Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Pedig fel lett hívva mindenki figyelme, hogy 2009 közepétől bilincselve lesznek az autók. Ezután már nem a mi hibánk.

De nem ezt csináltuk, csak úgy írtam. :D

A bontót a Vincellérben nem találtam, mert nem ott van, hanem a Derék végén.

De nem volt szerencsém, mert csak egy G astra van, az is totálkárossá törve. Ha nem mondják, hogy hol keressem, meg sem találtam volna.

A Mikepércsi méregdrága a Vámospércsi úton van a vége felé egy nagy bontó tele ######trákkal, Gasztrákkal.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Megtaláltad, amire szükséged van?

Találtam alkatrészt :P De nem ott a bontóban :D Egyik ismerős bont autókat, és ő tett nekem félre olyan csövet. Kilóméteróra (fordulatszámmérős) hát...az meg lehet lesz 1 fórumos ismerőstől ;)

Nagyon sok boldog névnapot kívánok a Laciknak!

Köszönjük ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ha megy valaki pestre ma, vagy holnap, és egy boríték befér még az autójába, kérem csörögjön rám 0670 ötszázONE6076, visszahívom, és elmegyek hozzá, Pesten is odamenne az illető, akinek küldöm, ahova te szeretnéd, tehát semmi plusz idő, vagy furikázás nincs.

Link to comment
Megosztás:

Ha megy valaki pestre ma, vagy holnap, és egy boríték befér még az autójába, kérem csörögjön rám 0670 ötszázONE6076, visszahívom, és elmegyek hozzá, Pesten is odamenne az illető, akinek küldöm, ahova te szeretnéd, tehát semmi plusz idő, vagy furikázás nincs.

Pestre nem,de Füzesgyarmatra és /vagy Szeghalomba megyek,oda nem kell vinni valamit? :D

Link to comment
Megosztás:

Pestre nem,de Füzesgyarmatra és /vagy Szeghalomba megyek,oda nem kell vinni valamit? :D

Ha közel van pesthez, oda kellene. Pontosabban Érden lakik a hölgy, de ő felutazik Pestre érte, ajándék lenne a Párjának, ami szombaton van szülinapja. Szal ha addig nem ér oda, akkor augusztusban lesz névnapja még, majd akkor.

Link to comment
Megosztás:

Én hétvégén, meg mostanában sem fogok menni. Amilyen a helyzet jelenleg a szabimat is hiába tudom kivenni pont BW-vel kezdőden, eljutni BW-re nem nagyon fogok, hacsak nem a Mátrából leugrunk oda 1 napos kirándulás keretében.

Betonkeverő azóta is itt áll. Már restellem, de amikor a placcs volt nálam, esett, meg ha nem, akkor én nem értem rá meló miatt, vagy Endlos volt vásározni. Most meg Alto van nálam, az meg kicsi.

Má engem zavar, hogy még mindig nálam dekkol. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha közel van pesthez, oda kellene. Pontosabban Érden lakik a hölgy, de ő felutazik Pestre érte, ajándék lenne a Párjának, ami szombaton van szülinapja. Szal ha addig nem ér oda, akkor augusztusban lesz névnapja még, majd akkor.

Ha vagy 2-3 nappal hamarabb szólsz akkor megoldhattuk volna, meg a csajszibaracknak se kellett volna fél pesten átkinlódnia magát.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én hétvégén, meg mostanában sem fogok menni. Amilyen a helyzet jelenleg a szabimat is hiába tudom kivenni pont BW-vel kezdőden, eljutni BW-re nem nagyon fogok, hacsak nem a Mátrából leugrunk oda 1 napos kirándulás keretében.

Betonkeverő azóta is itt áll. Már restellem, de amikor a placcs volt nálam, esett, meg ha nem, akkor én nem értem rá meló miatt, vagy Endlos volt vásározni. Most meg Alto van nálam, az meg kicsi.

Má engem zavar, hogy még mindig nálam dekkol. :D

Ez azt jelenti, hogy már készen vagy a dolgokkal?

Ez sürgős lett volna, mert amúgy 300Ft-ért elmegy, akármikor odaérhet, és 4 nap alatt oda szokott érni. Csak most azonnal kellett volna neki, és sokallta a 7600 Ft.os KulcsosBicskához még a 3000 Ft-os postaköltséget.

Link to comment
Megosztás:

Hát tulképp ahogy az időjárás is, meg a szabadidőm engedte, haladás volt, azt nem állítanám, hogy kész vagyok, de éppen rá lehetne fogni.

Biztos meg tudod oldani egyszer, hogy elkéred apudtól a Splasht, én itthon tudok lenni, ha előre szólsz 1 nappal.

Link to comment
Megosztás:

A héten muternál lesz, mert minden nap vinni fogja a fiúkat táborba a munkahelyére, talán hétvégén.

Ebbe a kis dobozba még egy mountain bike is nehezen fért be, szinte úgy csuktam le a hátulját, hogy a gumit nyomtam vele.

Inkább hétköznap lenne jó, mert hétvégén nem vagyunk itthon, jövő héten?

Link to comment
Megosztás:

Ha megy valaki pestre ma, vagy holnap, és egy boríték befér még az autójába, kérem csörögjön rám 0670 ötszázONE6076, visszahívom, és elmegyek hozzá, Pesten is odamenne az illető, akinek küldöm, ahova te szeretnéd, tehát semmi plusz idő, vagy furikázás nincs.

vazz...

heti kétszer, de nem néztem be ide egy ideje :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.