Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Itt Győrben engem is érdekelne a dolog!!!!

Talán fellendítené a belépési kedvet, ha it a fórumon is több győri lenne, és a tagságival járó kedvezmények igénybevehetők lennének a környéken oly módon, ha meg lehetne nyerni 1-2 alkatrészboltot,olajforgalmazót a min.15% kedvezmény megadásához, nyilván az ígért reklámérték( minél több regionális fórumozó tag,megjelenési lehetőség) ellenében.

A kedvezményeket egyelőre itt Győrben nem nagyon tudnánk élvezni, hiszen a szrveződés Bp-re összpontosul.

Ha elég sokan lennénk helyi szinten akkor már én is szívesen tárgyalnék 1-2 forgalmazóval a lehetőségekről. Az itt helyben lévő 5 MOTE tag kedvéért nem hiszem, hogy bárki is adna 15%-ot.

De őszintén bízom a szerveződés sikerében.

Karesz

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Akkor összefoglalnám. Tudom, hogy egy kissé régiek az ezelőtti hozzászólások, de ha valakinek megváltozott a véleménye, az jelezze.

1.Kavics

2.Jánoska

3.Powerup

4.Aranykard

5.Gergolabs (majd kiderül, mert a Mediterránban van)

6.Hening

7.

8.

..

..

Szeretnék 2-ős tagságot kérni, mivel kétlaki vagyok és erősen hazahúz a szívem. Ill. 7végéken ténylegesen Győrben szoktam lenni.

Köszi a megértést! :huh:

Link to comment
Megosztás:

akkor írd át! :lol: :huh:

Én éppen megtehetném, de ezt mindenkinek magának kell elddöntenie, és feliratkoznia, ha úgy gondolja. :D

Ui. A többieket is csak azért írtam fel, mert már kvázi kinyilatkoztatták szándékukat, igaz elég régen. Az összefoglalásnáll is felajánlottam a változtatás lehetőségét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.