Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Kaptam árajánlatot az évadnyitóra:

www.fullparty.hu

Címzett: Mészáros István részére OPEL CLUB

Tárgy: évnyitó vacsora

Előzetes érdeklődésükre hivatkozva, ezúton küldöm ajánlatomat:

Időpontok: 2006 február 25 Csak ez az időpont lehetséges !!!

Érkezés : 17:00

Létszám: 100 fő

Helyszín: Étterem

MENÜ: Pogácsa

Húsleves daragaluskával

Bajor sültízelítő fatálon

(fűszeres pulykamell, bajor csülök, gomba rántva,

grillezett zöldségek, sült burgonya, rizi-bizi, tartás mártás)

Túrófánk epervelővel

ÁR: 2.500 Ft / fő

Ennél a verziónál az italfogyasztás hasonló az évzáróhoz (ki mit iszik azt fizeti)

Ital: 0.3 l ásványvíz

0.3 l szénsavas vagy rostos üdítő

ÁR: 500 Ft / fő

Ekkor értelemszerűen 3000ft/fő lenne a részvételi díj. (italfogyasztás ezen felül önköltséges)

Szobaár: 5.800 Ft / kétágyas / éj

Amennyiben valaki maradna éjszakára is.

Hangosítás: 15.000 Ft / alk.

Megpróbálom az árba belealkudni, ha őket választjuk.

Cd-t majd hoz valaki akinek sok van. (Joe?)

Link to comment
Megosztás:

Nos igen.

Én a régit szerettem volna újranyitni, újat tudnék csinálni, csak nem akartam.

A címe pedig jobb lenne, ha rendezvények lennének, mert szándékom szerint nem csak a talikat kellene beleírni.

Persze értékelem Ákos buzgalmát is, de most nem talált.  8)

megoldjam?

visszanyissam?

ezt lezárjam?

vagy mi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hétvégére (pénteken szolgálok és félek, akkor kapom kézhez) én is tudok majd egy többverziós ajánlatot prezentálni.... jó lesz??

Hamarabb sajna nem megyik..... :blink:

Ez úgy hangzott mintha rendőr lennél..... pedig nem vagy az.

Teeee!!!

Vasutas!!!!! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ma is jött egy árajánlat, de úgy kezdték, hogy 3500-4000 Ft per fő.

Megígértem, hogy megkérdezem a klub tisztelt tagjait, de sejtem, hogy ez már a felső határ felett van.

Lesz (van) még ettől jobb is.

ezt köszönd meg nekik.....

sajnos az a tapasztalat, hogy a 2.000-2.500 Ft/fö a felső határ, amit a klubtag áldozna egy ilyen évnyitóra...

Link to comment
Megosztás:

MOTE évadnyitó árajánlatok:

Ajánlatot készítette: Csernusné Bíró Mária

Étkezés:

1. verzió

Aperitif. - Röviditalok igény szerint (1x, 2x) 3cl vagy 5cl

Előétel. - Orosz hússaláta

Főétel. - Marhapörkölt, galuska vagy főtt burgonya, savanyúság igény szerint

Desszert. -Sütemény

2500HUF/FŐ

2. verzió

Aperitif. - Röviditalok igény szerint (1x, 2x) 3cl vagy 5cl

Előétel. - Sonkatekercs, francia saláta

Főétel. - Bakonyi sertésszelet, Rántott csirkecomb, Párizsi szelet, Vegyes köret, savanyúság, saláta

Desszert. Sütemény

3000 HUF/FŐ

3. verzió

Aperitif. - Röviditalok igény szerint (1x, 2x) 3cl vagy 5cl

Svédasztal - Hússaláta, Franciás saláták, Hagymás hidegtál, Sült húsok, Gomba, Karfiol, Töltött tojás, esetleg más, igény szerint…..

Desszert. - Sütemények, Gyümölcsös tál

3000HUF/FŐ

4. verzió

Aperitif - Röviditalok igény szerint (1x, 2x) 3cl vagy 5cl

Előétel. - Jércemell saláta

Főétel. - Vegyes tál (gomba, máj, roston sült csirkecomb), vegyes köret

Desszert. - Sütemény

3000 HUF/FŐ

5. verzió

Aperitif - Röviditalok igény szerint (1x, 2x) 3cl vagy 5cl

Főétel - Tetszés szerint

Italok. - 1üveg sör, 2dl vörös, és 2 dl fehérbor, 4 személyenként 2l üdítő, ill. ásványvíz

Desszert - Sütemény

4000 HUF/FŐ

Helyszínek:

1. Margaréta Otthon klubhelyisége a Nyíri út végén.

Ennek előnye, hogy teljesen magunk vagyunk, nincs záróra, jók a parkolási lehetőségek. Szinte sosem foglalt, így viszonylag szabadon választhatunk dátumot! Nem kell külön terembérleti díjat fizetnünk, az árajánlatban benne van!

Magunknak kell hangosítani.

2. Belvárosi Tisztiklub a Kiskörúton, a Tűzoltóság mellet

Személy szerint nem jártam még ott, a parkolási lehetőségekkel lehet gondunk!

Van ismeretség több vonalon is, ezért oda viszonylag könnyen tudunk rendezvényt szervezni. 100 főre elegendő a hely.

3. Kamaraszínház büféje

Itt sem jártam még, a hölgy szerint 100 ember elfér, de inkább csak svédasztalos étkezés jöhet szóba, viszont az épületnek olyan a belső atmoszférája, ami kárpótol a kellemetlenségért.

Bulizáshoz jó hely. Valószínűleg itt sem kerülne külön pénzbe a terem, de itt előzetesen szükséges egyeztetni, mert csak akkor kaphatjuk meg amikor nincs előadás, vagy egyéb színházi rendezvény.

4. Wéber tanya a Ballószögi úton.

Kb. 8 – 10km Kecskeméttől, Egy panzióról van szó, ahol rendszeresen vannak egyéb rendezvények is, ezért ide is jó lenne mihamarabb bejelentkezni, ha úgy döntünk.

Olcsó szobák is vannak azoknak akik túlságosan „elfáradnának”J, és pihenni térnek! Erről külön kérnünk kell egy ajánlatot.

Teljesen zárt, őrzött parkoló, kellemes, szép környezet. A terembérletért talán nem kell fizetnünk, vagy ha igen olcsón megúszhatjuk, sőt mivel a panziónak van saját zenekara akik minden stílusban járatosak őket is „megkaphatjuk” esetleg!!! Az ajánlatot adó hölgy megígérte, hogy rajta lesz az ügyön!!!

Ebben a helyszínben akkor is érdemes gondolkodnunk ha esetleg valamiféle „pótszilveszterezéssel” egybekötnénk az évadnyitót, akkor egy egész éjszakás bulizást is tudunk rendezni nem többért mint 4000 – 4500 HUF/FŐ! Ennél inkább kevesebbe kerülhet!

De az is lehet, hogy a 3000 HUF/FŐ vacsorapénzt csak pár százzal kell megtoldani fejenként.

5. Reptéri Tisztiklub

Zárt udvaros, viszonylag jól parkolható kb. 25 – 30 autóig, fölötte az utcán, vagy szemben a KRB udvarán tudunk parkolni. Ez részemről igényel majd külön szervezést a bázis vezetésénél, vélhetően nem okoz majd problémát.

Több terem is a rendelkezésünkre áll, hangosítást zenét magunknak kell majd megoldani. Mintha biliárd asztalok is lennének! Ha valóban lesznek, akkor azokat természetesen ingyen használhatjuk.

Igyekszem minél hamarabb minden helyszínről fényképeket prezentálni, és ahol csak lehet még konkrétabb információkat szerezni.

Ha viszonylag hamar dűlőre tudunk jutni akkor a hölgy leszervezi a helyszínt, megpróbál egy újabb árkalkulációt csinálni, hogy lássuk lehet –e olcsóbb valamivel a bulizás, hiszen a fentebb közölt árak nem teljesen véglegesek, azoktól inkább lefelé lehet eltérés, vagy az adott árba esetleg plusz szolgáltatást tudunk bevenni!

A nevezett hölgy Csernusné Marika (Maca) évtizedes rendezvényszervezési tapasztalattal rendelkezik, már ami a vendéglátós részét illeti a dolognak.

Sokáig a Katona József Színház büféjét vezette, jelenleg a repülőtéren a zónabüfét üzemelteti.

Nem mellékesen OPEL tulajdonos Ő is, és amikor arra kértem, hogy a MOTE részére készítsen árajánlatokat nagyon megörült. Azt ígérte, hogy ha szükséges külön bejelenteni esetleg a hatóságoknál a rendezvényt (1. helyszín esetén elsődlegesen) akkor azt is szívesen vállalja.

A menüvel kapcsolatban ha nem felel meg az ajánlat. Gyakorlatilag semmilyen megkötés nincs, bármit kérhetünk, annyi kitétel van csak, hogy százan ne 120 félét! J. Ha döntés van bármire kapunk árajánlatot.

Max. 3500 HUF –ért már elég sokmindent kapunk, bár leves a fenti menükben nincs, de természetesen az is megoldható.

Mivel az évzárón a fejadagokat sokan keveselltük ezt én említettem, és Marika megígérte arra külön odafigyel!!! Örül a megkeresésünknek, nagyon szeretné ha megtisztelnénk bizalmunkkal!

Arra kérlek benneteket, amennyiben az általam közzétett árajánlat mellett döntünk, próbáljunk mihamarabb lépni, hogy időben lehessen szervezkedni, és ne maradjunk le az esetlegesen kiszemelt helyszínek megszerzéséről.

Ne feledjük Február hónap amúgy is a farsangolás, és a bálok hónapja!!!

Az ajánlatot Word documentum formátumban letölthetet innen!!! ----->>> Árajánlat!

Link to comment
Megosztás:

Az jutott eszembe,hogy elmegyek mindegyik helyszínre és csinálok képeket,parkolás és a belső tér miatt,mármint annak érdekében melyik lenne a legmegfelelőbb!

Szerintem a Tiszti klub csak akkor jöhet szóba,ha max a Domus parkolójában parkolunk,ennek az is előnye,hogy sokan ismerik,mert 2005 elején ott volt már egy kis összeröfi!

Őszintén szólva Haga maximális respect neked!Pozitívan csalódtam benned! :blink: :)

Most a bőség zavara van nállam,hogy mi is lenne a legjobb!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.