Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 146
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 5 months later...
Szevasztok. Tagja szeretnék lenni a Győr-Moson-Sopron megyei MOTE klubnak, mit kell tennem hogy tag legyek? :D

Olvasgass a fórumon, kérdezz, felelj. Egyszóval fórumozz. Járj találkozókra. A helyi tali minden pénteken a Pezo nevű műintézményben van, este 8-kor. Majd, ha úgy gondolod ezek után is, hogy neked kell ez, akkor itt tájékozódhatsz.

Link to comment
Megosztás:

Olvasgass a fórumon, kérdezz, felelj. Egyszóval fórumozz. Járj találkozókra. A helyi tali minden pénteken a Pezo nevű műintézményben van, este 8-kor. Majd, ha úgy gondolod ezek után is, hogy neked kell ez, akkor itt tájékozódhatsz.

hening mondom neked is már intézkedtem a tagság ügyében be is fizettem a pénzt már csak a fejleményeket várom..! :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

persze amikor utaltam, szegényt folyamatosan "zaklattam" vele mikor utaltam, szerintem már odaért meg ilyenek ^_^ :P remélem nem utált meg :D

ugyhogy várakozó stádium van..! ;)

Akkor csak légy türelmes. Meg kell várni, amíg összejön pár kártyaigény, és akkor fogják megcsináltatni.

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak légy türelmes. Meg kell várni, amíg összejön pár kártyaigény, és akkor fogják megcsináltatni.

Ahhoz hogy a kártyát megcsinálják itt a fórumon a "személyes beállításokba" címet, telefonszámot mindent be kell írnom? ami alapján kiállítják meg postázzák?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

***Akiket meg kell ölni!***

1.

2.

:D

***Akiket meg kell ölni!***

1. spzoli

2. Stefan (csak, hogy megelőzzem Zolit :P )

-Te Medve! Nem tudnál kihúzni a listáról?

-Dehogynem!

***Akiket meg kell ölni!***

1. spzoli

2.

;) ^_^

Na, a két offmester ide is betévedt. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Szervusztok kedves klubtársak! Nem tudom itt mi a szokás, bemutatkozás, a kocsiról képfeltöltés esetleg...v h ezt melyik topic-ban kéne megtennem. Szal elnézést ha rossz helyre írok. (még új vagyok)

Sipos Dávid vagyok...nemrégiben váltam Opel tulajdonossá és remélem h sok kis okosságot, megoldást és barátot találhatok itt ezen a fórumon. Vas megyei vagyok, Szentgotthárdi, azért is írok ebbe a topicba.

Jelenleg egy 2008-as fekete Astra H Caravan Cosmo Sportot hajtok (125Le 1.7 cdti). Az autónak második tulaja vagyok...külföldről hozattam be és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az ereje nagyon tetszetős, a fogyasztása kiváló, kényelem...stb...szal szeretem.

Előtte soha nem volt Opelem és féltem is tőle, hogy e mellé a márka mellé voksoljak. Mint a családban, mint nekem előtte Renaultom volt egy 1.4 16v-s Clio II (imádtam és gondom sem volt vele soha nagyobb, sehol nem hagyott ott...és ha kellett a kis méregzsák még az X5-össel is versengett a zalai szerpentineken :D)

Most a sok autózás miatt és a nagyobb pakk miatt gondoltam az Opelre...ismerősöknek is van, főleg dízel... Részemről ez egy 180°-os fordulat volt a kicsi benzinzabáló méregzsákoktól, a nagy olajos dízelbárkák felé. Még nem bántam meg...és nagyon remélem, h nem is fogom...

Eddig szinte csak pozitív élményeim vannak az autóval. egy kisebb hiba volt az egyik izzítógyertyával, de gyorsan megoldottuk.

Röviden most ennyi, ha esetleg képet kérne a nagyérdemű társaság szívesen töltök fel... ;) :D:D:D

Még1x üdvözletem mindenkinek! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.