Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Splash-sel a héten? Felőlem jöhecc este 8kor is.

MOst éppen nővéremnek fogok egy fuvart csinálni, jó ha délig végzek, aztán meló.

Komolyan restellem, de hétfőig délutános vagyok, sőt, már lehet vasárnap se lesz kocsi a seggem alatt.

Az viszont biztos, hogy hó végén lesz 5 napom, hogy ha addig nem jut vissza, akkor biztos elviszem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

MOst éppen nővéremnek fogok egy fuvart csinálni, jó ha délig végzek, aztán meló.

Komolyan restellem, de hétfőig délutános vagyok, sőt, már lehet vasárnap se lesz kocsi a seggem alatt.

Az viszont biztos, hogy hó végén lesz 5 napom, hogy ha addig nem jut vissza, akkor biztos elviszem. :rolleyes:

Akkor holnap délelőtt elvileg jó nem? O.K., persze, hogy jó, csak már csumizolnám.

Link to comment
Megosztás:

Akkor holnap délelőtt elvileg jó nem? O.K., persze, hogy jó, csak már csumizolnám.

ja, holnap valszeg bp-i cartárs érkezik, akikkel el kő mennem megnézni egy géperejű járművet délelőtt.

Nem tudom, mikorra érnek ide és mikor megyünk sasolni.

Komolyan mondom, a saját dolgaimmal alig tudok haladni néha.

Link to comment
Megosztás:

ja, holnap valszeg bp-i cartárs érkezik, akikkel el kő mennem megnézni egy géperejű járművet délelőtt.

Nem tudom, mikorra érnek ide és mikor megyünk sasolni.

Komolyan mondom, a saját dolgaimmal alig tudok haladni néha.

Ez nem a saját dolgod?

Mennyi idő betenni, és elhozni? 1 óra?

Ne érts félre, nem akartam szemrehányóan fogalmazni, csak elképzeltem magát a mozdulatsort.

Be kellene vinnem a motoros fűkaszát is, így lehet, hogy beugrok hozzád is, és akkor megspórolom neked az utat. De előtte mindenképpen felhívlak.

Link to comment
Megosztás:

13:03-kor összefutottam az autóddal ahogy várt a lámpánál (természetesen elsőként) a Rakovszkyn és ment volna az Ótemetőre. :rolleyes:

Most keményen jómunkásótó üzemmódban volt betonkeverővel, benzimotoros fűkaszával, és kádcsapteleppel a csomitartóban <_<)

Te szembe jöttél? Mindjárt megnézem, milyen autód is van, mert egy Bordó F-asztra rémlett, de a Tsiga előtt álló bogárral voltam elfoglalva -_-)

Most megy-e valaki pestre?

Link to comment
Megosztás:

Most keményen jómunkásótó üzemmódban volt betonkeverővel, benzimotoros fűkaszával, és kádcsapteleppel a csomitartóban :rolleyes:)

Te szembe jöttél? Mindjárt megnézem, milyen autód is van, mert egy Bordó F-asztra rémlett, de a Tsiga előtt álló bogárral voltam elfoglalva <_<)

Most megy-e valaki pestre?

Én az ótemetőről jöttem, jól meg is néztelek magamnak, még a rakományt is meglestem.

A bogaras beugrót én is szeretem -_-

Pestre? heti 1x biztos, de inkább 2x

Link to comment
Megosztás:

Pestre? heti 1x biztos, de inkább 2x

Felhívnálak, mikor mész legközelebb? Ha elvinnél egy borítékot, a gazdája érte menne, ahova szeretnéd, és amikor szeretnéd, megadnám a számodat neki, és akkor felhívna, hogy mikor, hol jó neked.

Pl. ma lenne a legjobb, de ha Péntekig odaér, az is még belefér.

Link to comment
Megosztás:

Persze, az egyszer csúszott le, mióta visszaraktam, azóta meg se moccant a helyéről, a gép ment rendesen.

Ilyesztő gép, de egyedül vettem ki, és úgy raktam le, hogy már raktam is alá a lábakat. :-))

Egyedül mindig bátrabb vagyok. Nem sérült meg az autó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.