Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A fentebb tárgyalt páros taliként vagy kocsi és gazdája már 1 párnap számít? :)

Viccet félretéve.

Mint nem hivatalos tag, benne vagyok. Eddig legalábbis nem ütközik semmivel.

Szerintem a párosat hagyjuk, mot a Mikulásnapi következik, most konzultálok a szervezővel, Berlinával, hogy hogyan legyen.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ha nézed a linket, látod, hogy 2008-as blitz. :huh:

Kár, hogy kimaradt ez a tali is, de itt a finis a szobával. Szerdán jönnek netet kötni (egyedit), addigra még a padlót is le kéne raknom.

Festés végre kész.

Igen ideje volt már a lakásfelújításnak ugye? :-DDD (3 műszak mellett)

Bár már én is ott járnék, hogy lerakom a járólapokat lent. Nekem még nyers beton a lenti szint. Folyamatosan csinálom már 2 éve a házat, és bár minden nap van valami sikerélményem, de nem túl látványos a haladás. Ez van, ha az ember egyedi lakást akar.

Link to comment
Megosztás:

Rolandnak:

A Porschéknél megszokott, hogy már széria 911-esek is száraz karteres olajozási rendszert kapnak, egy versenyautóban pedig kifejezetten szükség erre a kifinomult műszaki megoldásra. A száraz karteres kenési rendszerben az olajszivattyú a motor alján található karterből azonnal egy köztes tárolóba szívja fel az olajat. Menet közben így az olajteknőben csak nagyon rövid ideig van olaj, innen a száraz karteres elnevezés. Hosszú, elnyújtott kanyarokban az olajszivattyú a karter falára préselődő olaj miatt levegőt szívhat olaj helyett, ami a motor tönkremeneteléhez vezet. A Porsche és például a Maserati Spyder új négyliteres motorjában alkalmazott száraz karteres motor a köztes tárolóból kapja a kenőanyagot, ami garantálja a motor megfelelő védelmét.

Ezt az egy értelmes szöveget találtam ezzel kapcsolatban. Forrás

Link to comment
Megosztás:

Mivel itt nincs nagy zsizsegés ezért inkább a G Astrásoknál aktivizálom magam!

Tényleg nincs nagy élet, de van egy fiatalabb srácokból álló klub, akik MOTE-n kívül alakultak, debreceni opeleseknek nevezik magukat, bár a MOTének nem teccik (nekem sem teccene), hogy miért nem itt "zsizsegnek", ha szeretnél Debreceni arcokkal dumálni, keresd fel őket. (próbáltam már kideríteni, miért nem jó neki itt, nem jöttem még rá, állítólag magas a klubtagsági, de szerintem más van ott a háttérben) Végülis klubot alapítani mindenkinek joga van. Mondjuk eléggé fiatalok a srácok, kicsit más világ, mint mi, nem olyan családiasak a talijaik, de tökéletesen megfelel egy autóstalálkozónak. Nincs velük semmi baj, mármint a buli a lényeg ott is. Magyarország erről szól, ha alakul egy magyar gárda, akkor alakul egy magyar gárda "kettő"..........

(elnézést a politizálásért)

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén mikor vásárolni voltunk Debiben,akkor láttam egy ilyen F Astrát.

Abból gondoltam ,hogy a rendszámkeretén volt a felirat.(debreceni opelesek)

Én a békés egymás mellett élés híve vagyok ,tartsuk tiszteletben egymást:D ,a lényeg az,hogy az autóinkat szeressük :rolleyes: meg :BÉKE.

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén mikor vásárolni voltunk Debiben,akkor láttam egy ilyen F Astrát.

Abból gondoltam ,hogy a rendszámkeretén volt a felirat.(debreceni opelesek)

Én a békés egymás mellett élés híve vagyok ,tartsuk tiszteletben egymást:D ,a lényeg az,hogy az autóinkat szeressük :rolleyes: meg :BÉKE.

És ez mi?:

Philips CAR 400 eladó .Ár:4444 f

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.