Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Győriként engem is érdekel egy helyi kisközösség megalakulása. A hétvégén nem tudtam jelen lenni a kútnál, de legközelebb, ha nem leszek nagyon távol, akkor szívesen megyek.Most egy kicsit a műszakimra való felkészülés foglal le(első teló-,szilentek...csre lesz), mivel szombatig van rajta műszaki.

A kenwood fejegységet beraktam szombaton, usb-jét befűztem a kesztyűtartóba. Ha talizunk megmutatom.

Üdv:

Karesz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Győriként engem is érdekel egy helyi kisközösség megalakulása. A hétvégén nem tudtam jelen lenni a kútnál, de legközelebb, ha nem leszek nagyon távol, akkor szívesen megyek.Most egy kicsit a műszakimra való felkészülés foglal le(első teló-,szilentek...csre lesz), mivel szombatig van rajta műszaki.

A kenwood fejegységet beraktam szombaton, usb-jét befűztem a kesztyűtartóba. Ha talizunk megmutatom.

Üdv:

Karesz

Azt megnézzük, biztos lehetsz benne. :huh: Engem legalábbis érdekel a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Unatkozom, mert nem tudok kimozdulni itthonról. A kölykök elkapták ezt a kórságot, és én vagyok a pesztra. Mind a kettő az ágyat nyomja és nézi a CN-t, én meg ülok a gép előtt, és a reggeli/éjszakai hsz-okat olvasom, ami nem rossz dolog, csak már majd kifolyik a szemem az olvasástól.

Link to comment
Megosztás:

Bele kell rántanod ,hogy végezzél a legoval(szét és össze).Omimban cseréltem szilenteket,régit kivenni smafu,újat berakni hidr.prés nélkül -nem kis játszma volt. :lol: Zenédet megkukucss :D :huh:

Végülis hogy sikerült? Azért kérdem, mert 2 laposvas, egy egy furattal, meg egy végigmenetes csavar, anyával szerintem használható alternatívának tűnik. :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekeknek jobbulást kiv. :huh: Tegyél magadra hángedlit ,messze nefollyon a kukucskálód. :lol:

Szilentek bőven át lafognak a lengőn + nem nagyon kapható olyan csv amivel akkora erőt lehet kifejteni.12.9 min csv kevés hozzá.Esztergáltam előre nyomó,hátra tartó perselyt,öreg nagysatu tekerőjét ketten huzva préseltük bele a frányákat.Vulk. gumikra vigyázni kell,azokkal nem lehet behuzatni.Ja lengőket le kell venni.OLdalanként kb 1.5- 2 óra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.