Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Hol? Tudom, hogy nem sok a helyi mote tali, de általánosságban, ha valaki talira is jár, meg tankol Agip-n, meg megveszi a Csergőből a cuccot (Van posta, vagyis futár, kb. 1000 Ft, ha jól emléxem), máris visszajön hiánytalanul a tagsági ára.

csak szeretném, ha tisztán látná mindenki, hogy ez nem csak annyi, hogy ti fizettek, mi meg kamatoztatjuk. :P

Most, hogy nem sok helyben a talik száma az már egy dolog :rolleyes: tényként kezelem és cső :D anno valamibe pont ezért nem ugrottam bele mert semmi értelme nem lenne :D máshova meg nemigazán futja elgurulgatni ;) és akár szégyen vagy sem inkább mégsem írnám le miből élünk :D de mindegy is :D Agipnál meg nem tankolunk mert egy fullos adagoló felújításba került úgy 2 éve :D az olyan helyről meg pláne nem szeretek dolgokat venni amiket nem vehetek szemügyre saját kézből nézve mert zsákbamacska is lehet, utána meg lehet vissza se cserélik :D szal érti a cartárs úr.. ;)

Pedig nem lenne rossz.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Most, hogy nem sok helyben a talik száma az már egy dolog :rolleyes: tényként kezelem és cső :P anno valamibe pont ezért nem ugrottam bele mert semmi értelme nem lenne :D máshova meg nemigazán futja elgurulgatni ;) és akár szégyen vagy sem inkább mégsem írnám le miből élünk :D de mindegy is :D Agipnál meg nem tankolunk mert egy fullos adagoló felújításba került úgy 2 éve :D az olyan helyről meg pláne nem szeretek dolgokat venni amiket nem vehetek szemügyre saját kézből nézve mert zsákbamacska is lehet, utána meg lehet vissza se cserélik :D szal érti a cartárs úr.. :D

Pedig nem lenne rossz.. :D

Mostani Agip kicsit talán megbízhatóbb, Csergőből meg Viktor a garancia, hogy nem sz@rt küldenek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy nem sok helyben a talik száma az már egy dolog :rolleyes: tényként kezelem és cső :P anno valamibe pont ezért nem ugrottam bele mert semmi értelme nem lenne :D máshova meg nemigazán futja elgurulgatni ;) és akár szégyen vagy sem inkább mégsem írnám le miből élünk :D de mindegy is :D Agipnál meg nem tankolunk mert egy fullos adagoló felújításba került úgy 2 éve :D az olyan helyről meg pláne nem szeretek dolgokat venni amiket nem vehetek szemügyre saját kézből nézve mert zsákbamacska is lehet, utána meg lehet vissza se cserélik :D szal érti a cartárs úr.. :D

Pedig nem lenne rossz.. :D

Az agip benzin jó, igazából itt kelet-közép európában az összes benzinkút a MOL benzinjét vásárolja, szal ha különbséget veszel észre, akkor az valami másnak a hatására lesz. Mivel most elégé közel kerültem ugye a benzinkutas témához, magához a beszerzéshez, ebben nem tud senki újat mondani. Másrészt meg a UNIX is mindig visszaveszi tőlem, ha valami nem stimmel. Különösebb magyarázat nélkül. Sőt, ami meglepő, nem muszáj levásárolni, vissza adja az árát. Pedig én nem is név szerint vagyok bejegyezve, hanem mint EDC magánszemély. Mondjuk más kérdés, hogy mindenki ismer már ott. Ami még talán ennél is érdekesebb, nincs határa annak, hogy mennyi ideig, volt, hogy 2 hónap múlva vittem vissza valamit, és ha még benne van a gépben maga a vásárlás, tudják sztornózni, akkor megteszik.

Lángban meg le lehet vásárolni.

Link to comment
Megosztás:

Az agip benzin jó

Másrészt meg a UNIX is mindig visszaveszi tőlem, ha valami nem stimmel.

Na én ezt nem firtatnám :D pár éve az adalékjuk miatt kellett karburátort cserélnem a Simsonon mert kitakaríthatatlanul beleállt a sok kis résbe ;) azóta Molos benya járt csak benne és nincs semmi üzemanyag rendszeri probléma vele :D bár az utsó fél évben mentem vele vagy 3-4x.. :rolleyes:

Oks, tiszta sor, nekem is visszavették a fékdobokat betétestől mikor kiderült, hogy nem 200-as hanem 230-as való alá :D de azért nem esett jól, hogy még 2x kellett bemennem Db.-be csak emiatt.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na én ezt nem firtatnám :D pár éve az adalékjuk miatt kellett karburátort cserélnem a Simsonon mert kitakaríthatatlanul beleállt a sok kis résbe ;) azóta Molos benya járt csak benne és nincs semmi üzemanyag rendszeri probléma vele :D bár az utsó fél évben mentem vele vagy 3-4x.. :rolleyes:

egy kis etanol kell mellé,és az majd takarít helyetted :D

Link to comment
Megosztás:

egy kis etanol kell mellé,és az majd takarít helyetted :D

Elhiheted, hogy próbáltam én minden elképzelhetővel megmenteni ;) sikertelenül, majdnem 15 rugóm bánta :rolleyes: de az újjal legalább pöccre röffent és megy.. :D

Link to comment
Megosztás:

Oks, tiszta sor, nekem is visszavették a fékdobokat betétestől mikor kiderült, hogy nem 200-as hanem 230-as való alá ;) de azért nem esett jól, hogy még 2x kellett bemennem Db.-be csak emiatt.. :rolleyes:

Én bárdival jártam így, egy D-Kadett rugószettet hoztak az E-Helyett, elég furcsán feltűnően más volt. Tényleg idegesítő.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Unix 10%, mindenkinek jár aki kér egy tagságit, nekem is unix kártyám van.

Agip -5 ft jó lenne csak hát soha sem esik útba :D

Szóval jó lenne ha lenne hol használni ^_^

Nekem is volt 1 évig a cosmo kártya de le is járt talán unixban vásároltam vele kb 2x.

Nem vagyok ellene félre ne értse senki de számomra max pénzkidobás sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Unix 10%, mindenkinek jár aki kér egy tagságit, nekem is unix kártyám van.

Agip -5 ft jó lenne csak hát soha sem esik útba :D

Szóval jó lenne ha lenne hol használni ^_^

Nekem is volt 1 évig a cosmo kártya de le is járt talán unixban vásároltam vele kb 2x.

Nem vagyok ellene félre ne értse senki de számomra max pénzkidobás sajnos.

Nekünk is.... hogy próbálunk összefogást kovácsolni, meg egy felugró ablakoktól mentes fórumot, egy levelező rendszert, pár weboldalt, ahonnan itt igen sokan szedtek már hasznos infót, könyvelőt, ügyvédet stb fizetni.

Illetve pl. esetedben ha lesz E85 power-ed majdan, netalán, akkor azt Gáborunk tagoknak kedvezményesen adja.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk is.... hogy próbálunk összefogást kovácsolni, meg egy felugró ablakoktól mentes fórumot, egy levelező rendszert, pár weboldalt, ahonnan itt igen sokan szedtek már hasznos infót, könyvelőt, ügyvédet stb fizetni.

Illetve pl. esetedben ha lesz E85 power-ed majdan, netalán, akkor azt Gáborunk tagoknak kedvezményesen adja.

Nem az oldalt és fórumot írtam még ha össze is függ valamilyen szinten.

De most mondd meg őszintén, hogy nekem pl milyen kedvezményekkel jár a kártya? Ha nagyon agyalok sincs semmi sajnos csak annyi, hogy nincs ott a nevem alatt, hogy MOTE klubtag. Rendezvény, találkozó, ami van az nem motes felénk ami pedig olyan és kedvezményes lenne a belépő az meg az ország másik felében van. Az unix a saját kártyája bevezetésével gyakorlatilag értelmetlenné tette a mote tagok oda szóló 10% kedvezményét persze ez az ő döntése volt csak a motenak nem jött jól gondolom én...

E85 kedvezményes árról még nem hallottam, nem olvastam sehol sem, hogy tagoknak olcsóbb lenne és ezt Gábor sem írta csak, hogy hol és mennyi a beszerelés bár lehet látta, hogy nem vagyok tag és így nem is említette. Mellesleg az ő szettje nem az olcsóbbak közé tartozik pedig injektorhoz csatikat sem ad mert más rendszerű. Az, hogy milyen működésre nem tudom nekem tetszene főleg tetszett amíg ki nem derült, hogy az enyémben eco mód sem lenne mert speckó a lambda szondája az x20xevnek. Olyan pedig nem sok van az e85 topikban akinek hibátlanul működne sőt... így még várok ezzel az e85 dologgal egy darabig.

Link to comment
Megosztás:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1632

Itt a Gabi féle kedvezmény. :D

Tudom, hogy helyi szinten mindenki a UNIX-ra esküdött, és sajna ott az EDC-s 20%-ot levitték 10-re, ami nekünk ilyen szempontból szopóka.

Talira meg ha csak 1-re is elmész, már igen sokat jelent a tagsági általában. Az, hogy te nem jársz, az persze ezt így nem érinti.

Viszont EDC nem csak unixra jó, és te, mint aki utazik elég sokat, használhatja rengeteg helyen. Kajáldák, boltok stb.

Link to comment
Megosztás:

Én lazán elmehetnék zsidónak, mer kinyomtattam anno a kedvezmények listáját, és az autóban tartom, hogy hova, mennyi kedvezményünk van, és akárhol járunk az országban ........igazából elővehetném, ha eszembe jutna..........

Az elmúlt 2 hónapban Székesfehérvár, Veszprém, Vác, Szentendre, Esztergom, Miskolc, Eger, stb.......

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

a cora-nál lévő bontó merre van?

kigurulnék oda pestre menet, de nem tudom merre tekeregjek

The Debrecenben vannak annál sokkal jobb Opel bontók is. Az ár-érték arányban, és talán választékban is versenyben van a Vincellér utcai. Ha rám hivatkozol (Hamar Zoli), akkor talán még lágyabb lesz az ár megállapításánál. Mondd neki, hogy én küldtelek az opelklubból. De engem inkább az idősebb csákó ismer, a főnök, a fia nem annyira. Konkrétan mit keresel?

Link to comment
Megosztás:

The Debrecenben vannak annál sokkal jobb Opel bontók is. Az ár-érték arányban, és talán választékban is versenyben van a Vincellér utcai. Ha rám hivatkozol (Hamar Zoli), akkor talán még lágyabb lesz az ár megállapításánál. Mondd neki, hogy én küldtelek az opelklubból. De engem inkább az idősebb csákó ismer, a főnök, a fia nem annyira. Konkrétan mit keresel?

:D

olvasós-mozgásérzékelőfogadós-belső lámpát, polcot a kesztyűtartóba, sötét hátsó lámpaburákat

az a baj, hogy az elmúlt egy évet itt dolgoztam, és most járt le a mandátumom (meg nem mondom mit csináltunk, mert rögtön elkezdtek szidni ^_^ ), így gondoltam megnézem mik vannak. (papp zolihoz hordtam a legányi u-ba, ha eljött az ideje)

Link to comment
Megosztás:

The Debrecenben vannak annál sokkal jobb Opel bontók is. Az ár-érték arányban, és talán választékban is versenyben van a Vincellér utcai. Ha rám hivatkozol (Hamar Zoli), akkor talán még lágyabb lesz az ár megállapításánál. Mondd neki, hogy én küldtelek az opelklubból. De engem inkább az idősebb csákó ismer, a főnök, a fia nem annyira. Konkrétan mit keresel?

Helló!

Konkrétan merre vannak azok az Opel bontók, mert Én csak a Legányi és a Mikepércsi útit ismerem?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Kerékbilincseket pakolgattatok szürke kadettek kerekére?

Pedig fel lett hívva mindenki figyelme, hogy 2009 közepétől bilincselve lesznek az autók. Ezután már nem a mi hibánk.

De nem ezt csináltuk, csak úgy írtam. :D

A bontót a Vincellérben nem találtam, mert nem ott van, hanem a Derék végén.

De nem volt szerencsém, mert csak egy G astra van, az is totálkárossá törve. Ha nem mondják, hogy hol keressem, meg sem találtam volna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.