Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Ma belekezdtem a vonóhorog lecserélésébe.

Amivel vettem az ilyen nagy bumszli volt:

11607458.jpg

Régebben bontottunk egy C Rekit és arról elhoztam egy másikat ami nem ilyen nagy hanem csak a fej látszik ki.

Először jól letakarítottam aztán jól lealapoztam.

A végén meg lefestettem. A közepe azért piros mert az üza. tank is piros és így nem üt el anyira.

De ha hülyén fog kinézni akkor az is fekete lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ma belekezdtem a vonóhorog lecserélésébe.

Mi is két napja vonóhoroggal szívunk. Sexy 1980-as Manta B CC-je vonóhoroggal van műszakiztatva, de egyszer meg lett ütve, és most a kasztnizás után egyszerűen nem akart felmenni. Tudtátok milyen szép ívben tud repülni a vonóhorog a pincegarázsból az udvar közepére? No mindegy, ma fél kilenc körül már lefestve tettük fel. Idétlenül néz ki vele a Manta, de műszaki után úgyis lekerül.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Szevasz Tomi! Összeraktam a Monzát és mentem vele egy kanyart(meg le is mostam) nagyon király volt

Te tudtat hogy 5-ös getragból van legalább 4 féle,egy hétbe telt a váltócsere!

Gratulálok. :)

Én kettő fajtárol tudtam. :huh:

Tegnap én is lepucoltam a Rekordot. Most szabin vagyok és azt szeretgetem.

(A Kadett egy hete be sem volt indítva)

Link to comment
Megosztás:

Túlságosan bíztam a Német tartóságra törekvésben. Magyarán balf@sz voltam. Hülye gyerek módjára megnéztem, hogy mit bír a precíz játék. Dehát az 1.2-es diffije nem a 2.2-es lövetésére van kitalálva. Fél óra sem kellett hozzá, hogy kinyírjam hétfőn. Szégyellem magam, elkapott a lendület. A múltkor még bíztam benne, hogy csak a kipu ver bele a kardánba, azért ráz. Aztán aláfeküdtem, kotyogott a kardán, még akkor is azt hittem, hogy csak valami támcsapágy, vagy efféle hullott szét, de tegnap kiderült a kegyetlen valóság. Hídcsere. Pedig annyira jó volt így. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
hogyan lehet cserélni a tükörüveget a házban?

a ház karcmentes, de az ezüstréteg leázott a széleken....

ja és mennyit érhet ez a tükör ebben az állapotban, ha drmanta-nál 120 eur egy hibátlan?

Én már cseréltem tükröt! Nagy szívás volt, nagy nehezen rongyal áttekerve befogattam a szárát satuba, majd tartva a tányérrészt egy éles lapos erős késsel kiperemeztem a keretet. Levágattam egy ugyan ekkora tükröt, majd visszatettem. A visszaperemezés volt a nehezebb... Valami görgős peremező kellett volna, de nem volt, asszem bekentem síkosítóval a szélét, és egy rongyot tettem oda, hogy ne karistolodjon, és forgatva rányomtam a szélére vissza a lemezt. Jó játék volt, nem lett gyári, de nem volt nagyon észrevehető.... Ja és előtte tettem szilikont alá, hogy a víz ne szivárogjon alá, és a tükör hátulját is megfújtam mégegyszer, nehogy ledobja a foncsort....

Na hogy álltok veteránosok???? Közeledik a találkozó!!! Glancoljátok a gépeket, és riasszátok a heverokat, hogy készüljenek!!!!!

Fehér Zoli barátom is készül!!!!

zoli.jpg

Link to comment
Megosztás:

alig hiszem, hogy ez elment 261,01 usa dollárért:

1975 buick opel sport wagon

Biztosan ti már tudtátok,nekem még új volt,hogy a Vanishing Point(nálunk "a száguldás a semmibe") című kult amerikai filmben szerepel egy ilyen Opel sportkombi.Amikor az üldözöttek elrejtőznek az autókereskedésben és önkéntes rendőrök tüzet nyitnak rájuk ,azok érkeztek ilyen piros kombival.

Ja és a filmért köszönet FPepe,Need for Speed,kiscsiko és Mackosajt kartársaknak akik a film felkutatásában,írásában és hozzám való eljuttatásában segítettek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.