Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Az ilyenektől tudok a falra mászni. Mi a p***ának rá az a Off ferrari On embléma/matrica. Pfujj. :lol: :huh:

Én matricátlanítanám. Nekem igazából a fehér szín, és a kabringyó változat elegye fogott meg, persze a gajjtörő sem ormtlan, mint a legtöbb utólag felszerelet kaki.

Az új Iastrát viszont ugyanúgy jellegtelennek tartom, mint az Insigniát is

Miért kellett az eredeti 2003-as Insignia ötletet eladni a Wartburgnak? (izé végülis nem eldaták, mert ugye a Wartburg tudtommal már Opelen belül van. :-////

Link to comment
Megosztás:

Ebben bízom én is. :lol:

Én is bíztam.. bíztam... :P

az Olympiával amúgy önmagában nincs gond,csak a szerelők munkakedvét hagyta valaki a Klassznál.

Meg a fizetésüket, annyiért nem is csodálom, hogy magasról kakkantanak az egészbe, "eltelt az a nap is és hali".. :D

Miért kellett az eredeti 2003-as Insignia ötletet eladni a Wartburgnak? izé végülis nem eladták, mert ugye a Wartburg tudtommal már Opelen belül van.

Akkor újból kerítek egy 353 Touristot, átmatrinyázom meg feliratozom, normálisan bekárpitozom (mint a régimet) és egyéb "extrák", NE-t vagy XE-t bele :D és mehet utcára. Abban úgyis volt hely bőven és lesz egy Omega-Waresz kombó kombim.. :B Bocsesz, caravanom... :lol:

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocsánatért esedezem, de nem tudom miről van szó. :lol:

Azért teljes szívemből, sok boldogságot kívánok.

Sancinéni, és KAticababája papír szerint is összebújtak :lol:))))))))

Nemsoká meg mi fogjuk felkavarni a családtagok életét hasonló eszement intézkedésekkel

Link to comment
Megosztás:

Bocsánatért esedezem, de nem tudom miről van szó. :P

Azért teljes szívemből, sok boldogságot kívánok.

Köcce :D

ezen a nyáron a debreceni opelesek megbolondultak :D

Előferdül.. :lol:

:lol: :lol: :lol:

Én is gratulálok Sanciéknak(is)!

Köszönjük! worship.gif

Link to comment
Megosztás:

Apuéknak keresnék Suzuki Wagon R+-t.

700 ezer ft. körül kellene max.,lehetőleg ezres motorral,jó állapotban :lol: ,ha hallotok ,láttok ilyesmit szóljatok már lécci!

A Sámsoni úton van valamilyen Gréti-CAR ,ott van egy sárga WAGON R+,ha esetleg jártok arra ránéznétek?

Bár kedden ,úgy néz ki ,hogy be tudok szaladni és ha meglesz megnézem!

Link to comment
Megosztás:

Például hétvégén egyik délután?

Sajna nekünk a hétvégék teljesen torkig vannak, most ukrajna, utána esküvő, azután meg isztambul, viszont pénteken elsuttyanunk az elektroworldhöz 16 óra felé, ahogy gyömbi végez, és ott leszünk picit, bogarak gyülekeznek, nagy debreceni bogárfesztivál lesz szombaton, és annak előestélye. Mi Smarttal megyünk, az is eléggé bogaras (már) de szívesen látnak más veteránosokat is.

-------------------------------------------------------------------------------------------

/más: Mackó bocsi, hogy hülyéskedtem veled a telefonban, talán nem voltál vicces kedvedben, köszi a kártyát, nagy szükségem volt már rá. Másodjára azért hívtalak, mert Roli telszámát akartam elkérni, volt egy kis időm, gondoltam zavarom fél órára. Párod nem tudta megadni.

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan szükségem lenne egy utánfutós képességekkel rendelkező autós segítségre, illetve ha valaki tudna kölcsönbe, akkor egy betonkeverőre is.

Valaki tud segíteni rajtam?

Én szívesen kölcsön adom neked, csak nem olyan nagyteljesítményű, óránként érdemes kicsit leállítani, meg műanyag fogaskerekes, tehát nem nagyon szabad, hogy sóder menjen a fogaskerékre, meg olajozni sem szabad, csak vizet neki.

Csendes kezes kis gép, sokat szolgált már, bár nem rég járt le a garanciája. A kocsimba meg belefér, szétszedhető, modern fajta, meghát a kadettba minden belefér. Ma megyek be a városba, de akkor időben kell, hogy szólj, mert délben már nem vagyok itt. Legközelebb talán hétfőn is megyek, de még nem biztos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.