Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Egy kis infóra lenne szükségem. Na jó, nem kicsire, elég nagyra. A lényeg, hogy hogy működik a külföldről behozott veteránkorú autó forgalombahelyezése M.O.-n? Mert azzal tisztában vagyok, hogy nincs regadó. De ha itthon veszek egy autót, akkor átíráskor kell, hogy legyen műszakija. De gondolom egy külföldön érvényest nem fogad el a KPM. Nomeg annyi, hogy bemegyek az okmányirodába a külföldi papírokkal, és kérek rá magyar forgalmit, vagy a KPM-nél kell róni a köröket? Ha tudtok egy linket, ahol ez érthetően, nem jogi hablattyal (bocs Gelko) van megfogalmazva, akkor azt is nagyon megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

16os előző bádogosa olan klafa szaki volt, h a padlókárpitot eccerűen kivágta ahol útban volt, a 2a B donoromban tökéletes a padlókárpit, csakhogy a B Asci kardánalagútja a sebváltó után is széles, az A Asci a sebváltó után egyből beszűkül.

Beszabjam ugye a hibátlan padlókárpitot az A Asciba?

Link to comment
Megosztás:

tegnap a Derkovits utcán (kispesten) jött velem szembe az aranyszinű C reki (asszem Dabasi a tulaj) ...aztán rá 2 percre a Derkovits utca végén meg kifordult egy fehér 4 ajtós C rekord gyönyörű állapotban...a Rendszáma A-val kezdődött annyit láttam csak....A KÖKI feletti felüljáró után elfordult a gyömrőire...sajnos nem jutottam túl közel hozzá..... :)

Link to comment
Megosztás:

Fene egye meg a pénztelenséget! :) Egy ideje gondolkodok a Manta mellett egy második autón. Erre tegnap felajánlottak nekem egy C Kadett City-t, 65000 Ft-ért, pöpec állapotban. Idős házaspáré volt, állandóan vigyázva volt rá, a szeme fénye volt a bácsinak. 1 év műszaki van még rajta, a zöldkártya lejárt. És nincs rá pénzem!!! :)

Link to comment
Megosztás:

tegnap este a Pro7-n volt egy rövid riport egy Jag XJ 4.3 Coupe restojáról.

az a fickó restaurálta akinek az a rengeteg oldie-ja van a berlini régi remizben.

2600 db-ot gyártottak belöle és állítólag ez az egyetlen megmaradt példány a kontinensen.

teljes újjáépítés volt 100e-ért, de a padlókárpitot kis darabokból ragasztották a lemezre, az ajtókárpit nem kapta meg az eredeti sütött mintázatot,

Mao-n így nem kaphatott volna veterán minösítést...

Link to comment
Megosztás:

Ma került megrendezésre a 2. pünkösdi Veteránjármű találkozó az esztertgomi Járműtörténeti Klub szervezésében.

Elég sokan gyültünk össze a változékony idő ellenére.

10. órakor kezdetét vette egy itineres tájékozódási verseny (28 Km) amelynek Táton volt a célja.

Menet közben az ellenörző állomásokon különböző ügyességi feladatokat kellett végrehajtani.

Boogie és én a 3. ellenörző állomáson voltunk ahol a menetleveleket pecsételtük le és begyüjtöttük a menetközben kitöltött tesztlapokat is.

Ebéd után volt egy ügyességi szlalomverseny is és később úgy kb. 4 körül volt az eredményhírdetés.

Nagyon jó kis találkozó volt,jól éreztük magunkat. Az eső is megkegyelmezett nekünk.

A Magyar Veterán Opel Klubból 4. autó is megjelent a találkozón. :huh: :lol:

Dr. Abonyi Tamás és Hubai József Kadett B 1970

Héder Gyula Olimpya 1936

Tóth Attila Ascona A 1972

és mi a Rekorddal. 1968

Az ott készült képeimet letölthetitek innen

22573298.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.