Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Élménybeszámolók


nyuszifül

Recommended Posts

Lassan nem tudom, hogy el merjek-e menni a következő talira, nem mintha a lányoktól félnék........ :blink: ;)

Te Gepárd! A legközelebbi talira nem kellene az asszonyt vinned, mert úgy látom a következő tali igen félreérhetőre sikerülhet. Aztán nem csak zsemléért küldenek le! :D

:rolleyes: Most nézem, hogy ezt a chat-be kellett volna... Mindenkitől bocsi!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nyuszifült szelretném kiegészíteni:

Club69 volt az a disco... Funky szerű zenékkel, nem volt olyan vészes, viszonylag igényesnek modható a hely, de nyuszinak nagyon nem tetszett. Meg is ijedtem az elején, hogy itt sem fogunk sokáig maradni... Aztán nyuszifül húga (anami) megsúgta, hogy le kell itatni, amit először kétkedve fogadtam, de amikor (ha jól tudom egy ital után) nyuszi 1-2 szám erejéig beállt közénk táncolni, már láttam, hogy annyira tényleg nem vészes a szitu. :rolleyes: Ja egyébként mi = nyuszifül, anami, npapi ;), gelko és én. Igen jól láttátok, napsi is táncolt velünk a diszkóban! Sanyi is ott volt velünk, de ő csak szemlélőként-megfigyelőként tevékenykedett. :D Egy ideig még táncoltunk, aztán átmentünk karaokézni... ;)

A tánc és karaoke utáni éhségünket csillapítandó kajaszerzés után a külvárosi mekdrájvból visszafele menet először megnéztük a Kecskemét vége táblát, majd még körbeautóztuk vagy 5-ször a városközpontot, mire helyiek segítségével megtaláltuk az ördögi körből kifele vezető utat, ami mellett már vagy 3-szor elmentünk, és akkor is épp kb 40m-re voltunk tőle. ;)

Kb hajnali 4 fele értünk vissza a szállodába. Ha ilyentájt nagy csattanást és káromkodást hallottatok volna, az én voltam, amint elestem a lépcsőn felfele menet... :blink: ;)

Szóval tartalmas esténk volt! Nagyon élveztük! Köszönjük!

Link to comment
Megosztás:

, mire helyiek segítségével megtaláltuk az ördögi körből kifele vezető utat, ami mellett már vagy 3-szor elmentünk, és akkor is épp kb 40m-re voltunk tőle. :rolleyes:

Akkor a fócvágen szalon mellet kavarogtatok valahol.

Pedig azon a részen másnap 11-ig kint volt a tábla. :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

le kell itatni,

Ami persze nem sikerült! Nekem a karaoke hozta meg a kedvemet, mert végre otthon éreztem magam :rolleyes:

Különben is te estél fel a lépcsőn, szegény virágok!!!!! :blink:

És Gelkonak igaza van a karaoke előtt hangoltunk, hogy jobb legyen a hangunk és oldjuk a gátlásokat ;) És így nem is maradt el a siker :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor következzék 2006 február 25.-e az én szemszögömből:

Az ugye tiszta sor, hogyha rólam beszélünk, akkor semmi sem egyszerű. Chygával Fehérváron a Metro előtt találkoztunk, ahonnan mentünk tovább ótópályamatrinyát veszegetni. Itt olyan szerencsésen sierült parkolni, hogy Chyga a kocsija ikertesója mellé állt (kopp olyan Szeni), plusz az összes kocsi Opel volt. A bonyodalom itt indult. Én még kifordultam a kereszteződésből, ám Chyga beragadt a pirosnál, amit nem vettem észre, mert mindenem tiszta pára volt. Ezek után az M7-esen bevártam, majd go tova. FPepével a velencei pihenőben volt megbeszélve a tali. Nos, találkoztunk is... Csak mi az egyik, míg ő a másik parkolóban volt, köztünk a benzinkút. Kb negyed órát vártunk egymásra, mire kiderült, hogy itt van mindenki. Az M0 leágazásig tulajdonképpen semmi nem történt (kivéve, hogy Chygusz volt a kilóméter órám), ám pont a letérő előtt villant az olajnyomás jelzőm. Előttem elágazás, ám szemben leállósáv, na go előre. Olajtöltés közben rájöttünk, hogy rendesen félrevezettem a társaságot, ugyanis egyenes helyett jobbra volt az M0. Olaj szekérben, indulás... helyett betolás, mert melegen egyáltalán nem szeret indulni. Visszatolatás, ekkor összefutottunk egy Calis sráccal, aki szintén Kecsóra tartott (sajnos a siettségben a bemutatkozás elmaradt). Kecskemétig semmi különös, ám ott benéztem (azaz nem néztem be) az útjelzőket. Nem gond, ismerem Kecskemétet (gondoltam naívan), majdcsak oda találunk. Izsáki, Gong rádiónál körforgalomnál jobbra, eddig ment. Ám innentől úgy bekavarodtam, hogy Chiga telefonos segítséget kért (Kösz Tomi023). Innentől nyert ügy, kalandunk egyik része véget ért, jöhetett az az újabb.

Ismerősöknek köszöntem, nem ismerősöknek szintén, beszélgettünk, nézegettünk (a különlegességért járó díjat én is a Caravan Corsa-nak adnám). SzaboT-tal megejtettük csomagtartóm könnyítését, és a szajréból azonnal levámoltam kér sört (a név kötelez :rolleyes:). Beérve újabb ismeretlen ismerősök fogadtak, akikkel nagyon jól éreztem magam. Dark évnyitó beszéde után megkezdődött a vacsora, ami valami nagyon finom volt, különösen a tál. Viszont a deszert... hát, nem vagyok egy édesszájú, talán bennem van a hiba. Kaja után kicsit viccelődtem a kocsikámmal, Gelko és I_S-ék, és Rulezke Petije nagy örömére. De azért csak sikerült beköszörülnöm a vasat. Utána folytatódott a beszélgetés. Szerencsére a távozók helyére mindíg új beszélgetőpartner ült az asztalunkhoz, ezért pörögtek a szavak és a viccek.

11 körül nagyon megcsappant a banda, ezért úgy döntöttünk, hogy továbbálunk. Nyuszi, Anami, Npasi, Telo, Gelko és én elmentünk egy Club 69 nevű helyre. Számomra kicsit rossz párosítás volt, mert józanul abszolult nem bírom a disco-t (részegen sem, de akkor nem érdekel). Azért csak eltelt az idő, a többiek jót karaokéztak, meg azért a Katona József színház ifjoncai is jó hangulatot teremtettek. 3 után meguntuk az egészet, és a többiek (Npasi kivételével, mert ő már hamarabb elment pihenni) elindultak kajálni (szerintem a Meki helyett jobban jártak volna a Non-stop hambival), én pedig haza, Túrkevére. A hazaúton semmi nem történt. Hol a hó, hol az eső szakadt, néha köddel és iszonyat kátyukkal megspékelve. Hajnal ötre hazaértem, gyors reggeli után irány az ágy.

Hát ennyi volt, egyáltalán nem röviden, de tömören.

U.i.: Ilyen buliból jöhet még!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Azt hiszem srácok elég ha csak annyit mondok élmény volt!!!! ;) :D

A nap azzal indult, hogy Sanyi "kedvese" nem akart velünk találkozni, így úgy döntött otthon marad, nem kevés borsot törve ezzel Sanyi orra alá :blink:

Aztán Rolinak okozott némi nehézséget az április 1. S kiderült, 8 óra helyett 9-re ér a városba.

Szokásos talihelyünkön indult a találkozó, rövid beszélgetés után, és vectraszemle után, valamint leendő új klubtársunk Lajos üdvözlése (és itt bevallom, hogy mivel ugyanoylan autóval vártam egy ismerősömet is, aki végül nem érkezett meg, és a meglepetéstől, lányos zavaromban, hogy nem ő szállt ki az autóból, elfelejtettem bemutatkozni B) , ezért utólag is elnézést kérek)után elindultunk a lassan törzshellyé váló "szalonba". szerencsére én indultam először, így volt alkalmam megfigyelni amint egy visszakanyarodó úton hömpölyögnek utánam a többiek. Gyönyörű látvány volt! Már ha semmi más nem történik a talin, csak ezért is megérte volna elmenni :D

A csocsóasztalnál pedig ismét a szokásos vidámság várta kis csapatunkat, és a srácok még virággal is kedveskedtek nekünk, az okot most inkább nem árulom el :D

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060402/Bol...ltoltes.hu_.jpg

Természetesen ismét sok nevetés kísérte a társalgást, melynek köszönhetően személyszerint én, totál berekedtem. A srácok társálgásából ismét sokat tanultam, és csodálattal adóztam tudásokért, és bár ők azt hitték unom a társalgást, hihetetelenül jól szórakoztam.

Igaz a Roli elé történő állomásra menésben volt némi kaland, uyganis tévedésből más valakit szólítottam le, mert csak annyit láttam egy magas srác kocog a parkoló felé, én meg ... :D ;) ;)

A mostani tali azért is volt teljesenk mondható, mert, hogy Rolit idézzem "mackónéni" Ildi is csatlakozott hozzánk

Aztán jött a búcsú, s társaságunkhoz megszokott módon, ismét nem volt zökkenőmenetes.Már épp hazaértem , amikor Sanyi telefonált, hogy baj van a a kölcsönjárgánnyal, így visszamentem érte, majd mackóék is befutottak...A hibát elhárítottuk, majd Sanyi ecseteli, és elindultunk haza.

Én nagyon remélem, hogy sok-sok ilyen talibanlesz még részünk, és nem csak én éreztem magam iylen jól!

Örülök nektek srácok!

Link to comment
Megosztás:

Következzék a tali az én szemszögemből is.

A tali nekem sem indult egyszerűen. Mivel a Corsa engedi az olajat a hengerfejnél, ezért úgy volt, hogy Astra-val megyünk (mármint az Adél Astra-jával, mert úgy volt, hogy ő is jön). Ez nem jött össze, Adélnak más programja volt, így maradt a Corsa. A tali előtt áthívott egy ismerősöm bográcsgulyásra. Bográcsolás közben kiderült, hogy a lányának épp nincs programja estére, így jól elhívtam egy hangulatos kis társaságba (na ezek vajon kik lehetnek? igen, talált, ezek mi vagyunk! :D ). Mint utólag kiderült, ez a változás kicsit meglepte a társaságot. Egy szőke lánnyal vártak, de a személy nem ugyanaz volt. B)

Kicsit késve, de elindultunk Nikivel. Az út zökkenőmentes volt, csak hát kicsit késtünk. Épp a Tesco előtti lámpánál álltunk (piros volt), amikor nyuszi rám csörgött, hogy nincs e valami baj, mert nem szoktam késni taliról (a tali szót hangsúlyoznám. én mindig, mindenhonnan kések :blink: ). Rövid társalgás után elindultunk a "törzshelyünkre". A vezérautó után hömpölygő sor után szerintem a legszebb látvány a záróautó előtt hömpölygő sor. Ez a látvány nekünk jutott. A parkolás jelentette nehézségek leküzdése után betódultunk a Royalba.

Az érkezés után helyfoglalás, ital vásárlás, a csócsó és egy biliárd asztal elfoglalása következett. Mivel Niki nem túl technikai beállítottságú, ezért meg kellett osztanom magam közte és a csapat között. Remélem többé kevésbé jól oldottam meg a dolgot és nem lesz gond belőle.

Egyre határozottabban érzem, hogy szereznem kell egy csócsót és egy biliárd asztalt! Darts már van. :D

Mi 22 órakor zártuk a talit. Az út haza szintén sima volt.

Szintén azt tudom mondani, hogy ez a tali is egy élmény volt!

Link to comment
Megosztás:

No akkor most élménybeszámolok én is. :blink:

Reggel már tudtam, hogy Roli késni fog, mert a vasút menetrendet váltott... persze ezt tőle tudtam meg. Mint kiderült, kb. 20 percen múlott az egész.

Délután még úgy volt, hogy Ildi sehogy se fog tudni jönni a találkozóra, ezért én kb. 16.40-kor elindultam.

Pár peccel öt előtt megérkeztem a parkolóba, ahol már Nyuszi és az ő HOBija vártak. Ezután befutott Sanyi a kölcsöngéppel... szó szerint futott... minden kanayrodásánál csikorogtak a kerekek! B)

Ezután csngett Nyuszi telefonja! Mi Sanyival nem tudtuk ki az, majd kiderült, hogy Roli. Az egyik vonatcsatlakozásnak integetett... további késés várható...

Megérkezett CORSikA! A családot a talira nem hozta, de nem voltak messze... vásároltak, mint kiderült.

Ekkor telefonáltak rám I_S-ék, hogy még 10 perc, és megérkeznek... Tomiék még mindig sehol...

végül nemsokára megérkeztek... először messziről mindenki azt hitte, hogy Adél ül a kocsiban... mikor közelebb értek... meglepődtünk! Bemutatkozás, egy kis beszélgetés, egyebek...

Már majdnem elindultunk a "szokott" helyre, amikor csörgött a telefonom.. Lajos nevű opelesünk szólt, hogy mindjárt ott lesz ő is... megvártuk... megint volt meglepi, mert pont olyan kocsival jött, mint Nyuszi ismije... csak nem Zolinak hívják... :D

Ezután elindult a konvoj! Gyönyörű volt látni, a sorban 2.ként haladva is a sok opelest....(most a Sanyi OFF ótóját is beleértve)

A parkolás némileg szétszórta a társaságot, de együttes erővel mentünk végül a Royal-ba!

innentől a többieket annyival egészíteném ki, hogy én időközben hazamentem Ildiért, mert végül sikerült eljönnie... valamint vittünk magunkkal egy kivülállót.... az unokatesómat, aki vásárolni indult velünk... csak nem tudott a kitérőről.

Roli megérkezése után gyorsan csocsóztunk egyet, és mi elvileg teljesen elbúcsúztunk...

Bevásárlás után jött az ötlet... irány vissza... :D

Ezután még sokat beszélgettünk, majd elindult mindenki haza... vagyis indult volna...

Miközben Roli vittük haza, csörgött Sanyi, hogy gáz van...

Rolit kiraktuk otthon, és gyí vissza Sanyihoz... ekkor már Nyuszi is odaért.

Rövid tanakodás után végül katalizátoros kocsi létére, megkíséreltük a Sanyi verdáját betolni, mert lemerült az akku... megadta magát... pöccre indult! Elbúcsúztunk immár sokadjára, és hazajöttünk.

Nagyon örültem az újaknak, a régieknek egyaránt! Ildi is örült, hogy végre megismerhetett titeket... de talán majd ír ő is ide! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor jöjjön az én április elsejém. Az egész éjjel kettőkor kezdődött, amikor is a motorom meghalt (1.6 örökké emlékezni fogok rád), 10 kilóméterre Túrkevétől. Édesapám hazavontatott, úgyhogy ez rendben is volt. Délután 4-ig arra ment el az idő, hogy próbáltuk talpraállítani. Annyit sikerült elérni, hogy nagy dirrel és durral másnap visszajussak Fehérvárra, de erről máshol. A lényeg, hogy édesapám Suzukijával mentem talira, még épp időben odaértem. Nagy traccsparti szokás szerint, jót trécseltünk, míg összejött a csapat, aztán irány a Royal. Itt kitárgyaltuk nagyjából a csapatpólónkat, és az élet nagy dolgait. Közben Mackó ment, jött vissza Ildivel, Niki és SzaboT szinte vérremenő biliárdpartikat vívtak, míg mi Lajossal virágot hoztunk a lányoknak. Az egész úgy jött, hogy a csehóban nem volt ötvenes, mi elmentünk váltani a csocsóhoz, és ha már virágboltban vagyunk, akkor ragadjuk meg az alkalmat. :blink: Közben megérkezett Vascona is. Hát, szerintem mi ketten versenyezhetnénk, hogy melyikünknek telt érdekesebben a bolondok napja, mert az övé is elég bolondosra sikerült B). A csocsó nagyszerűen ment mindenkinek, csak úgy repült az idő. Éjjel egy körül volt a(z első) búcsú. Többiek elmentek, én szállok be, indítanék, errefel a riasztó (amit sose használunk) vijjog, de eszeveszett módon. Mondanom se kell, hogy marhára örült a lakótelep. Telefon Nyuszinak és Mackónak, hogy gond van. Szerencsére megtaláltam a riasztó távirányítóját. Kiderült, hogy közben cellazárlatos lett az akksi. Betolás, búcsú ismét, és indulás. Végülis egy nap alatt két kocsi feküdt meg alattam. Nem rossz arány. De ez a tali monden pechet feledtet! :D

Ui: A nagyon nagy élmény: öreg autósok ha találkoznak: Vascona (1979-es Ascona tulaja) és S.S. (1979-es Manta tulaja)

Link to comment
Megosztás:

Az én verzióm a következő.

Úgy volt,hogy egyedül megyek a talira,de a kis család közölte,hogy ők is jönnek.Én menjek nyugodtan talira ök pedig elvásárolgatnak,nézelődnek ,játtszanak az egyik nagy bevásárlóközpontban.

Így is volt,leraktam őket puszi,puszi és vidáman indultam a szokott találkozó helyünkre.Már ott voltak a cartársak és a köszönések után rögtön a Sanyi Mantáját kerestem,de sehol nem volt.Ezután pár percig még próbáltam bosszantani ;) ,hogy Opel talira szuzukival jönni micsoda dolog meg ilyesmi.(de nem sikerült kihozni a sodrából) :D .Ezután jöttek a többiek is .I-S-éket még nem ismertem személyesen meg a másik Lajost sem.Rövid beszélgetés után indult a konvoj a Royalba.Kis városnézés és parkoló keresés után csapatban megszálltuk a szórakozóhelyet.Elárulom,hogy Sörös Sanyi (milyen meglepő)sört ivott. :D

Egyébként én is ittam volna szívesen. :blink: (hazaérésem után pótoltam. ;) )

Kcsit beszélgettünk utána pedig csocsóztunk egy párat(I-S-éktől mindig kikaptunk.Szerintem ők profi igazolt játékosok vagy idegen bolygóról jöttek),és itt jött a nem happy end,csörgötta telcsim,hogy a kislányom megunta a vásárlást és haza akar menni.Kicsi felment a pumpa ,máskor 3-4 óra után úgy kell sírva kivonszolni a boltokból,hogy mostmár pedig haza megyünk.Bezzeg mikor talin vagyok ,másfél óra múlva már unja . B) Így búcsút vettem a csapattól és szomorúan elmentem értük,utána haza vezettem(a kiscsaj már aludt a kocsiban).Sajna keveset tudtam dumcsizni,sok kérdésem lett volna pedig,de majd a köv. talin bepótolom. ;)

konyec.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A tegnapi nap.

Este 6 előtt pár perccel hívott Lujdzsi, hogy ő már a szokott helyen van... én eközben épp indultam. Ő volt a gyorsabb.

A parkolóban már ott állt Nyuszi... meg Lujdzsinak csak a kocsija... :D Röviddel ezután ténylegesen találkoztunk vele is. Na meg ott volt a kolléganője is, aki szintén a gyorsulásra volt kíváncsi.

Némi beszélgetés után Lujdzsiék távoztak, majd a türelmes várakozás percei, tízpercei következtek...

Közben eleredt az eső is.... nem is kicsit... :blink:

7 előtt hívott I_S, hogy még indulás előtt állnak... de sietnek. Majd Stock is hívott, hogy merre is vagyunk pontosan... pár perces előnnyel I_S-ék futottak be előbb. :D

KÖrbenéztük Krisztián 3.8-as V6-os Chevy Malibu-ját a 79-es évből (remélem jól emléxem), valamint Stock GSi-jét is megcsodáltuk. ;) Mindkettő a maga nemében csodálatos! ;) Itt vannak képek is!

Közösen elindultunk a gyorsulási verseny közelébe... infó szerint már hatalmas tömegek álltak sorba a jegyekért! B) Mondanom sem kell... megint kígyózott a sor... Most igaz sötétebb volt, és felvezető ótóként csak a tükörben láttam a kígyózást.

Sikeres leparkolás után hívott Ildi, hogy a srácok alszanak... "bébiszitter" van... menjek érte...

Mire visszaértünk, már az "eredeti" parkolóhelyemet elfoglalták... de volt 20 m-rel arréb másik. Ráadásul a csapat már elindult gyalogosan a versenyre... szóval rendesen le voltunk maradva Ildivel.

Mindent elkövettünk, hogy időben be érjünk... ami félig meddig sikerült is... annyira, hogy pl. SzaboTékat megelőztük jócskán a bejutással... Persze Nyuszitól senki se gyorsabb, így Ők már bent voltak.

Ezek után már csak egy jó helyet kellett volna találni... de már nem igazán volt.

Próbáltunk látni is valamit... de szervezés terén kissé bukta volt. 1,5 óra kellett ahhoz, hogy rájöjjenek, a "birka" csak akkor nem meg be a pályára, ha korlát van előtte. Így némi pályarendezés is volt a programban, ami kissé elvette a kedvünket. Este fél 12-ig kitartottunk, majd kiderült, hogy már szinte csak mi vagyunk bent a csapatunkból... szinte mindenki elindult a város másik végére egy másik látványosságot nézni... egy kis csapatást... de ez már csak nézelődés volt...ugyanakkor jó volt. ;)

Asszem ennyi... kicsit hosszú lett. :D

Link to comment
Megosztás:

22.Szombat

Először is szeretném megkövetni mindazokat akikkel nem találkoztam,de annyian megtaláltak /telefonon/ aznap,hogy mennyek velük a versenyre,hogy elmondani is "SOKK" lenne.Mégegyszer bocs amiért idő előtt leléptem. B)

A korai szökésnem köszönhetően viszonylag jól tudtam parkolni és a versenyt is klassz helyről nézhettem.Természetesen mindig az Opeleknek szurkoltam márha indultak.Be kell vallanom,hogy el is kacérkodtam verseny gondolatával,de ugyanakkor tisztában kellett lennem a kocsim és persze a magam korlátaival.Talán majd legközelebb. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hm.hm hol is kezdjem....Szégyen szemre ismét koszos autóval érkeztem, de sajnos nekem erre van mentségem, a versenyre én , az örökös türelmetlen mindenkinél hamarabb elindultam, velem tartott Krisztián és haverja is....A több száz embernek köszönhetően már sajna nem sikerült jó helyre furakodni, egészen addig míg a pálya végére nem értünk, ahol aztán láthattunk is volna mindent ha az a sok barom nép nem mászik be a pályára! Aztán még mielőtt Krisztián agyvérzést kapott volna elindultunk kifelé. És úgy döntöttünk illegalitásba fordítjuk az estét, egy körtelefon meg is tette a hatást, s mire odaértünk, már voltak egy páran, de sajna én már nem maradtam sokáig, de tény, sokkal többet láttunk, és éreztünk a feelingből, mint a legálison :blink:

Legközelebb itt indítjuk az estét B)

Link to comment
Megosztás:

Nem fényképezett senki a legálon??Nem voltak említésre méltó gépek??? :blink:

Erről senki nem beszél! B)

A Malibu meseszép,mindig imádtam az amerikai kocsikat,sajnálom,hogy nem láthattam. ;) Nekem is kell egy!! :D

STOCK GSI -je is állat,király a felni meg a szélesítés is(már a GSI topikban nézegettem) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi még miután Nyuszifülék elindultak I_S-sel tanakodni kezdtünk hogy bemennyünk-e kocsival.Ők nem igazán akartak mi meg úgy gondoltuk hogy megvárjuk a barátainkat és velük közösen bemegyünk.

De még jó hogy nem így tettünk.Iszanyat mennyien álltak sorban autókkal. :D

A szervezés nekem sem tetszett annyira,főleg a jegyvételnél időztünk 1kicsit.

Azt sem lehetett tudni hogy az ember merre mozduljon a tömegben,hogy megtalálja a jegyárust.

Bent sem volt valami fényes a kilátás de lehet ha korábban odaérünk ez nem így van.

Elég hamar leléptünk,és a hazaút is megtartott egy ideig mert nem valami jó a 4-es.

Ahol csinálják az elkerülőt,és végetér a régi út ill. kezdődik az új olyan szintkülönbség van hogy mikor rámentem vagy 80-nal azt hittem az elsőfutómű kijön a motorháztetőn! :blink:

1ébként örülök hogy találkoztam veletek szerintem nem ez volt az utolsó! :D

Ja!

Május 13-án MüllerArt gyorsulási futam a Nyíregyházi reptéren.

Az azért elég komoly rendezvénysorozat és sehol nincs csak Kunmadarason meg Tökölön!

A táv 400 1nehány méter.

Lehet indulok mert ott már elképzelhető hogy beérem az 1.6-os VTI-ket. ;)

Gyertek át! B)

És köszönöm az elismeréseket a gépről ill. a fotókat! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekünk az utolsó órákban derült ki, hogy megyünka gyorsulásira, így a többiekkel le sem volt szervezve.

Mi olyan 8 óra körül értünk Debrecenbe, így mi csak a megfogyatkozott társasághoz tudtunk csatlakozni a McDrive előtt.

A szervezéssel mi sem voltunk megelégedve, de bejutottunk. Mi csináltunk képeket, de még retus alatt vannak (sötét volt, becsillantak a rendszámtáblák, elmosom az olvasható rendszámokat, stb). Pár nap alatt felkerülnek a képtárba.

A tömeg miatt nem is nagyon próbálkoztunk a gyorsulást nézni, inkább az induló és a parkoló autókat-motorokat vettük szemügyre. És persze a hot-dog árust. :blink:

Olyan 23 óra körül dobbantottunk, mert az egyikünknek reggel 6-kor kelni kellett (bocs mackó, a telefonom lemerült, ezért nem tudtalak visszahívni).

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Élménybeszámoló... 2006.05.05.:

Úgy indult, hogy főzünk Tominál... de közbejött neki a meló, és így más lett a program.

gyülekező meghirdetve a szokott helyre 16.00-ra. Én vittem magammal Tomi fiamat is. Elősnek érkeztünk, közvetlen mögöttünk Lujdzsi. Majd befutott a Nyuszi is. Kicsit beszélgettünk, majd mivel SzaboT bejutását a nagyvásár nehezítette, Nyuszi és Lujdzsi elmentek elé, közben én ott maradtam a fiammal, és beültünk a kocsiba, mert közben elkapott minket egy jó kis jéggel megspékelt zuhé. Közben meg hallgattuk a tőlünk 20 méterre lévő buli színpadjáról hallható zenebonát (egy rádió tartott bulit a parkolóban, szerencsére nem a mi helyünkön! :) )

Közben megcsögettem I_S-éket, hogy hol tartanak (ááá dehogy, ők nem szoktak késni... :) ). Megérkeztek SzaboT-ék és persze Nyuszi és Lujdzsi is.. gyors köszönés, majd ismét kocsiba be, mert megint esett az eső.

Picit még vártunk, közben elmentem Tomival lufiért a buliba. Kaptunk 3-at(2 sárga és 1 rózsaszín), ez utóbbi maradt SzaboT-nak. :( a sárgákkal Tomi fiam, és Enikő(ő jött SzaboTtal) harcoltak, mintha kard lett volna.

Megérkeztek I_S-ék a tesójával és most sajna az astra nem jött, mert szerelni való van rajta, ezért a Chevy Malibuval jöttek. ;)

Rövid tanácskozás után elindultunk a kiállítást megnézni. Itt hamarosan Stock16v ismerősének a kocsijába botlottunk, mint megtudtuk, eladó. Ugyan OFF ótó, de nagyon szép:

21746726.jpg

Később megtaláltuk az Opel helyét is, ahol Tomi fiam egy GTC-t és egy C vectrát nézett meg jobban:

21746741.jpg

Találtunk még érdekes járművet is:

21746751.jpg

Ezután lassan hazavittem Tomit, mert már 7 óra volt, és kezdett fáradt lenni. Majd kicst később csatlakoztunk Ildivel a csapathoz, csocsóztunk és billiárdoztunk.

ezután szépen elindultunk vissza a parkolóba, ahol a rádió bulizott... jól tettük, mert így láthattunk egy szép tüzijátékot is!

Mi itt befejeztük a napot.

További képek még vannak ITT!

Jó volt a tali! :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos a főzés elmaradt nálam, de így utólag azt mondom, hogy nem sajnos, ugyanis ismét összejöttem egy volt barátnőmmel, akit inkább a nagy szerelmemnek titulálnék. A találkozó volt a randi ürügy. Mindkettő nagyon jól sikerült.

Én - szokás szerint - késve indultam a talira (kocsit mostam). A Debrecen elején található benzinkútnál találkoztam nyuszival és Lujdzsival, akik elnavigáltak Enikőért (ugyanis Debrecenben tanul, kolis, mondhatni debreceni), majd irány az EW parkoló. Itt elkapott bennünket az eső, ami szerencsére 5 percen belül elvonult. Mackó szermányolt lufikat, amikkel elszórakoztunk és közben nyuszit piszkáltuk némi vízcsobogással. :)

Az autókiállítás megtekintése után átvonultunk a Royalba csocsózni és biliárdozni. Később visszetértünk az EW parkolóba, ahol Baby Gabi és a Kozmix mellett tüzijátékot is láttunk. Némi fotózkodás után még a tömeg előtt leléptünk a parkolóból.

Képek hamarosan.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Na röviden a mai taliról!

Rövid volt, és programokban sem dúskált, de eseményekben igen(ugye Lujdzsi??? :huh: )A lényeg, hogy együtt voltunk. Sétátlunk a Békás-tónál. Nekem le is égett a vállam.

És a legrosszabb dolgo ami történt, hogy a nyuszim madzagja annyira elérett, hogy leesett az ablakból :lol: ...most ott pihen mellettem.

Ja és köszi a fagyit, és mackó a javítást.

két hét múlva nálam találkozunk :)

Link to comment
Megosztás:

A tali jó volt a fagyi meg a gokart is bár az utóbbi kissé megviselt.Sajnos a "verseny" után rögtön mennem kellett.Az Astrába beülve az első kanyarban majdnem kitörtem a kormányt a helyéből.Mivel a gokart kőkemény kormánya után a szervós technika kissé túl könnyűnek bizonyult. :huh: De valahogyan csak hazavezéreltem az F16 -ost.

Link to comment
Megosztás:

Hm,ideje hogy én is idevéssek valamit máááár

Nagyon jó volt a hétvége,és nagyon örültem nektek! Olyan ritkán jutok haza,de most végre minden sikerült,és érdekes módon a MÁV-val sem szívtam annyit mint legutóbb tali előtt..

Azért ez is jól kezdődött,ugyanis mikor már vonaton ültem(4:10-kor indult hajnalban) és jött a kaller ejgyet firkálni,akkor derült ki,hogy nekem rohadtul rossz irányba adtak jegyet...ugyanis az a vonat szépen ment egerszeg felé,én pedig Körmenden át szombathelyig kaptam jegyet,ahonnan jött volna egy IC- pestre.

Volna! ugyanis nem jött,legalább is nem voltam nagyon rajta...Minden esetre a kezdeti félreértések és kétségek után megnyugtatott a kalóz bácsi,hogy még jobb is ez így nekem,mert jön egy IC majd egerszegről,és az csak pesten tesz majd le...azzal elértem a csatlakozást,és 8 órás vonatozás után meg is láttam a napsütötte Debrecenemet

Innentől kezdve minden simán ment,egy kis körbetelefonáció,harc a térerővel és hogy Nyuszi is,Maci is értse amit mondok,mindegy,sokadszorra aztán egyeztetés,és délután tali az EW parkolóban...

Engem Maci vitt ki,értem is jött,ezer köszönet neki érte

Lujdzsi astráján 10 percig ámultam,hogy lehet egy viszonylag kicsi motornak ilyen gyönyörű öblös hangja,

és hogy lehet 3 opelnek is egyformán szép bordó színe,és a mi szeretett Nyuszink milyen különleges tud lenni még ebben is,hogy a Hobika meg gyönyörű zöldben pompázik...Ez tök lényegtelen ám,majd lesz ott még nemsoká két tarkító tényező is,ha Sanyi is meg én is eljutunk egy ilyen összeröffenésre kocsival

Ezután közös vasaló vásárlás volt a légkondícionált EW-ben,amiben sajnos én egy kicsit többet időztem,noha nem azért mert borzasztó melegem volt,hanem mert az egész napom abból állt ki,hogy évek óta nem látott ismerősökkel akadtam össze...Nos a pénztáros is egy ilyen volt! Utólag is bocsánat srácok!

Vasalót meg azért kellett vennem anyukámnak,mert az övé elmutálódott funkcióját tekintve,és elektromos áram segítségével nem ruhasimításra volt alkalmas,csak nyílt láng gerjesztésére :) A régi kapott egy olyan 20 méteres röppályát( a hátsó erkélytől előre a kapuig a kukába - majdnem bele is találtam vele B) )

Lujdzsival közös állásfoglalás után megállapítottuk hogy melyik vasaló nem sérült meg szállításkor sem szerkezetileg,sem csomagolását tekintve sem,és vettem egy vasalót....

Ezután irány a Cora parkoló,közös fagyizással egybekötött kisméretű kertiasztal körbeűléssel körhintve...

Innen már csak egy lépés volt a gokart pálya,I.S,Lujdzsi,Maci,és én bevállaltuk a futamot,mivel mi előtte felkötöttük a gatyánkat,Nyuszi előzetes kérlelésre sem vállalta,kiderült neki nem lett volna mit felkötni... ;)

Ezzel az intimitás határát sem súrolva körbe is írtam a problémáját az aznapi gokartozással kapcsolatban...

Nyuszi,ezt most kijelentem,hogy a legközelebbinél felkészülten fogok menni,és rendelkezni fogok a hiányzó ruhadarabok egész armadájával !

A gokartozás jó volt,bár én nem ilyen pályához vagyok szokva,ahol megmondják hogy hol előzzek,és hogy mit hogy csináljak,na és persze arról nem beszélve hogy a pálya enyhén foglamazva is olyan szűk volt néhol,hogy félő volt ha keresztbe állok a gokarttal,beszorulok...Ennek ellenére szerintem mindenki élvezte,én azt élveztem,hogy minden célegyenes előtti kanyart félkézzel kellett bevennem,mert a másikkal mutogattam Nyuszinak,hogy fényképezzen :lol: Az eredmény az lett,hogy fénykép nem lett..nem baj ám,nem az őszinte,nem a részvét,hanem a fontos

Ezután mégsikeresen feltartottuk a pályát fenntartó személyzetet kb másfél óráig,mert nekünk ott jutott eszünkbe beszélgetni :) minket nem zavart,akit meg zavart az is féltékeny volt mert nem volt annyi mondanivalója....

A nap eseményeihez hozzá tartozik még egy apró kis momentum,amely engem arra engedett következtetni,hogy mindenki nagyon szeret ehhez az apró de annál lelkesebb alakulathoz tartozni...Ugyanis szegény Lujdzsit,és Macit,de azt hiszem még I.S.-t is időre várták,de valahogy egyikőjüknek sem akaródzott sietni . Muris volt,Lacit míg én mellette voltam,körülbelül 3szor hívták otthonról,egyszer épp vezetés közben,úgyhogy kénytelen voltam átvenni az sebességváltó automatika funkcióját az autóban,amelyet igazából még fel sem találtak,hiszen olyan nincs,hogy nyomsz egy kuplungot,és a váltó oda vált,ahová te akarod . na itt volt . Remélem... :huh:

Maci remélem aztán elmentetek a nagyszülőkhöz,és mami megnyugodott,és nem volt nagy probléma hogy előtte 2 napig nem volt időd... :D

Igazából ez a nap így ért véget,még Lujdzsi hazamenetelénél vártam egy kicsit több gumifüstöt,vagy hasonlót,de azt hiszem ha legközelebb két használható téligumival kérem ugyanezt,nem lesz akadálya :D

Hétfőn délután átnéztem Macihoz,átvettem a pólómat,amit utólag néztem,névre szólóan nekem gyártottatok,NAGYON KÖSZÖNÖM! - kérem az illetékest,jelezze a kiegyenlítetlen számla összegét!

Laci éppen nagy riogató beszerelési hadműveleteket folytatott(képek itt-lesznek nemsoká),és hát ellenállhatatlan kényszert éreztem hogy segítsek amiben tudok...Bevállt tapasztalat nálam,hogy akármilyen szerelés zajlik,az ember az ilyenekből mindig csak tanulhat...ebből is tanultam,pl. azt,hogy ami újabb,az nem biztos hogy könnyebben is mozog(ablaktörlő karok),és a leg lényegesebbet,hogy a kicsi piros mindig jól el van dugva,és mindig nehéz hozzáférni :) De aztán sikerült megoldanunk(95%-ban) a problémákat,és a végén bár megharcoltunk sok száz szúnnyoggal is,az eredmény remélem azóta is boldogítja az autó gazdáját...

Ennyi volt ez a hétvége,nagyon jó volt egy kicst otthon lenni,és érezni egy kicsit az opeles társadalom vendégszeretetét kicsiny szülővárosomban.... Köszönöm Srácok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.