Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

A szülinapot megtudod nézni,ha rákattintasz itt fenn baloldalon az:"opelfórum-tartalomra" és legörgeted a legaljára

ott hozza mindig az aznapi szülinaposokat.

A névnapokat pedig a hagyományos módon naptárban(ehhez nem árt tudni,hogy kit hogy hívnak a nicken túl :D )

:DDDDDDDDDDDDD

Hát igen köszi, és így utólag én is kívánnék neked boldog Lajcsinapot, vagy valami ilyesmit. Esetleg Lajos? Nem szerintem tutira nem. Te szerintem inkáb vagy Lali, mint Lajos ^_^

Szabot-Ázs

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha 11-én eső lesz Kecskeméten, akkor lehet vizen fogunk "száguldozni" ;)

Pályanap rulez. Tényleg, jön még valaki rá a környékről?

Ha nem dolgozok aznap akkor elképzelhető <_< Téli garnitúrát vinni kell? Jah, meg saját bukó? :( Ha mégis rászánom magam valami kölcsönkocsira.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem dolgozok aznap akkor elképzelhető <_< Téli garnitúrát vinni kell? Jah, meg saját bukó? :( Ha mégis rászánom magam valami kölcsönkocsira.. :wacko:

Nem kell vadulni, és akkor a gumi is bírja. SZerencsére a felújítás óta jobban bírják a gumik, a vectra még a régi aszfalton ment, kopott is a gumi rendesen.

Bukót tavaly is adtak, és úgy tudom, idén is adnak.

Érdekes lenne, ha nem, mert viszem a fiaimat is, és hát most hirtelen 5 bukót nem tudnék keríteni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell vadulni, és akkor a gumi is bírja. SZerencsére a felújítás óta jobban bírják a gumik, a vectra még a régi aszfalton ment, kopott is a gumi rendesen.

Bukót tavaly is adtak, és úgy tudom, idén is adnak.

Érdekes lenne, ha nem, mert viszem a fiaimat is, és hát most hirtelen 5 bukót nem tudnék keríteni. <_<

Milyen felújítás?

Link to comment
Megosztás:

hajrá Sanci!!!

Füstöljed a gumikat! :D

Az enyémmel max a részt vevőket füstölöm ki ;) genyaságból visszaköthetném az EGR-t :) esetleg egy kis gázolaj befecskendezés a kipuffrendszerbe.. <_< :o

Nem kell vadulni, és akkor a gumi is bírja.

Ha raccsingról van szó akkor max a pályát kímélhetném :wacko: amúgyse robbantanám fel az enyémet ha már 1x felújíttattam :o beígérték, hogyha már letolom az arcom akkor adnak a hátsóm alá egy gépet ;) mutassam már meg hogyan kell menni pályán vele anélkül, hogy a kilincs előrébb lenne az orránál :( persze jó köridőket futva :P a gond itt nekem, hogy az aszfalt nekem nem pálya :D a tereprallyt jobban csipázom.. :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémmel max a részt vevőket füstölöm ki ;) genyaságból visszaköthetném az EGR-t :) esetleg egy kis gázolaj befecskendezés a kipuffrendszerbe.. <_< :o

Ha raccsingról van szó akkor max a pályát kímélhetném :wacko: amúgyse robbantanám fel az enyémet ha már 1x felújíttattam :D beígérték, hogyha már letolom az arcom akkor adnak a hátsóm alá egy gépet ;) mutassam már meg hogyan kell menni pályán vele anélkül, hogy a kilincs előrébb lenne az orránál :( persze jó köridőket futva :P a gond itt nekem, hogy az aszfalt nekem nem pálya :D a tereprallyt jobban csipázom.. :)

Szerecc hozzánk kijárni? :o)

Link to comment
Megosztás:

Azért kicsit többet is járhatnál, van, ahol túl keskeny az út, a fákat arrébb kellene lökdösni.

Arra ez inkább megfelelő lenne <_<

C20076462446735882_CATERPILLAR_D6D_LGP_BULL_DOZER.jpg

De ugye az olyan helyeken (ha már rallyról van szó) ugye nem azon van a hangsúly, hogy amortizáljunk le mindent minél hamarabb hanem "A" és "B" közt minél hamarabb végigmenjünk lehetőleg egy darabban végezve.. :( :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Arra ez inkább megfelelő lenne <_< De ugye az olyan helyeken (ha már rallyról van szó) ugye nem azon van a hangsúly, hogy amortizáljunk le mindent minél hamarabb hanem "A" és "B" közt minél hamarabb végigmenjünk lehetőleg egy darabban végezve.. :( :wacko:

Én arra gondoltam, hogy hosszú nehézseggű kombi lévén az ostorhatás komoly erőt képvisel, (paxo) és ha tegyünk fel nem túl vastagok a fák, akkor hatékonyan, és gyorsan lehetne vele dolgozni, két oldalon hátra esetleg hatalmas láncfűrészekkel felszerlve, amik 5x-ös fordulatszámot pörögnek.

Mellesleg pont ott menne ki a fa, ahova amúgy is hajlandó lennék akaratomon kívül kicsúszni jeges úton. (logika)

Link to comment
Megosztás:

Sanci! Te most jössz akkor a pályanapra, ha jól értem?

Még valaki esetleg?

Illetve ha jössz Sanci, lehet lenne majd hazafelé egy a szpless számára túlméretes csomag, amire kéne nekem segítség, hogy közelebb jusson Debrecenhez.

Nem kilóra nehéz, csak mérteteit tekintve, tekintve, hogy a fiúk is jönnek velünk. Ha nem jönnének, elférne.

Lehet kérni ebben segítséget?

Link to comment
Megosztás:

Sanci! Te most jössz akkor a pályanapra, ha jól értem?

Lehet kérni ebben segítséget?

Ha nem dolgozok akkor ott leszek :( természetesen ez péntek este derül ki.. <_<

Persze, minden további nélkül ;) van némi hely a raktérben.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.