Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Üdv mindenkinek.

1 hónapja, boldog tulajdonosa vagyok egy 2002-es Astra G-nek.

Debrecen környéki vagyok és rátaláltam erre a fórumra így gondoltam csatlakoznék hozzátok.

Debrecenieknek lehet ismerős lesz a kocsi, mert ottanitól vettem.

Üdvözlettel Szergely

Üdv!

Vigyázz rá!

Fekete? Jól látom?

Én spec nem ismerem.

ui: I_S! Ha olvasod, a tagságid nálam van, majd ugorj be érte. Sanci ma vitte el tőlem.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Jól látod, metál fekete.

Ez az első fekete kocsim. És már rájöttem, hogy nagyon kényes(persze eddig is tudtam, hogy az a fekete).

Annyi hiba van rajta kívülről, hogy az első lökösnek az alja középen el van reppenve. Parkoló, magas padka megtette a hatását. Meg van rajta jó néhány kavics felverődés(alapozóig).

Ezeket szeretném majd ki javíttatni minél hamarabb.

Nem érzem rajta, hogy széthajtották volna. Az Opel Olympia szalon tulaj fiáé volt. Azt mondta rendbe volt tartva mindig.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Jól látod, metál fekete.

Ez az első fekete kocsim. És már rájöttem, hogy nagyon kényes(persze eddig is tudtam, hogy az a fekete).

Annyi hiba van rajta kívülről, hogy az első lökösnek az alja középen el van reppenve. Parkoló, magas padka megtette a hatását. Meg van rajta jó néhány kavics felverődés(alapozóig).

Ezeket szeretném majd ki javíttatni minél hamarabb.

Nem érzem rajta, hogy széthajtották volna. Az Opel Olympia szalon tulaj fiáé volt. Azt mondta rendbe volt tartva mindig.

Mindjárt megnézem én is a profilodba, addig is, lehet tudni, mennyiért vettged azt a szerencsés autót? (úgy értem szerencsés, hogy legalább van sejtésed a használatáról)

Link to comment
Megosztás:

Az Opel Olympia szalon tulaj fiáé volt. Azt mondta rendbe volt tartva mindig.

Ha az övé volt, akkor biztos.

Én nem lennék annyira biztos benne, hogy full rendben van.. :huh:

Sajnos nekem nem épp a legjobb tapasztalataim vannak velük bármelyik téren... ^_^ :lol:

Amúgy üdv köreinkben! B)

Link to comment
Megosztás:

1.6-ra tartotta, de levittem 1.4-re. Elvileg 132k-van benne(a szervízkönyvben is). De ezeket nem nehéz hamisítani.

Van benne: kormány légzsák, oldal légzsák, első elektromos ablak, klíma, ülés fűtés, ABS, kormányról nyomható cd-s rádió, vezető ülés magasság állítás, 2 irányba állítható kormány. Asszem ennyi.

Amúgy futómű ha csörögne, felénk tuti hallanám. Mert elég szar az út. Belül nem hallani semmi zörgést, nyiszogást. Eddig úgy érzem jól választottam.

Mivel galériát nem tok feltölteni.

1

2

Link to comment
Megosztás:

Egy szétvert/tört ékszíjtárcsa és egy elrakott vezérlés szerintem mindent megmagyaráz.. :huh:

Tavaly óta bele költöttem pár 100 ezret csak emiatt úgyhogy "köszönjük, elég lesz a fékpad.." :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.6-ra tartotta, de levittem 1.4-re. Elvileg 132k-van benne(a szervízkönyvben is). De ezeket nem nehéz hamisítani.

Van benne: kormány légzsák, oldal légzsák, első elektromos ablak, klíma, ülés fűtés, ABS, kormányról nyomható cd-s rádió, vezető ülés magasság állítás, 2 irányba állítható kormány. Asszem ennyi.

Amúgy futómű ha csörögne, felénk tuti hallanám. Mert elég szar az út. Belül nem hallani semmi zörgést, nyiszogást. Eddig úgy érzem jól választottam.

Mivel galériát nem tok feltölteni.

1

2

132ezer Km az nem is olyan rossz, szerintem az valós lehet. Az 1,6 16V mocik eléggé érzékenyek, hajlamos az ember vagy túlhajtani, vagy öregapósan hajtani őket. Ez egy olyan moci, amit érdemes változatosan nyomni.

Link to comment
Megosztás:

132ezer Km az nem is olyan rossz, szerintem az valós lehet. Az 1,6 16V mocik eléggé érzékenyek, hajlamos az ember vagy túlhajtani, vagy öregapósan hajtani őket. Ez egy olyan moci, amit érdemes változatosan nyomni.

ecotecet mindenképpen,sok városi menettől nem kicsit megy el az életkedve,de párszáz km tempós pályázástól előjönnek az addig pihenő lovak :huh:

az Olympiával amúgy önmagában nincs gond,csak a szerelők munkakedvét hagyta valaki a Klassznál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.