Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Kadettal megyünk.

A még én sem kéreket nem értettem, azért néhány évvel talán bejjebb vagyok :-))

Mé? A mernyóval mi van? :D Jah, abba nem férne be a cucc.. :)

Laci már elsorolta, legfőbb pont az aktív tagság :D másrészt ugye szerkeszteni lehet tehát minek a modijog :D mondjuk más kérdés, hogy más fórumokon az ízléstelen nem oda illő hozzászólásokat én is megmoderálom átírással, ha meg olyan akkor a fórumszabályzatnak megfelelően törlöm.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mé? A mernyóval mi van? :D Jah, abba nem férne be a cucc.. :)

Laci már elsorolta, legfőbb pont az aktív tagság :D másrészt ugye szerkeszteni lehet tehát minek a modijog :D mondjuk más kérdés, hogy más fórumokon az ízléstelen nem oda illő hozzászólásokat én is megmoderálom átírással, ha meg olyan akkor a fórumszabályzatnak megfelelően törlöm.. :D

Kb 120kiló úgy mindennel együtt ez a kandalló, hatalmas 50 ezer Ft-os üvegajtóval, ú nem lenne semmi, ha az árát megkaphatnám az egésznek :-))

ŐŐŐŐŐŐő én már pár h.sz.-szel ezelőtt megértettem, hogy tényleg nincs értelme modi jogot kérni, mindössze ha a sajátomat törölhetném, az lenne a jó, a máséhoz semmi közöm, mindneki a saját felelősségére írkál. Én a másik fórumon, ahol jogom van, ott is csak akkor törlök vmit, ha a tulajdonosa beleegyezik. Így nem lesz konfliktus. A szabályok nem mindig jók, az emberi rugalmasság, átgondolás, megfontolás, és érzékenység sokkal fontosabb, mint a szabályok. A szabályok lényege, hogy a lusta emberek helyett legyen mire hivatkozni, és soxor ok nélkül értelmetlenül ártani másoknak. Lsd. gyorshajtás, adózás, stb.

Link to comment
Megosztás:

És működik és működik.

A héten lehet kiugrom majd a darálóval, árat meg akkor mondok. :) Elárulom, szerintem nálad fog maradni a prés. :D

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani Debrecenben jól, megbízhatóan dolgozó gumist?

Szabó Kálmán u. , Gumiabroncs Kft., kb. a közepe táján. Tavalyi blitzre a drifteseknek ha 40 pár gumit nem rakott fel, akkor egyet se. Szerintem jól dolgoznak.

sziasztok!

területileg elvileg ide tartozom, nem tudom szabad-e ilyet írni ide:

eladó 4 db lemez felnim, 13-as, gumi nélkül

Szabad írni, bár van adok-veszek totyik is. :D

Link to comment
Megosztás:

Szegény Grétsy tanár úr! :)

:D :D :D

Srácok,mit szólnátok egy olyanhoz,hogy....

Mostmár egyben vagyok szal ha a héten nektek jó akkor tőlem összefuthatunk késő délután vagy este felé a kitalált helyen.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Néztem volna vmi jó galériát a GSidről :)

köszi, de az egy évekkel ezelőtti kép, amikor gsi motorháztető és lökhárító volt rajta. most teljesen gyári, jelek és feliratok nélkül, 15-ös nyári felnivel.

egyébként c16nz, és sedan, tehát nagyon nem gsi :D

a kép kicsit megtévesztő, amikor feltettem még olyan volt, csak elfelejtettem frissíteni. egyébként most van karosszériásnál, szóval éppen szépül :D

Link to comment
Megosztás:

:P

"Örülök, hogy meghallgattam! Másnap reggelre az összes patkány felkötötte magát a pincébe! No Biostop!" :D

:D :P

Rühellem a mulatóst :D sőt, a javától kiráz a hideg :D de a szép hosszú haját azért irigylem :D meg a két macskát ott mögötte.. :) ;) :D

"basszatok meg... engem sose hivjon senki többet sancinak... o_O"

Jók a kommentek a vidónál. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.