Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kormánybőrözés és tsai


warwolf

Recommended Posts

anno körbejártam ezt a témát én is ...

a bőrözésre nekem az asconára egy olyan 110-130 as tételt mondtak....képen láttam már olyan asconát ami bőrözve volt és nagyon tecc...

kezeléssel meg egy jó fóliával meg lehet védeni a napsugaraktól...

flockolás : izlések és pofonok....lehet nagyon szép is de szerezz be hozzá egy magic rollert a tvshoptól B)

komolyra fordítva nekem anno egy szaki azt mondta h a repedeztett műszerfalon nem jó a

flock mert látszik úgy is a repedés...

a 3.legolcsóbb verzio a műbársony....ez 15 körül megúszható de nem az igazi...

sztem keress ép műszerfalat...én 3 hónap alatt találtam egyet...mantához még nehezebb lesz :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 145
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

... Egyébként Kecskeméten van egy nagyon ügyeskezű mester, de erről Wolfiék többet tudnak mesélni....

Akit miután megkérdeztem a műszerfal bőrözésről azt mondta, hogy felejtsem el, mert nem lehet normálisan ráfeszíteni. Ebben az esetben pedig csak a ragasztás marad, ami meg nem tartós.

Tehát ő szerinte nem lehet tartósan jól megcsinálni. Max az első komolyabb napsütésig.

Van egy srác aki a OFF hondájának ON a spoilerét bőrözte be. Már kb 1-2 hónap elteltével látható ahogy felvált a ragasztás. Pedig még nem is sütött olyan sokat a nap.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Hali.

Vettem a Norautoban egy váltokulissza zsákot, na ez olyan gagyi, hogy alig tudtam ráhuzni arra a müanyag kocka izére,

majd elszakadt két helyen a varrásnál.

Szeretném Töletek megtudakolni, hogy hol ill melyik tuning boltban érdemes ilyet venni pesten, ami valamelyest minöségibb a fent leirtaktól.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Vettem a Norautoban egy váltokulissza zsákot, na ez olyan gagyi, hogy alig tudtam ráhuzni arra a müanyag kocka izére,

majd elszakadt két helyen a varrásnál.

Szeretném Töletek megtudakolni, hogy hol ill melyik tuning boltban érdemes ilyet venni pesten, ami valamelyest minöségibb a fent leirtaktól.

Üdv.

Pl. Lurdyban: Boombastik, avagy az: RS T.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
csak az a baj h bontóba vagy a régi astrákat viszikbe aminek már le van szakadva a kárpitja vagy teljesen összevannak törve vele együtt a kárpit is...és nemutolsó sorban mindegyik piszkos mert a bontóst nem éppen a kárpitok tisztántartása ösztönzi...sajnos

Sokan hordanak be az országba külfölről autókat bontani, tőlük biztos lehetne szerezni normálisat.

De csak egy ötlet volt, ha a másik megoldás kényelmesebb tedd úgy.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
13 e ft de több mint egy hónapig kerestem olyan kárpitost aki igényesen megcsinálja, ja és kb 30-at felhívtam és általában az volt a válasz h "van hasonló anyagunk de szürke színű, és nem tudunk más fajtát szerezni". én néztem azokat az anyagokat is amiket ezek ajánlottak, de az nagyon gány, olyan galambszürke színű. szval nem lesz egyszerű, hacsak le nem hozod tiszakécskére, mert ott van...

Szia!

Ki csinál itt kécskén ilyet?

Név, cím? Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

....flockolás : izlések és pofonok....lehet nagyon szép is de szerezz be hozzá egy magic rollert a tvshoptól :lol:

komolyra fordítva nekem anno egy szaki azt mondta h a repedeztett műszerfalon nem jó a

flock mert látszik úgy is a repedés....

Azért ne feleledjük az eljárás eredeti, elég speciális célját ótóba :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

ja és még annyi hogy megkérdeztem márkakereskedésbe a tetőkárpitot de ott csak kompletten tudnak hozni németből...130 e ft :lol: sztem megér 13-at a kécskei

Köszönöm szépen! :sowwy: Remélem itt helyben is találok valami hasonló árkategóriás kárpitost, 15-nél többet nem szánok rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Sziasztok!

Keresnék pesten vagy szűkebb vonzáskörzetében olyan szakembert, aki kormánybőrözéssel foglakozik és nem aranyárban méri a tudását. Amiket eddig sikerült találni az vagy messze van, vagy drágállom egy kicsit.

Megköszönném, ha valaki tudna adni elérhetőséget? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresnék pesten vagy szűkebb vonzáskörzetében olyan szakembert, aki kormánybőrözéssel foglakozik és nem aranyárban méri a tudását. Amiket eddig sikerült találni az vagy messze van, vagy drágállom egy kicsit.

Megköszönném, ha valaki tudna adni elérhetőséget? :)

III. kerület (tudom ez már Buda :D) Pacsirtamező - Perc utcánál lévő lakótelepen van egy emberke. Nekem 2 éve 10-ért csinálta. Biztos lehetne szebb is jobb is, de ennyiért megteszi. Egyéb infóm nincs, a Pacsirtamezőről már lehet leátni mert az első házban aljában van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.