Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Kedves Nagy Sándor!

Sikeresen foglaltál a TorkosCsutortok.hu-n, így te garantáltan

féláron ehetsz február 18-án.

-----------------------------------------------------------------------

Étterem: Karikás Étterem

Telefonszám: +36 (52) 359252

Időpont: 2009-02-18 18:00:00

Tartam: 90 perc

Fő: 6

Dohányzó: nem

Megjegyzés:

--------------------------

Jó étvágyat kíván!

TorkosCsutortok.hu - NetPincér.hu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aki szándékozik még jelentkezni a következő linken megteheti: Karikás Étterem asztalfoglalás

Link to comment
Megosztás:

Kedves Nagy Sándor!

Sikeresen foglaltál a TorkosCsutortok.hu-n, így te garantáltan

féláron ehetsz február 18-án.

-----------------------------------------------------------------------

Étterem: Karikás Étterem

Telefonszám: +36 (52) 359252

Időpont: 2009-02-18 18:00:00

Tartam: 90 perc

Fő: 6

Dohányzó: nem

Megjegyzés:

--------------------------

Jó étvágyat kíván!

TorkosCsutortok.hu - NetPincér.hu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aki szándékozik még jelentkezni a következő linken megteheti: Karikás Étterem asztalfoglalás

Állás?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Nemrégiben összefutottam Csabi cartársunkkal (és persze barátnőjével) és azt beszélgettük, hogy össze lehetne már hozni valami kis szalonnasütés szerű kis találkozófélét ^_^ konkrét hely nincs, javaslat jöhet :P jelentkezők vannak-é rá? :D

Link to comment
Megosztás:

Nemrégiben összefutottam Csabi cartársunkkal (és persze barátnőjével) és azt beszélgettük, hogy össze lehetne már hozni valami kis szalonnasütés szerű kis találkozófélét ^_^ konkrét hely nincs, javaslat jöhet :P jelentkezők vannak-é rá? :D

tessék kézbe venni a szervezést. Nekem a hétvégék általában nem jók, de mivel ugye a ház semmit nem haladt, mióta vásározunk, kihagyunk pár hétvégét, szal ha felrepül egy labda, akkor csapkodom. Most szombat Zsáka, vasárnap szabad. Utána Hortobágy, stb.

Link to comment
Megosztás:

tessék kézbe venni a szervezést. Nekem a hétvégék általában nem jók, de mivel ugye a ház semmit nem haladt, mióta vásározunk, kihagyunk pár hétvégét, szal ha felrepül egy labda, akkor csapkodom. Most szombat Zsáka, vasárnap szabad. Utána Hortobágy, stb.

Mi lesz Zsákán?

Link to comment
Megosztás:

Van ott egy Kastély, és abban lesz, vagyis annak a területén magyarok vására. A Magyarok Szövetsége rendezi, és általában ezekre engem hívni szoktak, mivel magyar találmányról van szó.

http://shp.hu/hpc/elemkepek/zsaka/zsaka117...01277196810.jpg

Neked ez közel van?

Annyira nem,csak ott lakik egy ismerősünk

a kastély melletti utcában és szoktunk hozzájuk járni.Jó vásárt!

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem,csak ott lakik egy ismerősünk

a kastély melletti utcában és szoktunk hozzájuk járni.Jó vásárt!

Kössze.

Sanci amúgy meglátogatott anno egy Mikepércsi vásárban, bár nem tudom, jól érezte-e magát, de valami olyasmi lehet ez is, csak egy kicsit sűrűbb, kisebb helyen.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Üdv. mint karcagi a volt karcagitol. jösz még idén karcagra valami vásárba?

Birkafőző feszten voltunk tavaly ott, de annyira negatív élmény volt, hogy szerintem ha fizetnek érte sem megyünk. Elfelejtettem már, hogy miért akartam onnan eljönni nagyon. Az embereket csak az érdekli, ami kajából, meg piából van.

De rokonokhoz szoktam menni néha. El kéne nézni a berekfürdőbe is egyszer már, mert bár 12 évig ott éltem, sosem voltam még, ugye az kicsit kintebb esik.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.