Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szintúgy kívánom! taps.gif

pias.gif

Gondoljátok, hogy nézegeti még a fórumot? :rolleyes:)

Amúgy csatlakozom

Mackó leadtam ma a Kadettet Czakónak kasztnizásra, úgyhogy rajta múlik, mikor kapom vissza, lehet, hogy már holnap, holnapután viszont nem hiszem, hogy jövök be városba. Smartba meg meg sem próbálom beszuszakolni <_<)

(Bár elvileg a holnapi nap sem akartam, de a sors keze közbecsapottttttt

Link to comment
Megosztás:

Gondoljátok, hogy nézegeti még a fórumot? :rolleyes:)

Amúgy csatlakozom

Mackó leadtam ma a Kadettet Czakónak kasztnizásra, úgyhogy rajta múlik, mikor kapom vissza, lehet, hogy már holnap, holnapután viszont nem hiszem, hogy jövök be városba. Smartba meg meg sem próbálom beszuszakolni <_<)

(Bár elvileg a holnapi nap sem akartam, de a sors keze közbecsapottttttt

Hébehóba talán ránéz.

Amúgy 2 napja találkoztam vele éppen. Nővéremhez cipeltünk fel pár motyót éppen.

Biztos fogok még találkozni vele, ha máskor nem is, de nővérkém lakásavató buliján.

Már mindennyian várjuk, hogy a rémálom véget érjen.

Aznap épp 12 órát melóztam a lakásán.

A keverőt meg ha be tudod hozni, megköszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

Hébehóba talán ránéz.

Amúgy 2 napja találkoztam vele éppen. Nővéremhez cipeltünk fel pár motyót éppen.

Biztos fogok még találkozni vele, ha máskor nem is, de nővérkém lakásavató buliján.

Már mindennyian várjuk, hogy a rémálom véget érjen.

Aznap épp 12 órát melóztam a lakásán.

A keverőt meg ha be tudod hozni, megköszönöm! :rolleyes:

Szét van szedve az autó hátsó része, de nem sok van már hátra a kis javító festésből, ha káész van, akkor bepakolom, és viszem. Bár attól félek, most az esküvő előtt 2 nappal, nagyonnagyon nem azon fog járni az agyam, és el fogom felejteni. Folyamatosan telefonálgatok munka közben (meg gyömbi is) mindig eszünkbe jut valami kérdés, ami még hiányzik.

Link to comment
Megosztás:

Hinnye, ma találtam az egyik weblap képtárában egy "nősülős fotót" valakikről ;) amit végülis jobb ha nem linkelek be mert leharapnák a fejem érte.. :rolleyes: :D ugye??? <_< :D

:D -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Ezúton kívánnék Boldog éveket Endloséknak, és szeretnék gratulálni, hogy eljött ez a nap is, hogy kimondják a boldogító IGENt!

Élvezzétek a nászutat! :rolleyes:

ui: köszi a keverőt!

Köszönjük szépen a jókívánságokat, már me gis jöttünk, hát olyan élmény volt, hogy nincs értelme mesélni róla, inkább csinálok egy blogot, amit elérhetővé teszek mindenkinek, és azon lesznek esküvői képek is, meg IsztamBULI videók is.

(miért írjuk, mondjuk mindig MMMM-mel, mikor Iszta"N"bul

Link to comment
Megosztás:

Esik-nem esik- esik- nem esik.

Perpill falazni kéne, amikor éppen nem esik.

Nagyon sokat segítettél a keverővel. Ha még ráér 1-2 hetet, az jó lenne. Reményeim szerint max. ennyi idő, és vissza is viszem. :D

Nem sürgős, bár bevallom, picit féltem, mert tudom, hogy te lelkiismeretes vagy, de lesz majd, aki neked segít, és az ember természeténél fogva másképpen bánik egy eszközzel, ami nem a sajátja. De a valódi oka, hogy megkérdeztem az az volt, hogy már untam, hogy 1 hete csak a saját nickemet látom a topic nyitóoldalon, és tudtam, hogy erre válaszolni fox :DDDDDDDDDDDDDD

Különben van már valami haladás a Debreceni klub vezetőjének megválasztásában? Nem vállalja senki?

Link to comment
Megosztás:

Annyi esemény van keverőileg, hogy a szép kpmsárga részből az idő folyamán az idő által kikezdett rész most szép barna. Vagyis szépen lehullott a festék a szája körül.

Ja, meg ma arra lettem figyelmes, hogy mintha nagyobb lenne a hézag a tengelynél. Nyertem. Röpke 10 perces szervíz alatt visszaraktam a tengelyre a gyűrűt, ami nem tudni mitől, és hogyan akadt le, mert alig bírtam vissza tenni, annyira szoros.

Amúgy szépen műkszik.

Régiós téren nincs igazán változás.

Link to comment
Megosztás:

Annyi esemény van keverőileg, hogy a szép kpmsárga részből az idő folyamán az idő által kikezdett rész most szép barna. Vagyis szépen lehullott a festék a szája körül.

Ja, meg ma arra lettem figyelmes, hogy mintha nagyobb lenne a hézag a tengelynél. Nyertem. Röpke 10 perces szervíz alatt visszaraktam a tengelyre a gyűrűt, ami nem tudni mitől, és hogyan akadt le, mert alig bírtam vissza tenni, annyira szoros.

Amúgy szépen műkszik.

Régiós téren nincs igazán változás.

Na majd megmutogatod. Nekem még semmi gondom nem volt vele, bár lehet, hogy sokat állt a szabadban, le volt takarva egy nylonnal, de attól még mocoroghattak rajta a műanyag alkatrészek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.