Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Persze, én csak felvetettem de nem saját magunk miatt hanem mert valószínűleg telt ház van mindenütt mivel tudomásom szerint ezeket a helyeket legalább egy hónappal előre le kell foglalni ilyen esetekben. Végülis az időpont is teljesen mindegy ebben az esetben.

Viszont mint találkozó hely azért vetettem fel mert az én "ismereteim" alapján a környéken ez az a hely ahol egy tényleg jót lehet viszonylag kevésből kajolni mivel már megjártam pár "falusi" éttermet a megyében és van összehasonlítási alapom. Ezért említettem még nyáron, hogy egy kisebb találkozót is össze lehet(ne) itt hozni a szabadidő központ miatt (is) -strandmedencék feszített víztükörrel, teniszpályák, szép környezet, nincs tömeg, stb. és itt van ez a hangulatosnak mondható vendéglő is.

De ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy akar-e esetleg ide jönni mivel nem kötelező tehát csak egy felvetett ötlet.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Az 50%-OS árat is nézd ám :-))

Mondjuk benne lennénk mi is, ha a többség úgy dönt, de akkor ott mind1 a dátum, mivel bármikor mehetünk :D

azért az 50% nem mindig annyi...sok étterem külön étlapot csinál ilyen alkalmakra,vagy pedig 70% áron dolgoznak.

másrészt a nem nagyvárosi éttermek általában sokkal nagyobb adagokat szolgálnak fel,ugyanolyan színvonal és ár mellett,ami azért nyom valamit a latban.

ebben a Miklós fogadóban nem voltam még,szóval akármi lehet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi ide szoktunk kimenni ha esetleg névnap, szülinap vagy egyéb alkalom van, értelmetlen és/vagy fölösleges ajándékok helyett ezt kapják a csajok és mi is (mivel 2 Sándor és Katalin van a szűk családban). Mellesleg tavaly nagyanyámék 60.-ik házassági évfordulóját is itt tartottuk és mondhatom, hogy annak a 34 főnek egy full extrás ebéd valamint további 18 főnek egy gyomorkímélő light-salátajellegű vacsora is benne volt és cakpakk 86 volt a végösszeg. Szerintem ennyiért önmagáért beszél de csak felvetett ötlet.

Vélemények?

Sajnos viszont honlapjuk nincsen tehát csak nekem nem "látatlan ló".

Link to comment
Megosztás:

Nos tisztelt cartárs urak és hölgyek!

"Torkos csütörtök" napi debreceni opel club találkozó helye (Február 26. 18 óra):

Miklós Fogadó, Földes 42.-es főút (a benzinkút mellett).

Enni, inni mindenki amit akar, kajarendelés - fizetés ott a helyszínen mindenkinek a maga számlájára.

Jelenlévők eddig:

1. Sanci és Katija (jó szokásához híven később fut be)

2. Adorján Tomi és Nyuszifül

3. Endlos és Gyömbije

4. Mackósajt és ???

5. Softi és Bea

6. ???

...

Aki az eddigi jelentkezők közül mégse jönne azt kérem lehetőleg mihamarabb jelezze, aki még nem jelentkezett az legyen szives és írja fel magát ugyanis úgy rendezném az asztalfoglalást. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Nos a helyet lefixáltam várhatólagosan 10 főre viszont a szakácsnak lenne egy kérése tőlünk -mégpedig az, hogy jó lenne ha mindenki kiválasztaná mit szeretne enni és akkor már kész étellel várnának minket. Másrészt kissé megnehezítené hogyha "ahányan vagyunk annyi félét" rendelnénk -azt minél hamarabb elkészítenie. Persze ez érthető is.

Az étlap linkjét itt találjátok 8 megapixeles fotók formájában (scanner híján), remélem jól olvasható. Mindenkit megkérnék, hogy P.Ü.-ben juttassa el a kívánt fogyasztani valójának a listáját. Előre is köszönöm szépen.

Egyébként köszönik szépen, hogy őket választottuk és szeretettel várnak mindőnket!

Link to comment
Megosztás:

Nos, nekem jelenleg úgy néz ki, még az is kérdéses, hogy a szülinapomon egyáltalán szabadnapra tudok-e jönni.

Maradjak(junk) olyan 51% -on, hogy megyünk.

Sajnos közben ugyanis némi változás állt be az üzemi létszámot illetően, így határozatlan időre 2-en maradtunk a 2 főt igénylő üzemben. Ergo nuku plusz szabadnap.

Link to comment
Megosztás:

:blush: Ezennel megkérném azokat akik még nem adták le a kajarendelésüket, hogy holnap estig P.Ü.-ben legyenek szivesek megtenni. :lol:

Köszönöm a szakács nevében is. :)

Rendelés leadva -aki nem adta le majd a helyszínen tudja csak és picit várnia kell rá, ha addig nem szól.

Link to comment
Megosztás:

Ladies & Gentlemen!

Damen und Herren!

Hölgyeim és Uraim!

Új hírem van ami részben jó, részben rossz -ha annak lehet nevezni. Ugyanis külföldről előkerült a Fogadó tulaja és rögtön hívott, hogy ők is bizony benne vannak a Torkos csütörtök akcióban -viszont az eddig leadott kajarendelés az teljes áras mivel új étlap készül arra a napra amiben más kaják lesznek olyan 500-900 HuF közti áron -bár szerintem az eredeti étlap jobb (mivel pincepörkölt és hasonlók lesznek az újban -külön kérvényre felteszem azt is (hétfőn) mint választhatóság de akkor kedd délutánig azt mindenképp kérem visszajelezni ha valaki változtatni akar a rendelésén!).

Ugyanakkor egyes italok árai szintén 50%-os áron lesznek.

Link to comment
Megosztás:

Nos itt vannak a "Torkos-napi" étlapon szereplő rendelhető kaják:

-Újházi tyúkhúsleves

-Fokhagymás sajtkrémleves

-Földesi savanyúleves (ezek 200-300 HuF közt vannak)

----------------------------------------------------------------------------

-Hajdúsági pincepörkölt (marha, sertéscsülök, velő)

-Pacalpörkölt

-Kacsasült dióval, töltött aszalt szilvával, vörösborban párolva, párolt káposztával, burgonyafánkkal

-Rablóhús fa tálon (ha elfogyott akkor porcelánon :blush: )

-Palóc csirkecombok

-Budapest sertésborda

-Fokhagymás pulykafalatok

-Sült burgonya

-Párolt rizs

-Burgonyapüré

-Főtt burgonya (utóbbiak 500-900 HuF közt vannak)

Megkérném, hogy aki változtat az eddigi rendelésén az legkésőbb holnap délig jelezze!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az -ugyanis a főnök fejből sorolta el mindezt (ugyanis a megbízott még délután 5-re nem készítette el az étlapot sem).

Rendelésedet módosítottam és azt a rendelési listát (mint végleges) holnap leadom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudom, hogy időben szólok, csak most kerültem net elé. A nyakamat mertem volna rátenni, hogy nem tudok ott lenni Földesen, hát bejött, Bár az utolsó pillanatig reménykedtem. Most már mindegy. Majd legközelebb.

Mire olvassátok már rég túl lesztek mindenen, ezért csak így utólag: jó étvágyat és jó bulizást kívánok nektek!

Üdv: Csaba(piros ascona)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek a jelenlétét, külön köszönetem Softinak és Beának, hogy ebben a pocsék időben is merték vállalni ezt a hosszú utat és tiszteletüket tették kis körünkben. Szintén köszönöm Adorján Tominak a közreműködését! :lol:

Ééééés:

www.tvn.hu_8da922ff4d10b99ecde9ac76a8604a05.jpg

A további (általam) készült fotók ezen a linken érhetőek el.

Elnézést a rövidségért, kissé elfáradtam. :blush:

Link to comment
Megosztás:

A további (általam) készült fotók ezen a linken érhetőek el.

Elnézést a rövidségért, kissé elfáradtam. :blush:

Mi is jól éreztük magunkat, bár folyton feszélyezett, hogy hogy fogunk felkelni. Nem nagyon sikerült, 1 órát késtünk mindketten. Szerencsére rá tudtuk fogni a friss leessett, megfagyott hóra az erdőben. /Senki sem tudja, hogy az én ótóm direkt az ilyen zord időkre van át-design-olva :lol:)Remélem, Softi nem törölte ki azt a képet, amit én csináltam a gépével. :-((

A Földesi Savanyú leves pedig nagyon fincsi volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.