Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Kérdeznék egy olyat, hogy a Veterán szekciónak van-e honlapja? Mert SzaboT most farigcsálja a Debreceni régiójét, és szeretnénk egy linket feltenni róla. Vagy esetleg Peti Lightning oldalát linkeljük oda?

Amúgy én már gondoltam arra, hogy a lightningon, csinálni kellene egy klubtagok al-siteot, ahová MOTE-MVOK-MOMC klubtagok veterán gépei felkerülhetnének, meg a klubokról infók.... Ha lesz időm lehet bele is vágok, fotó leírás, kis sztori, meg linkek a gépekhez, szerintetek????

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én már gondoltam arra, hogy a lightningon, csinálni kellene egy klubtagok al-siteot, ahová MOTE-MVOK-MOMC klubtagok veterán gépei felkerülhetnének, meg a klubokról infók.... Ha lesz időm lehet bele is vágok, fotó leírás, kis sztori, meg linkek a gépekhez, szerintetek????

www.veteranopel.hu ?

mármint a tagok részét bővíteni nem keverem össze a Moteval meg a Momc.al :blink:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én már gondoltam arra, hogy a lightningon, csinálni kellene egy klubtagok al-siteot, ahová MOTE-MVOK-MOMC klubtagok veterán gépei felkerülhetnének, meg a klubokról infók.... Ha lesz időm lehet bele is vágok, fotó leírás, kis sztori, meg linkek a gépekhez, szerintetek????

helloka

jo kerdes de ahhoz hogy par ev mulva veterannak nyilvanittasam a kocsit ahhoz ugye nem eleg hogy oreg? B) a nagyapamnak(+) van egy hippi vw transportere, kituno allapotban , tobb mint 30 eves es nem lehetett veteran mert sok a cserealkatresz benne :D a mantammal lmi lesz ha megoregszik? ;) es a kocsim kepe nem kerul fel a mote-momc koze :blink: (ha hulye a kerdes akkor is kerek valaszt, tudatlaln vagyok :D )

Link to comment
Megosztás:

helloka

jo kerdes de ahhoz hogy par ev mulva veterannak nyilvanittasam a kocsit ahhoz ugye nem eleg hogy oreg? B) a nagyapamnak(+) van egy hippi vw transportere, kituno allapotban , tobb mint 30 eves es nem lehetett veteran mert sok a cserealkatresz benne :D

az nem baj, ha alkatrészt cserélnek benne, csak típustiszta legyen

a mantammal lmi lesz ha megoregszik? ;) es a kocsim kepe nem kerul fel a mote-momc koze :blink: (ha hulye a kerdes akkor is kerek valaszt, tudatlaln vagyok :D )

Hha majd elmúli 30 éves a kocsid, akkor eldöntheted, hogy veteránosítod, vagy csak simán használod tovább.

A 25 évesnél idősebb autóra lehet kötni veterán kötelező biztosítást, ami kedvezőbb, mint a normál. Ezt a biztosítást átalakított autóra is megkötik.

A veterán minősítés előnye az, hogy nem kell súlyadót fizetni az autóra.

Link to comment
Megosztás:

szombaton utánérdeklődtem:

cserézhető a hangszóró a házban, 87-es vagy más néven 86,8 mm-es jó bele, ha elég vastag a karimája vagy ha nem: müa-val ragasztható a füleknél, de ez utóbbi nem elegáns.

a golf ii műszerfali szériahangszórója, egyébként nem egy nagy választékban tartott méret.

ez a méret 80 Hz-től tud adni némi hangot.

szal nincs elveszve.

Link to comment
Megosztás:

Gelko az alkatrészt nemtudom csak azt,hogy 7-főn ki lesz állítva a Rekord Esztergomban a Prímás szigeten.

Veterán tali lesz. Körülbelül 15 autó és 10 motor várható felhozatalnak.

lesz felvonulás a városban meg ügyességi verseny is. :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Gelko az alkatrészt nemtudom csak azt,hogy 7-főn ki lesz állítva a Rekord Esztergomban a Prímás szigeten.

Veterán tali lesz. Körülbelül 15 autó és 10 motor várható felhozatalnak.

lesz felvonulás a városban meg ügyességi verseny is. :blink: B)

ez jól hangzik nagyon :D

Link to comment
Megosztás:

Nah megvolt ez is.

Ma Május 1-én Esztergomban Veterántalálkozó volt.

Körülbelül 25 autó és 8-10 motorkerékpár gyült össze.

Sajnos reggel már induláskor elkezdett esni az eső. :( Azért szépen összegyültünk a Mária Valéria Híd esztergomi lábánál.

Képek itt.

Dél körül volt egy felvonulás a városban(rendőri felvezetéssel) Azután pedíg egy ügyességi verseny volt ahol kellett:

szlalomozni,kerékkel lufit durrantani,tolatva kicentizni egy oszlopot,deszkapallon áthajtani és egy vonalon pontosan megállni.

Mindezt 1 perc 20 másodperc alatt.

Hibázásért vagy idő tullépésért hibapont járt.

A versenyen meglepő eredmény született. Másodikok lettünk az ügyességi versenyen. :)

21598729.jpg

De az első helyen is egy MVOK-s Opel végzett. ;) Tóth Attila egy Ascona A-val.

Jaa! és OPEL-ből volt a legtöbb. :P

Volt egy Kadett A

Kadett B

Ascona A

Rekord B

és Rekord C. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.