Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

-- Ja amúgy el jössz ügye??

Tervezem,hogy megyek. :)

Szeretnék lemondani a klub elnökségről. ;)

Sajnos a jövőben még annyi időm sem lesz mint eddig. :)

Most dec 16-tól Január 23-ig otthon leszünk.(hála az Indonéziai árvíznek)

Aztán ezeket az állásidőket le kell majd dolgozni év közben. :lol:

Az összes délelőttös szombaton dolgozni kell majd és a délutános műszakok hajnal fél 2-ig fohnak tartani.(11 óra)

Emellett még ott a másodállásom is.

Link to comment
Megosztás:

Tervezem,hogy megyek. :P

Szeretnék lemondani a klub elnökségről. :)

Sajnos a jövőben még annyi időm sem lesz mint eddig. :lol:

Most dec 16-tól Január 23-ig otthon leszünk.(hála az Indonéziai árvíznek)

Aztán ezeket az állásidőket le kell majd dolgozni év közben. :lol:

Az összes délelőttös szombaton dolgozni kell majd és a délutános műszakok hajnal fél 2-ig fohnak tartani.(11 óra)

Emellett még ott a másodállásom is.

Szia.

Nem tudtam,hogy az Indonézi víz is befolyásolja a munkádat. Az biztos,hogy szar ha nincs melója az embernek. Jó itt kényszer pihenő lesz. legalább kicsit valamivel többet leszel otthon. ;) .. Segítesz a háztartásban. Mosás,mosogatás,takarítás. :) ,,

Ja !! Köszi a tippet. Kolléga másnap hívta őket és ki is ment megvenni a visszapillantó burkolatot... :lol: .....

Jó pihenést hétvégére.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem,van egy E1-es Rekordom és szükségem lenne hozzá egy Varajet II-es karburátorra és egy Üzemanyagtankra.Ha valaki tudna segíteni az nagy segítség lenne.A számom 30/2960046.

Most volt fenn egy karbi a veteranopel.hu -n. Tankot elvileg lehet kapni újonnan. Gondolom szétrohadt. Nekem volt a padláson egy, ami már kiszellőzött, és azt hegesztettem meg, az eredetije meg ment fel tartaléknak. Amúgy rakhatnál fel pár képet a gépről, esetleg egy rövid történetet is írhatnál róla.

Link to comment
Megosztás:

A kocsi egy 80-as évjáratú 2000-es benzines automata járgány.Egy Férfitól vettük aki nem használta már 8éve és csak ott állt a ház előtt neki feleslegesen mind az 5 gyári alufelnivel.A belseje azért egy kicsit le volt lakva így vettük meg ezt a gépet,amit kilakatoltunk és levizsgáztattunk.Sajnos a hosszú pihenő a tanknak nem tett jót és nagyon rozsdás lett belül de ez már tényleg cserére szorul.A karburátoron a hideginditó nem működik és a belsejében is a gumik tönkrementek ezért lenne szükségem másikra.A veterán opelen olvastam a karbit de egy kicsit sokat kérnek érte ,annyiból veszek egy másik ilyet tarcsiba.köszi a segítséget és majd teszek fel képeket.

Link to comment
Megosztás:

A kocsi egy 80-as évjáratú 2000-es benzines automata járgány.Egy Férfitól vettük aki nem használta már 8éve és csak ott állt a ház előtt neki feleslegesen mind az 5 gyári alufelnivel.A belseje azért egy kicsit le volt lakva így vettük meg ezt a gépet,amit kilakatoltunk és levizsgáztattunk.Sajnos a hosszú pihenő a tanknak nem tett jót és nagyon rozsdás lett belül de ez már tényleg cserére szorul.A karburátoron a hideginditó nem működik és a belsejében is a gumik tönkrementek ezért lenne szükségem másikra.A veterán opelen olvastam a karbit de egy kicsit sokat kérnek érte ,annyiból veszek egy másik ilyet tarcsiba.köszi a segítséget és majd teszek fel képeket.

Állítólag az A Omega tankja is jó rá. A karbinak tényleg húzós az ára, de ha hibátlan, akkor megéri az árát, mert szinte képtelenség normálisat találni. Én egy karbisat szedtem szét, de már mindenét elajándékoztam. Lehet érdemes lenne a Rekord,Monza,Senator topikba is beírnod, mit keresel. Tankot még a német eBay-en is árulnak, csak a hazajuttatás nehézkes. Esetleg érdeklődj itt: strohm.hu

Link to comment
Megosztás:

Uraim és Hölgyek.

2012 es Első nyomatok készen vannak. Akit érdekel az Jelezze. Átvehetők, nálam. Vagy a Klub székhelyén. a Zádor.utcában.

Nálam.. Kispest, Vagy az Astoria ( belvárosban) .. Szép Karácsonyt Mindenkinek.

Rendelés_ monzaattila@gmail.com.

vagy a mobilon.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Boldog Új Évet kívánok minden Opel fanatiknak. és persze az ismerősöknek.

Elő került egy Új Monza. Most hozták a swejc határon belülről. 3.0 L, klíma, 81 es gépezet. met ezüst és szép pluss kék kárpittal van, egy tulaj . 78 e km, Most van be járatva,,,,, Nagyon szép....

Link to comment
Megosztás:

Azt meg lehetne tudni, hogy ki lett a veteránosok elnöke? Ha jól emlékszem, Tomi le szeretett volna mondani.

-- ne mán te is jó korán keltél?? Ja aki megy bevásárolni a bulira. :lol: .. közgyűlés lesz ahol meg lesz választva . februárban talán??

-- Tomi le mondott az biztos.

-- engem meg ... :D .... de csak egykét dolgot csinálok majd. és programokat stb... januárban, remélhetőleg fel osztjuk,hogy ki mivel fog foglalkozni. a klubon belül. Dedeó Gyula is lazábbra szeretné a melót. mert sok dolga akad.

-- de kérdezd a Tomit , talán többet tud. B.U.É.K. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én lemondtam az elnökségről.

Sajna jövőre még kevesebb időm lesz mint eddig.

Ez nem jl,hogy teljesen elzárkózom a dolgoktól csak papíron lesz más.

Ahhoz ,hogy hivatalos is legyen egy közgyűlést kell összehívni majd jövőre.

Monza Atti meg fokozatosan átveszi a titkári feladatokat Gyulától. :lol:

(köszi Atti,hogy elválalltad)

A többi maradt.

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok én és kiccsaládom nevében! :D

Csal%25C3%25A1di%2520k%25C3%25A9p.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok. A LIGHTNING veterán Opeles Klub magazin átmeneti időre szünetel. Tárhely költözés végett. A freeweb fizetős lett. Valami szépet újat szeretnék. Csak idő kérédése az egész! :-) Napárak ettől függetlenül kaphatóak még.

Jó hír, van egy finnországi viszonteladónk! Eddig 32 naptárat kért, többet mint a hazai eladások eddig!!! Aki tud más európai országból erre agilis embert jelezze. Osztrák, német, svéd, svájci, stb. köszi!

Szeretnénk mihamarabb összeállítani az éves program listánkat, ehhez minden infót szívesen fogadunk más klubok találkozóiról, hogy minél kevesebb időpont ütközés legyen! Köszönettel:Peti

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.