Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Én tolom mindig.

Én már ott járok, hogy ilyen igénybevétel előtt mindig kinyútom magamat, karlengetés, csípő, hát megmozgatás, mert ha nem csinálom meg egy 50 kilós vödör megemelése képes egy hétre hazavágni a kezemet, vállamat. Utána csak a forró Richtofit segít, különben ordítás van éjszaka. (beteszem mikróba kicsit a krémet...........

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én már ott járok, hogy ilyen igénybevétel előtt mindig kinyútom magamat, karlengetés, csípő, hát megmozgatás, mert ha nem csinálom meg egy 50 kilós vödör megemelése képes egy hétre hazavágni a kezemet, vállamat. Utána csak a forró Richtofit segít, különben ordítás van éjszaka. (beteszem mikróba kicsit a krémet...........

Hali! Nálam nem akartok betonozni ha már ennyire belejöttetek? :-)))) A garázs még hátravan.

Endlos! Sok boldogságot nektek!

Link to comment
Megosztás:

Esetleg lehetne szervezni egy kis páros összeröffenést a régi, és új házasok megünneplésére, valahol házibuli képében. Nyusziékat is meghívnánk, mint első házasult klubosokat, űttörőket. Ha Mackónak is pont akkor nem lenne műszakja. Esetleg ha Corsika el tudna jönni párjával. Meg Apamolyék.

Link to comment
Megosztás:

Én spec az év végét melóval fogom ünnepelni, ez már fix.

ucsó éjjel, és lesz meló. :D

Nem feltétlenül a karácsonyra, vagy a szilveszterre gondoltam. Na mind1, én feldobtam a labdát, aztán aki szeretne labdázni velünk, az utána ugrik, és leüti. Tudom, kapjam be, hogy nem voltam Tokajban, sajnálom is rendesen, de ami késik, nem múlik.

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlenül a karácsonyra, vagy a szilveszterre gondoltam.

Tudom, kapjam be, hogy nem voltam Tokajban, sajnálom is rendesen, de ami késik, nem múlik.

Mikulás napi tali? :D Azt hiszem lassan annak is eljön az ideje :D meg már elvileg hagyományt is csinálhatnánk belőle, amúgyis asszem vasárnapra esik szal no kifogás, a télapu is éjszaka cumózza tele a csimmát addig meg van egy kis szabadidő... :D

Jówannamárna, tudjuk, hogy friss házasként nem egyszerű az élet... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Mikulás napi tali? :D Azt hiszem lassan annak is eljön az ideje :D meg már elvileg hagyományt is csinálhatnánk belőle, amúgyis asszem vasárnapra esik szal no kifogás, a télapu is éjszaka cumózza tele a csimmát addig meg van egy kis szabadidő... :D

Jówannamárna, tudjuk, hogy friss házasként nem egyszerű az élet... :) :D

Mi benne vagyunk, ha ennyire előre tud az ember valami programot, akkor ki tudja alakítani a többi tennivalóját eköré. Vagyis, aki nem tud jönni, az nem akar :DDDDDDDDDDDDD

Na és akkor találjunk ki valami jó helyet.

Link to comment
Megosztás:

A Prius tulajdonosok London belvárosában (City) 100%-os mentességet kapnak a túlzsúfolt forgalom miatt bevezetett napi behajtási díj alól, melyet minden más autótulajdonosnak ki kell fizetnie. Ez minden behajtáskor 5 font (közel 2.000 forint) megtakarítást jelent a Prius tulajdonosoknak.

Link to comment
Megosztás:

Akit érint: nem tudom miért nem tetszett az msnnek a régi címem de az új úgy néz ki már szimpibb neki, szal: sancinagy@yahoo.com, vegyen fel aki....mert nem tudom mindenkiét fejből.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.