Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

persze mert összevissza ármányok között tettél szert rá :) :)

udv a klubban :D :o

:lol: Szegény ma megint jól megázott... és saras is lett... le kellene mosatni...

de ilyen takony időben... :blink:

Amúgy tök zsír a tetőablak mechanikája... B)

Nem a tetőbe csúszik bele, hanem először felbillen, aztán pedig - amolyan spoiler módra - ferdén a tető fölé csúszik! B)

Szóval majd tolok képeket, ha tudok fotózni!

tetőablakot?

van rajta

étkezőasztalt?

felejtsd el

B)

Én sem raknék rá szárnyat!

Illetve én a gyári Coupe szárnyra gondoltam - ami ca. 5 cm magas csak... szinte belesímul a hátuljába.

Vagy Irmschert. De csak ilyen picit...

Egy ilyet!

Link to comment
Megosztás:

Persze a GTC-hez meg nem volt rendelhető a tetőablak. Panoráma szélvédő volt, vagy 3 kilóért, de azt valahogy nem kívántam :blink:

GTC-d lesz? :)

Az tök zsííír! Rádobsz egy gyári 17"-os 5 küllős felnit, meg a gyári tuning lökhárító szettet... és nagyon patent géped van! :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem egy könyöklőt a Tormásiéknál...

Használt, de fél áron volt. Alig használta egy ######i, szóval tökéletes állapotban van.

Asszem megpróbálom áthúzatni a tetején a fekete bőrt bézs színűre... (vagy barnásra, amilyen az ajtókon van).

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor mutatok pár képet...

Na ez a felni elég ütőőős! Nekem ilyen kellene! Ez 18"-as!

coupe5_360.jpg

coupe1_559.jpg

Na ez a belső tér azért nem gyenge! :blink:

dsc00449.jpg

Amúgy beregisztráltam magam egy német Coupe forumra...

Egy olyan forum van csak a Coupe-knak, mint nekünk ez az egész opel forum! :D

Na mindegy. Szóval beköszöntem, hogy üdv, ki vagyok, mi vagyok, Magyarországról vagyok...

és tök jó fejek. Érdeklődnek! Kérik, hogy küldjek képeket a Mi clubbunk Coupe-iról! :)

Szóval jó pofa!

Nyilván fogok velük kicsit kommunikálni!

VAnnak ott is tök jó technikai topic-ok... mint nálunk... csak azok specifikusan coupe topicok! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez is elég jóóóól néz ki! :lol:

IMG_4087.JPG

Ez a majom számítógépet pakolt az autóba!!! :blink:

Itt a verda... elég jó szerintem! :)

Ákos!

Az egyik srác kérdezi, hogy tudom-e a hátsó szárnyad gyártóját!

Jaaa... és rákérdeztek arra is, hogy nálunk a hosszú antenna a divat? Mert Németországban mindenki minél rövidebbre törekszik... de neked hosszú van.

Nyilván mondom nekik majd, hogy kapják be... (az enyém még hosszabb - úgy emlékszem). :) (mármint az antenna)

Egyszerűen nekünk még nem volt időnk / keretünk szépíteni az autót ilyen téren!

Nekem amúgy kell egy antenna csere, mert ami fent van, nagyon gyengén vesz mindent!

Link to comment
Megosztás:

Ez is elég jóóóól néz ki! :o

[]http://eadi.de/img/IMG_4087.JPG[/]

Ez a majom számítógépet pakolt az autóba!!! :)

[=http://astra-coupe.net/viewtopic.php?t=4416]Itt a verda... elég jó szerintem! :)[/]

Ákos!

Az egyik srác kérdezi, hogy tudom-e a hátsó szárnyad gyártóját!

Jaaa... és rákérdeztek arra is, hogy nálunk a hosszú antenna a divat? Mert Németországban mindenki minél rövidebbre törekszik... de neked hosszú van.

Nyilván mondom nekik majd, hogy kapják be... (az enyém még hosszabb - úgy emlékszem). :lol: (mármint az antenna)

Egyszerűen nekünk még nem volt időnk / keretünk szépíteni az autót ilyen téren!

Nekem amúgy kell egy antenna csere, mert ami fent van, nagyon gyengén vesz mindent!

ja. nálunk ez a divat :D :blink:

nem tudom, hogy ki a gyártója sajnos.... majd keresek rajta valami feliratot....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.