás:

hétvégén elvittem utolsó útjára az Astrámat.

mostantól Budapesten falja majd a kilométereket. :)

szerencsére jó helyre került,szintén opelklubos gazdája lett.

remélem neki-nekik is annyi örömöt fog okozni,mint amennyit nekünk adott ez alatt a bő három év alatt!

bye-bye Vili!

car_327_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

hétvégén elvittem utolsó útjára az Astrámat.

mostantól Budapesten falja majd a kilométereket. :)

szerencsére jó helyre került,szintén opelklubos gazdája lett.

remélem neki-nekik is annyi örömöt fog okozni,mint amennyit nekünk adott ez alatt a bő három év alatt!

bye-bye Vili!

http://kepfeltoltes.hu/090727/car_327_www....ltoltes.hu_.jpg

És mit veszel helyette? Andiéval jártok? (az lenne a legokosabb)

Link to comment
Megosztás:

igen,az övé maradt meg,1 autó elég nekünk,a kettő csak felesleges pénzkidobás volt az utóbbi időszakban

Közben nagyjából megismerkedtem a Twinport fogalmával, elvileg nem a nagyobb teljesítmény miatt találták ki azt a felső részt, ami a C26NE-nél a dual ram, hanem a fogyasztás csökkentésére.

Én a helyetekben begázosítanám a nyusziét, és kijárnék Ungvárra gázt, és 98-as benzint tankolni. Egetverő a különbség a benzin minőségében, itt a legjobb, legdrágább 100-as sincs olyan finom.

Link to comment
Megosztás:

Közben nagyjából megismerkedtem a Twinport fogalmával, elvileg nem a nagyobb teljesítmény miatt találták ki azt a felső részt, ami a C26NE-nél a dual ram, hanem a fogyasztás csökkentésére.

Én a helyetekben begázosítanám a nyusziét, és kijárnék Ungvárra gázt, és 98-as benzint tankolni. Egetverő a különbség a benzin minőségében, itt a legjobb, legdrágább 100-as sincs olyan finom.

miért,hol olvastad,hogy a nagyobb teljesítmény miatt alkalmazták? :(

az alacsony fogyasztást csak megerősíteni tudom :)

Hobi-alakítás biztos nem lesz.

Link to comment
Megosztás:

miért,hol olvastad,hogy a nagyobb teljesítmény miatt alkalmazták? :(

az alacsony fogyasztást csak megerősíteni tudom :)

Hobi-alakítás biztos nem lesz.

Mintha anno te mondtad volna, hogy az Andié szarabb, aszittem az ereje kevesebb. Egyébként akkor hogyhogy nem az övét adtátok el? A nők ragaszkodnak a tulajdonukhoz mi? :-DDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.