Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

helyileg valami jól megközelíthető parkoló, pl. Tesco. Napszak szerintem nappal. Időtartam...amíg van értelme + nem fagytunk szét.

Nektek mi a véleményetek? Ja, kinek szombat? kinek vasárnap? (esetleg mindkettő? :lol: )

Mindkettő??? :lol:

Nekem jó a Tesco, közelben lakok, lehet gyalog megyek :lol: Nappal??? Ok, de ha lehet akkor ne délelőtt, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe a Tesco a legzsúfoltabb az egész városban, minden napszakban.De végülis....

Bár ha ketten maradunk :lol: , akkor igazán könnyű lesz helyszínt és egymást megtalálni

Van ott olyan rész, ahol akad üres parkolóhely....Tudod, azokról beszélek, amik a bejárattól messze vannak, az emberek utálnak sokat sétálni. Meg ott az ElectroW.rld is...

Hahó! Többiek!

Benzingőz, Szabot, Ember2....

Ja, a szlogen legyen: "Sokan vagyunk, de nem elegen. Mindenki hozzon magával még egy embert!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van ott olyan rész, ahol akad üres parkolóhely....Tudod, azokról beszélek, amik a bejárattól messze vannak, az emberek utálnak sokat sétálni. Meg ott az ElectroW.rld is...

Jaja, én is ott álltam meg legutóbb, amikor Debrecenben jártam... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.