Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mi más lehetne a neve,mint:Opel Club ,Győr..?? :blink:

Hát lehetne... sőt anno úgy nézet ki az is lesz az első igazi mükődő régiónk... Csak hát nem lett....

Pedig volt bagy győri opeltali is!!!! Lement a fél Budapest szekció is:) Volt kaja, dinom dánom! lassan már két éve....

KÉPEK

üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok srácok! Lehet, hogy kellene nekem egy hatalmas hilfe. Iszonyatosan beleszerettem egy felniszettbe, de a kocsim motorja megdöglött. Ha úgy döntenék, hogy megvenném, valaki kifizetné (persze átutalással küldeném a lét), és eltárolná egy-két hétre? Jövőhét végére van ütemezve a motorcserém, utánna azonnal gurulnék. Egyébként erről volna szó. Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Olyan kis döglöttnek tűnik ez a régió itt...

Ilyen kevesen vagymuk erre felé?

Az a helyzet hogy helyileg mostmár én is ide tartozom,szerintem fel kellene éleszteni a szekciót,nem?

Roli! Régióból 1-hez, szekcióból többhöz is lehet tartozni. :huh:

Ez itt régió... meg a miénk is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Roli! Régióból 1-hez, szekcióból többhöz is lehet tartozni. :huh:

Ez itt régió... meg a miénk is. :lol:

Azért még írkálni, meg aktívkodni lehet. Én is ezt teszem Közép-Dunántúlon, meg Észak-Magyarországon. Attól még, hogy imádom Debrecent, meg a bandát, kalózkodok még pár helyen, ahova kötődök (Kecskemét sem kivétel :)). Tedd te is ezt Roli nyugodtan.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.