Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Persze oda csak az oda regisztráltak tudnak jelentkezni úgyhogy ne variáljuk már agyon a dolgokat :D szerintem mindegy ha itt iratkozik fel bárki aki szándékozik jelen lenni.. :)

--------------------------------------------------------------------------------

Inkább bemásolom:

Újra megrendezésre kerül a Debreceni Mikulás Találkozó!

Eddig még csak a dátum a tisztázott, DECEMBER 6---->VASÁRNAP.

:

1. Dénes

2. Petra és Zsoltibéka

3. HRR & Novy

4. Sanci és Katija (persze szokásosan ha minden adott :) )

5. ...

6. ....

Link to comment
Megosztás:

Újra megrendezésre kerül a Debreceni Mikulás Találkozó!

Eddig még csak a dátum a tisztázott, DECEMBER 6---->VASÁRNAP.

:

1. Dénes

2. Petra és Zsoltibéka

3. HRR & Novy

4. Sanci és Katija (persze szokásosan ha minden adott :) )

5. Szergely

6. ....

Hogy zajlik egy ilyen villám tali? Kell vinni valamit vagy elég ha ott vagyok?

No meg a másik fontos kérdés. Hol?

Link to comment
Megosztás:

Ez nem egy szimpla "villám-tali" lesz hanem igencsak estig tartó -kedvtől és ráéréstől függően szerintem éjfélig is. :lol:

Mit hozz magaddal? :D elsősorban magadat, ha van akkor a csajodat vagy feleségedet is hozhatod (gyerkőcöt is), némi lóvét (mert ugye azért kajálni is szoktunk :lol: ) meg a jókedvedet se hagyd otthon B) ennyi.. :)

Hol? "Még csak a dátum tisztázott" :) Amint meglesznek a programok, stb egyből fel lesz ide téve... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez nem egy szimpla "villám-tali" lesz hanem igencsak estig tartó -kedvtől és ráéréstől függően szerintem éjfélig is. :lol:

Mit hozz magaddal? :D elsősorban magadat, ha van akkor a csajodat vagy feleségedet is hozhatod (gyerkőcöt is), némi lóvét (mert ugye azért kajálni is szoktunk :lol: ) meg a jókedvedet se hagyd otthon B) ennyi.. :)

Hol? "Még csak a dátum tisztázott" :) Amint meglesznek a programok, stb egyből fel lesz ide téve... ;)

Javaslom a Fórum P3 parkolóját talihelynek, és ott billiárdozni is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Javaslom a Fórum P3 parkolóját talihelynek, és ott billiárdozni is lehet.

A fórumban hol van a parkoló, fent? Mert őszintén megvallom, még soha nem voltam ott a parkolóban.

Mindig a Pláza melletti lakótelepi parkolóba megyek. Ott szólok havernak és hozza a mozgáskorlátozott kártyát. :)

Link to comment
Megosztás:

A fórumban hol van a parkoló, fent? Mert őszintén megvallom, még soha nem voltam ott a parkolóban.

Mindig a Pláza melletti lakótelepi parkolóba megyek. Ott szólok havernak és hozza a mozgáskorlátozott kártyát. :)

Bemész a fórumba autóval, és az út, amin éppen gurulsz befelé, bevisz a fórum parkolójába. Ott van egy sorompó egy iszonyatosan éles kanyar után, megnyomod a gombot, ad egy kártyát, amit meg kell őrizni. Utána mész tovább, és nézed a kiírásokat. Amikor látod, hogy P2, akkor felmész a P2-re, a P2-n meg ott lesz,. hogy P3, és akkor felmész a P3-ra. 3 óra ingyenes, tehát nem kell félni attól hogy lehúznak, ha elérjük a 6órát, akkor meg ki is lehet állni, mert odakinnt ingyenes olyankor már mindenhol a városban.

Link to comment
Megosztás:

Nem. A nagy nyáriról lemaradtam. Azon a héten vettem a démont. És csak vasárnap találtam rá a fórumra.

Én a tegnapi talira gondoltam. Ami a Sámsonin volt. Jó kis buli volt kb.50 autóval.

Oppá most nézem csak, ide be sem linkeltem. Mackó neked sem jutott eszedbe? :-///

Link to comment
Megosztás:

Cartársak és hölgyeim!

Hungarian Kadett Klub honlapjáról bemásolva:

DECEMBER 6. VASÁRNAP DEBRECENI MIKULÁS TALÁLKOZÓ------------> PROGRAMOK, KEZDÉS

Figyelem srácok! Nagyjából körvonalazódott a találkozó végleges menete ami a következő:

11:00-11:30: Találkozó az Electro World parkolójában. Cím:Debrecen, Kishegyesi utca. Eltéveszthetetlen mert a Tesco parkolójával van egybe építve.

Utána ebéd a parkolóval szembeni Mc'Donalds-ban.

Kaja után felvonulás az Egyetemig,ahol kocsilerakás után egy kis üdítő séta jön a Nagyerdőben.

Ezek után kocsira szállunk és elmegyünk a tavalyi billiárdos helyünkre aminek pontos elhelyezkedését a Sanci tudja, így majd ő megy elől és ha szépen megkérjük le is foglal helyet számunkra.:)

Utána átmegyünk a Fórumba enni (nagyon fincsi magyaros kajálda van ott de egyébként mindenfajta étel fellehető ha valakinek másra fájna a foga) a parkolási lehetőségek ott is adottak lesznek.

Vacsora után egy rövid séta keretében pedig megnézzük a Debreceni Nagytemplomot és főteret mert addigra feldíszítik teljes karácsonyi pompába.

A találkozó körülbelüli befejezésére este 9-10 óra között kerül sor.

Programok közötti családias hangulatú beszélgetés,esetleges ismerkedés,és szigorúan politikamentes társalgás(mint tavaly is).

Mikulás sapi hozatala ajánlott mindenkinek :)

Remélem szép számban leszünk idén is és erősbítjük a Mikulás Találkozó tradícióját! Kérek mindenkit, hogy aki jön legyen szíves nevének felírásával jelezni, köszönöm!

Várunk mindenkit sok szeretettel!!!

További info: www.kadettklub.hu -találkozók topic.

Link to comment
Megosztás:

Cartársak és hölgyeim!

Hungarian Kadett Klub honlapjáról bemásolva:

DECEMBER 6. VASÁRNAP DEBRECENI MIKULÁS TALÁLKOZÓ------------> PROGRAMOK, KEZDÉS

Várunk mindenkit sok szeretettel!!!

További info: www.kadettklub.hu -találkozók topic.

Akkor velük leszünk? Az itteni jelentkezési lista, hozzá lesz pászítva az övékhez?

Mostanság eléggé be vagyok lámulva agyilag és nem tom hol tartunk. :huh:

Valaki fel homályosíthatna. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor velük leszünk? Az itteni jelentkezési lista, hozzá lesz pászítva az övékhez?

Jah ;) már aki komolyan szándékozik eljönni :huh: sajnos tapasztalat, hogy "jövünk jövünk de a kismacska szült és a..." hagyjuk... :lol:

Nem a lista a fontos hanem a tényleges jelenlét :angry: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jah :angry: már aki komolyan szándékozik eljönni :huh: sajnos tapasztalat, hogy "jövünk jövünk de a kismacska szült és a..." hagyjuk... :lol:

Nem a lista a fontos hanem a tényleges jelenlét :blink: :lol: :D

Jól van. Köszönöm a választ.

Eddig 99.9%, hogy ott leszek. Majd oda csapódok egy bandához, mivel új vagyok és senkit nem ismerek. De valahol biztos meglelem a helyem, kilógni nem fogok a többi Opelos közül. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jól van. Köszönöm a választ.

Eddig 99.9%, hogy ott leszek. Majd oda csapódok egy bandához, mivel új vagyok és senkit nem ismerek. De valahol biztos meglelem a helyem, kilógni nem fogok a többi Opelos közül. :lol:

Én azt csinálnám a helyedben, hogy utánanézegetnék, a jelentkezők közül, kinek milyen autója van, és így egy kis előnyhöz jutsz :huh:)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.