Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

???

E! = üdvözlök mindenkit, örülök, hogy az észak-dunántúli szekció is alakul/bővül/aktiválódik, miután meggyógyult a kocsim és én is örömmel találkozom veletek élőben is!

egyébként tömören próbáltam jelezni a jelenlétem. :huh:

az E! szócska értelmezésében további segítséget nyújthat ez az oldal. 06.gif

Link to comment
Megosztás:

E! = üdvözlök mindenkit, örülök, hogy az észak-dunántúli szekció is alakul/bővül/aktiválódik, miután meggyógyult a kocsim és én is örömmel találkozom veletek élőben is!

egyébként tömören próbáltam jelezni a jelenlétem. :huh:

az E! szócska értelmezésében további segítséget nyújthat ez az oldal. 06.gif

Na így már értem, örülök, hogy bővül a társaság. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint ti már ismeritek egymást. Csak én vagyok amolyan bevándorló féle. Amúgy mi is történt azzal az ótóval?

nem. :P szerintem régebbóta vagy itt, mint én, legalábbis a technika topikot olvasgatva nekem úgy tűnt.

sok munka, sok kávé, nem aludtam ki magam, figyelmetlen voltam és kikanyarodtam egy autó elé. az eredmény egy megtört kocsi, és egy megtört Kösze.

hali mindenkinek! :D

Kösze, hogy áll a kocsid?

cső! :D

csehül, az itteni srácoktól kaptam pár bontós elérhetőségét (ezúton is kösz!), megvan mit honnan szerzek be, de mivel vezetni nem tudok, meg pont ünnepek vannak, akadozik a beszerzés és a szerelés is. a kasznis (és egyben szerelő) se akar lehúzni, anyum sok munkát vitt neki, megvan a fényező is, de még odébb van, mire régi fényében tündököl.

pár cuccot amúgy sem ártott már cserélni. :D :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem. :P szerintem régebbóta vagy itt, mint én, legalábbis a technika topikot olvasgatva nekem úgy tűnt.

sok munka, sok kávé, nem aludtam ki magam, figyelmetlen voltam és kikanyarodtam egy autó elé. az eredmény egy megtört kocsi, és egy megtört Kösze.

cső! :D

csehül, az itteni srácoktól kaptam pár bontós elérhetőségét (ezúton is kösz!), megvan mit honnan szerzek be, de mivel vezetni nem tudok, meg pont ünnepek vannak, akadozik a beszerzés és a szerelés is. a kasznis (és egyben szerelő) se akar lehúzni, anyum sok munkát vitt neki, megvan a fényező is, de még odébb van, mire régi fényében tündököl.

pár cuccot amúgy sem ártott már cserélni. :D :D :huh:

Bakker, ez csúnya. :lol: Hol volt a balhé, itthon?

Link to comment
Megosztás:

Bakker, ez csúnya. :huh: Hol volt a balhé, itthon?

komáromi ipari park bejárata az 1-esről, az utolsó előtti kanyar. még örültem is, hogy hosszú idő után ismét időben érek be, persze olyankor van a legnagyobb tömeg, mindenki türelmetlen, az út jégfoltos, próbáltam mindenre figyelni - nem jött össze. 8 éve vezetek, de a jégtől fosok. amint lehet megyek vez. technikai tréningre, legalább az önbizalmam is helyreáll, még mindig a hatása alatt vagyok.

egyébként kb. 2 hetente történik ott ilyesmi, fejből tudok 3 embert, aki megjárta.

Link to comment
Megosztás:

ha nincsen valami a gyarmati bontóban érdemes próbálkozni, elég jó választékuk van.

http://www.sokoroalja.hu/z/portal/cimtar/cimtarrekord?az=424

Ha az sem jön be, van a Tatai útról jobra nyíló, kis földes utca, most nem, jut eszembe a neve. Asszem az utolsó a nagy domb előtt, ott van egy srác, az udvara tele van bontott astra-val. Powerup irányított engem is oda. Csaplár Zoltánnak hívják, a száma 06203318911.

Link to comment
Megosztás:

Ha az sem jön be, van a Tatai útról jobra nyíló, kis földes utca, most nem, jut eszembe a neve. Asszem az utolsó a nagy domb előtt, ott van egy srác, az udvara tele van bontott astra-val. Powerup irányított engem is oda. Csaplár Zoltánnak hívják, a száma 06203318911.

vele már beszéltem, lesz onnan ez-az. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerencse,hogy te nem lettél szimeringes.Autod meg széplassan szebb lessz mint újkorán.Csak sajna sok munka és rengeteg lóvé. :D

egy picit igen, de folyik a szervíz. :huh:

ezen anyáztam már eleget. megfogadtam, amit egy cimborám mondott: ha nyakig szarban vagy, hülye ötlet lógatni az orrod. :lol:

a rengeteg meg nem is olyan rengeteg, ha a szülők jóval kevésbé megnyomott scenic-jének költségét nézem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.