Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Akinek esetleg Püspökladány-Szolnok-Tiszakécske-Kecskemét-Dunaföldvár-Simontornya-Balatonfüred-... vonalon kell valamit vinni (ami lehetőleg nem nagyobb egy utazótáskánál az valahogy juttassa el hozzám péntek estig, szombaton megyek. De mivel 4-en megyünk sok cuccal így ezért nem fér el nagyobb méretű cumó.. :D

emesen: sancinagykukacyahoopontcom

Link to comment
Megosztás:

Akinek esetleg Püspökladány-Szolnok-Tiszakécske-Kecskemét-Dunaföldvár-Simontornya-Balatonfüred-... vonalon kell valamit vinni (ami lehetőleg nem nagyobb egy utazótáskánál az valahogy juttassa el hozzám péntek estig, szombaton megyek. De mivel 4-en megyünk sok cuccal így ezért nem fér el nagyobb méretű cumó.. :D

emesen: sancinagykukacyahoopontcom

Mi úgy jöttünk haza,hogy Siófok-Budapest M0-és a 4 -es főúton hazáig.Szerintem így időben rövidebb.

14.15-kor indultunk Siófokról,15.10-kor értünk az M0-ra.15.50- kor fordultunk 4-es főútra.Kétszer álltunk meg közben és egyszer Abonyba

betereltek baleset miatt és 18.50-re hazaértünk.

Link to comment
Megosztás:

Drága ám a beugró oda tudtommal. Amúgy én is pont erre az útvonalra gondoltam tegnap.

Áá, nekem az is elég ha látom elpirítani a Mirage-ket :D szép látvány :wacko: de valahogy a MI-24-esekért jobban oda vagyok.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Áá, nekem az is elég ha látom elpirítani a Mirage-ket :D szép látvány :wacko: de valahogy a MI-24-esekért jobban oda vagyok.. :wacko:

Ott voltam pár km-re a Kurultaj rendezvényen, akik unták a repülőnapot szombaton, azok vasárnapra átjöttek hozzánk. Bár nem volt olyan jó népség, mint a hagyományőrzők, de sebaj.

Link to comment
Megosztás:

Ott voltam pár km-re a Kurultaj rendezvényen, akik unták a repülőnapot szombaton, azok vasárnapra átjöttek hozzánk. Bár nem volt olyan jó népség, mint a hagyományőrzők, de sebaj.

Úgy olvastam pár fórumon, hogy nem volt egy nagy durranás.. :D

Link to comment
Megosztás:

Már csak azt remélem, hogy a hétvégi nagy rendezvény jó lesz, és akkor megint áldozhatok egy kis pénzt a környezetvédelemre.

Én környezetvédő vagyok. Ez a technikusim is. Környezetvédelmi és vízminőségi labortechnikus :D Nem is tudtam, hogy ennyire közel áll hozzád a környezetvédelem.

Link to comment
Megosztás:

Én környezetvédő vagyok. Ez a technikusim is. Környezetvédelmi és vízminőségi labortechnikus :D Nem is tudtam, hogy ennyire közel áll hozzád a környezetvédelem.

Több találmányom is van, ami az autók CO2 kibocsájtásának csökkentésére vonatkozik, bár még egy része szabadalmaztatás alatt áll, a C.D. már publikus, és ha meglesz a prototípus, ami a saját autóm, azután már forgalmazhatom is, vagyis ez utólagos beépítés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Több találmányom is van, ami az autók CO2 kibocsájtásának csökkentésére vonatkozik, bár még egy része szabadalmaztatás alatt áll, a C.D. már publikus, és ha meglesz a prototípus, ami a saját autóm, azután már forgalmazhatom is, vagyis ez utólagos beépítés lesz.

Én környezetvédő létemre, egy füstölgő dízellel járok :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Én környezetvédő létemre, egy füstölgő dízellel járok :wacko: :D

Bár kevesebbet fogyazst, mint a benzines, több kormot bocsát ki, és asszem szénmonoxidot. (meg valami más még, amitől egyből görcsbe rándul a gyomrom, ha megérzem 10 méteres körzetemben, ha beindítják)

Bár a mostani állapotában az enyémmel nem mernék a te frissen felújítottaddal kiállni egy környezetvédelmi mérésen, 100km-en úgy 3 deci olajat eszik meg. A 100% etanol kitisztította a dugyattyúgyűrűk alá rakódott masszív koxot. Bár a hengerfejből is beengedheti.

Link to comment
Megosztás:

Bár kevesebbet fogyazst, mint a benzines, több kormot bocsát ki, és asszem szénmonoxidot. (meg valami más még, amitől egyből görcsbe rándul a gyomrom, ha megérzem 10 méteres körzetemben, ha beindítják)

Bár a mostani állapotában az enyémmel nem mernék a te frissen felújítottaddal kiállni egy környezetvédelmi mérésen, 100km-en úgy 3 deci olajat eszik meg. A 100% etanol kitisztította a a dugyattyúgyűrűk alá rakódott masszív koxot. Bár a hengerfejből is beengedheti.

Szerintem a katalizátornak a szagára gondolsz...enyhén olyan gázos szag. Főleg az újabb dízelek eregetik ezt a furcsa szagot. Sőt azok inkább már csak ezt a szagot mint a régi koromszagot. De az astránál is megfigyelhető valamennyire. Inkább csak alapjáraton. Picit olyan hipós szag.

Volt 1 ideje amikor iszonyatosan kormolt. Még most tavasszal. Csak az EGR szelepet kellett lezárni. Azóta nem csinálja. Nagyon magas fordulaton füstöl, de ennyi.

Amúgy szívesen megnézném élőben is egyszer a Kadettedet. Hallottam már róla sokat. :D Unokatesómnak egy D kadettja van 1.2ST motorral. Csak az a kadett győrben van.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a katalizátornak a szagára gondolsz...enyhén olyan gázos szag. Főleg az újabb dízelek eregetik ezt a furcsa szagot. Sőt azok inkább már csak ezt a szagot mint a régi koromszagot. De az astránál is megfigyelhető valamennyire. Inkább csak alapjáraton. Picit olyan hipós szag.

Volt 1 ideje amikor iszonyatosan kormolt. Még most tavasszal. Csak az EGR szelepet kellett lezárni. Azóta nem csinálja. Nagyon magas fordulaton füstöl, de ennyi.

Amúgy szívesen megnézném élőben is egyszer a Kadettedet. Hallottam már róla sokat. :D Unokatesómnak egy D kadettja van 1.2ST motorral. Csak az a kadett győrben van.

Ha megyek ki a pénteki Debropeles talira, akkor rádszólok előre jó?

Link to comment
Megosztás:

Nyahh műszaki vizsga kenőpénz nélkül a Kadettra

délelőtt megvolt, 10 ihba 2 hét kijavítás, és uzsgyi nincs mibe belekötni, ráadásul oclsób volt, mint a kenőpénz...

Úgy, hogy közben az etanol annyira kioldotta mindenhonnan a koxot, hogy annyi olajat eszik már, mint benzint majdnem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.