Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja, amugy hogy-é adod?

Ingyéé :( viszed és kész ;) nálunk csak a helyet meg a port fogja <_< jujj, még azért nem árt előtte kicsit megvixolnom :wacko:

De ha annyira adakozó kedvedben vagy hozol két jó sört érte oszt jówan.. ;) :lD

Link to comment
Megosztás:

Csak általános szervíz, vezérműszíj csere, ékszíj.... egyenlőre még csak ezek kellenének <_<

Az én szerelőm olyan, hogy kb. 10 éve hozzájárok, rokkantnyugdíjas, vagyis mondjuk fele annyiért, amennyiért egy normál rezsióradíj, mindent megcsinál, amihez nem ért, azt nem vállalja be, és többnyire nincs meglepetés, előre mondd árat, ha tud. Telszámot püben tudok adni.

Link to comment
Megosztás:

Csak általános szervíz, vezérműszíj csere, ékszíj.... egyenlőre még csak ezek kellenének <_<

A gyorsaság, vagy a minőség számít?

Mert aki nekem szerelt régebben, még praktizál, és bár gyorsaságban (Vagyis inkább elérhetőségben) némileg problémás, viszont minőségben és tudásban nagyon jó.

Árban most nem tudom milyen, bár régen sem volt teszkó gazdaságos, viszont minőséghez képest szerintem olcsó volt.

Ha érdekel, megadom a számát priviben.

Link to comment
Megosztás:

A gyorsaság, vagy a minőség számít?

Mert aki nekem szerelt régebben, még praktizál, és bár gyorsaságban (Vagyis inkább elérhetőségben) némileg problémás, viszont minőségben és tudásban nagyon jó.

Árban most nem tudom milyen, bár régen sem volt teszkó gazdaságos, viszont minőséghez képest szerintem olcsó volt.

Ha érdekel, megadom a számát priviben.

Minőségen lenne a hangsúly persze ésszerű keretek között! bgabor87@citromail.hu ha ide elküldenéd az elérhetőségét akkor megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Minőségen lenne a hangsúly persze ésszerű keretek között! bgabor87@citromail.hu ha ide elküldenéd az elérhetőségét akkor megköszönném!

Az enyémben az a jó, hogy a minőség rajtad múlik, alkatrész árat te szabod meg, ő berakja a szart is, de akkor közli veled, hogy ez nem sokáig fog tartani. Én pl. csapágyakból mindig a legdrágább 0-s illesztésű SKF-eket ekresem meg, de valamiből csak a bontottat, ahol nincs forgás-mozgás-surlódás-hő.

Link to comment
Megosztás:

Keresek nem használt vödröket, lavrokat, ingyen elvitelre, törött, repedt az alja, tökéletes. Frissen kiültetett növények köré lesz.

Ha nagyon szétnézek, még lehet akad 1-2-3 db belőlük, bár a lomtalanításkor kidobtunk párat.

Préssel mizu? Sikerült már használni? :)

Vagy még most palázol?

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon szétnézek, még lehet akad 1-2-3 db belőlük, bár a lomtalanításkor kidobtunk párat.

Préssel mizu? Sikerült már használni? :)

Vagy még most palázol?

Már sikerült a helyére felállítani, a tetőből meg már csak 2-3 négyzetméter van hátra, holnap megint esni fog, de kedden befejezem, és akkor jöhecc a keverőért. A darálóra is találj ki vmi árat szerintem, és akkor egyúttal azt is elhozhatod. Ja és vödröt.

Link to comment
Megosztás:

Törött ,repedt ,nem használt vödröket ,lavórokat cserélnék használt ,rossz,felújítandó biciklikre és alkatrészeikre! :)

Nekem nincs semmi, ami binyiglihez való, eladtam mindkét bringámat, amikor ide kijöttünk, itt nem nagyon lehet bringázni, legalábbis városba bejárni vele nem.

Link to comment
Megosztás:

Minden érdekel ami bicajalkatrész! :)

Ilyen méretekben is?

Mert ez nem camping alkatrész. :D

Amúgy ezek fater hozzájárulásával válhatnak csak "eladóvá", illetve cserélhetővé erre-arra, mint ahogyan a bicikli kerék centrírozó segédkeret is, mert hát ilyenből is van itthon.

Endlos! Daráló+prés együttes megvásárlása esetén a lihi ajándék ( mit kezdjünk vele ).

Majd kitalálunk rá valami árat. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.