Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Ezt viszont ajánlom a leendő Turbo tulajdonosok / érdeklődők figyelmébe:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

Értem én, de akkor miamanónak tekergetik vissza az óráját? Jah!Az eladási Eurotax ár így kedvezőbb.Értem már! :blink:

Neeeeem. A 140.000 km kicsit sok egy turbo-s gépben, ha el kell adni. És lefogadom, hogy azóta beledobtak még vagy 20.000 km-t... Szóval ez egy klasszikus vevőátverés. A kocsi értéke szerintem 2,3-2,4 milka, nekem legalábbi 2,5-ért ajánlotta az, aki behozta (és ő nem csalta le a 140.000 km-t, akkor még mutatta az óra szépen...)

Link to comment
Megosztás:

Lehet ebben a topikban cseverészni a nitróról meg kopresszorról is?? :blink:

akkor lehet át kellene nevezni feltöltés topikra....vagy inkább a leírásba belevenni

Mellesleg mennyiért szoktak a "széria" c20let-ek jönni-menni? Csak ugy nagyságrendileg?

Tudomásom szerint 4k körül.

Persze erősen állapotfüggő a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Hát miután meghalt a c20xe, így a npokban kezdődik a projekt...:-)

Belekerül egy c20let, első túlméretre fúrva, 3000km-t ment turbós dugókkal, új gyűrűk, tömítések stb...a turbó állapota még kérdéses...

Rákerül, egy nagy intercooler, HKS kopintott lefújó, CCT Chip, 70-es kipuffrendszer, 288-as luggatott fékek...nagyságrendileg ezek...:-)

Várhatóan januárban még kész lesz...:-)

Link to comment
Megosztás:

Ezt viszont ajánlom a leendő Turbo tulajdonosok / érdeklődők figyelmébe:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

Neeeeem. A 140.000 km kicsit sok egy turbo-s gépben, ha el kell adni. És lefogadom, hogy azóta beledobtak még vagy 20.000 km-t... Szóval ez egy klasszikus vevőátverés. A kocsi értéke szerintem 2,3-2,4 milka, nekem legalábbi 2,5-ért ajánlotta az, aki behozta (és ő nem csalta le a 140.000 km-t, akkor még mutatta az óra szépen...)

Órát tekergetni egy ilyen verdában csúnya dolog. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Órát tekergetni egy ilyen verdában csúnya dolog. :)

minden autóban az, csak itt a balkánon mlég mindig menő dolog geciparasztnak lenni....mind1 ez nem az a topik

és ebben a 400K-ban (gondolom ennyire gondoltál, Tom? :) ) benne van minden? csonk, komputer, kábelköteg, diszcsomagolás meg minden??

btw, c20let-en ugye nincs gyárilag intercooler?? :blink:

Link to comment
Megosztás:

minden autóban az, csak itt a balkánon mlég mindig menő dolog geciparasztnak lenni....mind1 ez nem az a topik

és ebben a 400K-ban (gondolom ennyire gondoltál, Tom? :) ) benne van minden? csonk, komputer, kábelköteg, diszcsomagolás meg minden??

btw, c20let-en ugye nincs gyárilag intercooler?? :blink:

Duplázd meg és akkor megvan hozzá minden...cooler, kipuff. stb...:-)

Link to comment
Megosztás:

:) :) auh.

Hát jah. A motor meg néhány cuccos megvan ennyiből, bár a teljesen jó állapotúért elkérnek 5-550e-t is.

De amíg belekerül addig hozzájön még pár 100as a sallangok és a közben kiderülő hibák maitt.

Viszont ha egyszer elkészül akkor legalább megy valahogy. :lol: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Duplázd meg és akkor megvan hozzá minden...cooler, kipuff. stb...:-)

hmm, ez igy tényleg soknak hangzik...első körben egy széria sziszegőssel is kibékülnék :)

de a kipuff (a csiga után) pl az milyen kell rá? mert gondolom a calié az hosszabb....

megintcsak egy dolog amiért irigylem az amcsi meg japó hondásokat...bagóért kapnak turbó kit-et mindenhez :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.