Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja, lehetne egy összefutit szervezni valamikor :lol: de nekem a héten tuti nem jó, esetleg a hétvége. Nagyon zsufi ez a hét, a kocsi is műszakis, orvos, stb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

MACKÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóó!!!!!!!!!

Lassan kellene már a betonkeverőm, nem sikerült még befejezni a munkát?

Zoliiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Ha enged a fagy, még volna kb. egy egynapos melóm vele.

Ha addig maradhat. Amúgy itt áll az udvaron, és köszöni szépen, jól van. :rolleyes:

Időjárást kéne intézni, hogy ne legyenek mínuszok, meg eső sem.

Link to comment
Megosztás:

Időjárást kéne intézni, hogy ne legyenek mínuszok, meg eső sem.

Megrendelve :D

Nekem is végre minden rendben az astrán :lol: megkapta a friss műszakit & zöldkártyát 2 évre plusz az új forgalmiját, matrinyákat a hátsó rendszámra és mindennek örömére berongálom a romon lévő májam egy lidis 7.2%-os sörrel :D :P nem is emléxek már rá mikor b#sztam be így egy fél doboz piától.. :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Zoliiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Ha enged a fagy, még volna kb. egy egynapos melóm vele.

Ha addig maradhat. Amúgy itt áll az udvaron, és köszöni szépen, jól van. :rolleyes:

Időjárást kéne intézni, hogy ne legyenek mínuszok, meg eső sem.

De azért remélem, letakartad. ( a műanyag fogaskerék érzékeny)

Link to comment
Megosztás:

Megrendelve :D

Nekem is végre minden rendben az astrán :lol: megkapta a friss műszakit & zöldkártyát 2 évre plusz az új forgalmiját, matrinyákat a hátsó rendszámra és mindennek örömére berongálom a romon lévő májam egy lidis 7.2%-os sörrel :P :D nem is emléxek már rá mikor b#sztam be így egy fél doboz piától.. :rolleyes: :D :P

Ja hogy már megtörtént? Aszittem, tervezed, jelentkeztem volna :D)

Nekem meg egy komplett vezérléscserém volt, igencsak meglódult tőle az autó. Sajna a fogasszíjon nem nagyon voltak már fogak :DDDDD (sose kopel)

Link to comment
Megosztás:

Ja hogy már megtörtént? Aszittem, tervezed, jelentkeztem volna :D)

Nekem meg egy komplett vezérléscserém volt, igencsak meglódult tőle az autó. Sajna a fogasszíjon nem nagyon voltak már fogak :DDDDD (sose kopel)

Mármint a műszaki? :rolleyes: Hát jah.. :D

Pénteken lehet járok arra vagy a jövő héten valamikor, ugyanis ha Pisti ráérne a 2 talpast kicserélnénk, télleg kelletlenül ropog a balos :lol:

Na igen :P általában értékes jó hatással vannak a pontos beállítások :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Mármint a műszaki? :rolleyes: Hát jah.. :lol:

Pénteken lehet járok arra vagy a jövő héten valamikor, ugyanis ha Pisti ráérne a 2 talpast kicserélnénk, télleg kelletlenül ropog a balos :P

Na igen :D általában értékes jó hatással vannak a pontos beállítások :D :D :P

Nem a műszakira, hanem a sörözgetésre gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Na ja, lassan összeülhetnénk már egy kis esti akármire :lol: a szalonnasütést meg a bográcsozást most nem hozom fel :rolleyes: kicsit behavazódtunk :D :P

Link to comment
Megosztás:

A legjobb hóban bográcsozni :DDDD

Végülis hóban is rohangálhatunk bográccsal a fejünkön :P max totál hülyéknek néznek minket :lol: :D :P

Sajnos ez nem az az évszak amikor olyan frankósan lehet a szabadtéren bűvészkedni a kajával :D na de lesz még tavasz meg nyár :D :P

Így is a fagyok miatt egy jó hét után tudtam a kocsit végre lemosni, olyan ocsmány retkes volt, hogy rá sem bírtam nézni.. :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Én is ilyesmire tippeltem...

Nno a hivatalos sztori: egy újmadzsar hölgyike eléggé alkoholmámoros állapotában a szociálisan részére kiadott lakásban egyik reggelre megfagyott, az élettársa vagy kicsodája talált rá. Másnap ment volna a tezsvírisííg virrasztani (valszeg azok is gerelyre beállva) és pont egy kamiont akartak blokkolni :lol: részben sikeresen.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor próbálhatom ki az autómatádat? :lol:

Bármikor,amikor találkozunk.

Nno a hivatalos sztori: egy újmadzsar hölgyike eléggé alkoholmámoros állapotában a szociálisan részére kiadott lakásban egyik reggelre megfagyott, az élettársa vagy kicsodája talált rá. Másnap ment volna a tezsvírisííg virrasztani (valszeg azok is gerelyre beállva) és pont egy kamiont akartak blokkolni :( részben sikeresen.. :lol:

Közben én is megtudtam,ráadásul ide a közeli,Toldra valósiak voltak.

Link to comment
Megosztás:

Nno a hivatalos sztori: egy újmadzsar hölgyike eléggé alkoholmámoros állapotában a szociálisan részére kiadott lakásban egyik reggelre megfagyott, az élettársa vagy kicsodája talált rá. Másnap ment volna a tezsvírisííg virrasztani (valszeg azok is gerelyre beállva) és pont egy kamiont akartak blokkolni :lol: részben sikeresen.. :lol:

Blokkolni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.