Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Lenne 1 kérdésem a tisztelt veterános cartársakhoz: honnan lehetne tipusleírásokat szerezni az Admiral-okról?

Ugyanis volt egy idős osztrák úriember a környékünkön (velünk majdnem szemben lakott), akinek volt 1 Admiral-ja, ill. állítólag 2 volt belőle, a másikat alkatrésznek használták. Állítólag valami nagyon ritka tipus, ötven-valahány darab (!) készült belőle. Hatalmas jószág volt, gyönyörűen karbantartva. Sajnos az úriember pár éve elhalálozott, azóta nem tudom, mi lett az autóval, csak pletykákat hallottam, hogy talán a környéken élő (egyébként karosszérialakatos) vejénél van. Mivel akkoriban még nem érdeklődtem ennyire behatóan az Opelek iránt, fényképem nincs az autóról. Az érdekelne, hogy valóban létezett-e ilyen kis darabszámú változata az Admiral tipusnak, képről talán fel is ismerném. Igen látványos lenne, ha mondjuk egy talira beállíthatnék vele... :rolleyes:

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

utángyártott ajtóablak vízlehúzókéderre filcréteget hogyan a legjobb fölvinni?

vannak tippjeim:

- vékony selymet ráragasztani,

- filcport ráragasztani (valahogy)

- esetleg flokkoltatni

- ?

több, mint valószínü, hogy ez általános veterános probl., az is könnyen lehet, hogy van rá jól bevált eljárás, bár nem emlékszem, hogy valahol olvastam volna róla

tapasztalatokra lenne szükségem

elöre is köszi mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Na hali! Hívatalosan ma estétől a lightning oldaláról is lehet rendelni "Veterán Opel Találkozó Kecskemét 2005" DVD-t!!!

dvd2.jpg

infók itt:

DVD rendelés

Az anyag 68 perces, az összeállítás végigkíséri a helyszíneket: szépségverseny, felvonulás, ügyességi verseny, koncert, vetítés. Érdemes megnézni az öreg villámok találkáját, és feleleveníteni ezt a juniusi hétvégét!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.