Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanci és Endlos! Szeretném, ha legkésőbb péntek, azaz holnap délig leírnátok, hogy hosszabbítjátok-e a tagságitokat, vagy maradunk 2-en Apamoly kollégával debreceniek? Írom ezt azért, mert holnap feltétlen ki kell adnom egy taglistát a kecskeméti srácoknak, nem mellékesen a szombati napra a belépés sem mellékes, hogy MOTE, vagy nem MOTE. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sanci és Endlos! Szeretném, ha legkésőbb péntek, azaz holnap délig leírnátok, hogy hosszabbítjátok-e a tagságitokat, vagy maradunk 2-en Apamoly kollégával debreceniek? Írom ezt azért, mert holnap feltétlen ki kell adnom egy taglistát a kecskeméti srácoknak, nem mellékesen a szombati napra a belépés sem mellékes, hogy MOTE, vagy nem MOTE. <_<

Huhh egyelőre hanyagoljuk sajna most 5ezer péz is komoly meggondolás tárgya nekünk. Tavaly nem voltak ilyen gondjaink, mint most. nem csak a válság ért el, nem csak a sok esőzés miatt, hanem a sok trafipaxx miatt is...

Link to comment
Megosztás:

Huhh egyelőre hanyagoljuk sajna most 5ezer péz is komoly meggondolás tárgya nekünk. Tavaly nem voltak ilyen gondjaink, mint most. nem csak a válság ért el, nem csak a sok esőzés miatt, hanem a sok trafipaxx miatt is...

Ezt nem jó hallani, viszont ha van kilátásban mondjuk az, hogy 30 napon belül tudsz egyenlíteni, akkor most nem szedlek le a listáról. <_<

Sanci PÜ-jét megkaptam, valamint sajnálom, hogy mégse tudsz jönni. Viszont a szállítást meg meg tudom mégis oldani. :wacko:

I_S-el sikerült tegnap telefonon értekeznem. Köszöni, jól van, csak felveti a CHF árfolyam, a melóhegyek és a többi.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem jó hallani, viszont ha van kilátásban mondjuk az, hogy 30 napon belül tudsz egyenlíteni, akkor most nem szedlek le a listáról. <_<

Sanci PÜ-jét megkaptam, valamint sajnálom, hogy mégse tudsz jönni. Viszont a szállítást meg meg tudom mégis oldani. :wacko:

I_S-el sikerült tegnap telefonon értekeznem. Köszöni, jól van, csak felveti a CHF árfolyam, a melóhegyek és a többi.

Őt is elérte a válság.

Bevallom, esélytelen, hogy 2 hónapon belül engedne a nadrágszíj. Sőt mivel télen kevesebb a vásár, a karácsonyi vásárban számítok nagyobb eladásra, utána csak március.

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek használt,elfekvő,nem használt,alkatrésznek való stb...kerékpárja(a legfontosabb most egy camping kerékpár lenne) amitől

megszabadulna szívesen mert csak a helyet fogja?Megvenném vagy elcserélhetnénk valamire!

Egy Camping vázam asszem van valahol de se kerekek, se nyereg, se kormány nincs rajta, kb még a sárvédők sincsenek meg.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Pont az kellene a váz!

Akkor eljössz érte és viheted :wacko: P.Ü.-ben dobok címet meg telszámot azt leegyeztetjük mikor van valaki itthon.. :(

Közben megnéztem, a sárvédők rajta vannak, van egy rossz nyereg is meg egy cécécépé tipusú csomitartó is kerül.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.