Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ugyan már... Egy nyolcassal még nem koptatsz el semmit, de megmutatod, hogy igazi rwd szörnyet uralsz... :)

Majd te az Omegáddal annyi nyócast csinálsz amennyit akarsz.

(és nem ezen a talin mert itt nem lesz gumifüstölés)

Nem kell a hülyeségre buzdítani. ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért,hogy különb legyen a többi ....-tól akinek hátsókerekes autója van. :)

Érdekes én sem vagyok a gumifüstöltetés, meg koptatás híve .. ;)

A friss havon szívesen csuszizok egy kicsit, telente egyszer, de ezt is inkább azért, hogy érezzem a verdát és ne pánikoljak be amikor realbe megcsúszik. ;)

Hó - ha hó!!! Ezerrel esik a hóóóóóóóóóóóóóó!!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes én sem vagyok a gumifüstöltetés, meg koptatás híve .. :)

A friss havon szívesen csuszizok egy kicsit, telente egyszer, de ezt is inkább azért, hogy érezzem a verdát és ne pánikoljak be amikor realbe megcsúszik. ;)

Hó - ha hó!!! Ezerrel esik a hóóóóóóóóóóóóóó!!

Tudom már próbáltam... ;)

Én meg pont azért szeretem a hátsó kerekes modelleket, mert nyáron mikor a 60 °C-os aszfalton kanyarodok 65 körül, akkor is kicsusszan a hátulja. Nem szoktam én sem égetni, a gumiárak miatt sem, de azt sem tartom jónak, ha minden kisebb szabálytalanság ellen tűzzel-vassal, moderátorral lépünk fel. Attól ezen nagyméretű, hátsókerekes járgányok sokkal több szabadságot jelentenek a számomra.. ;)

Módosítva : Lui
Link to comment
Megosztás:

Ezt kifejthetnéd bővebben. :)

Most mit mondjak arra, hogy ...-nak neveztél, és már most megtiltottad, hogy a találkozón esetleg megforgassam az ótót...

Rühellem a korlátokat. Mindezek ellenére nem fog forogni a kocsi a talin... Písz ;)

Link to comment
Megosztás:

Most mit mondjak arra, hogy ...-nak neveztél, és már most megtiltottad, hogy a találkozón esetleg megforgassam az ótót...

Rühellem a korlátokat. Mindezek ellenére nem fog forogni a kocsi a talin... Písz :lol:

Helló Gyererkek!!

Játszótéren vagyunk?? :)

Én indítottam el ekkora lavinát azzal, hogy nem akarom a kocsimat megforgatni??? :D

Ez maradjon az én magánügyem, hogy mikor mit csinálok! Azért mert nőből vagyok nem kell Senkinek sem elmagyarázni, hogy: nem kopik a gumim ettől, meg hogy erre való a hátsókerekes autó!!

Nem azért vettem meg a kocsit, mert hátsókerekes, hanem azért mert OPEL MANTÁT akartam.

Felőlem lehetett volna összkerekes, vagy első kerekes is, nem érdekelt. ;)

Vagyis: miattam nem kell összezörreni, elég nagy vagyok ahhoz, hogy eldöntsem mit is akarok.

Köszi! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Helló Gyererkek!!

Játszótéren vagyunk?? :)

Én indítottam el ekkora lavinát azzal, hogy nem akarom a kocsimat megforgatni??? :D

Ez maradjon az én magánügyem, hogy mikor mit csinálok! Azért mert nőből vagyok nem kell Senkinek sem elmagyarázni, hogy: nem kopik a gumim ettől, meg hogy erre való a hátsókerekes autó!!

Nem azért vettem meg a kocsit, mert hátsókerekes, hanem azért mert OPEL MANTÁT akartam.

Felőlem lehetett volna összkerekes, vagy első kerekes is, nem érdekelt. ;)

Vagyis: miattam nem kell összezörreni, elég nagy vagyok ahhoz, hogy eldöntsem mit is akarok.

Köszi! ;) ;)

Nem miattad volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mindenképpen iktassunk be egy jó kis kajázást, mert mi farkaséhesek leszünk! :D

Főleg, ha gyalog kell felkaptatni a Turulhoz. Állóképességem = 0.000

:) Tessék otthon edzeni!! ;) Van egy - két jó páros edzés amit szobában is lehet végezni!!! ;)

.. de ha szépen megkérsz minket felváltva felcepelünk az ölünkben is!! ;)

Ja, és nekem azé van hátsókerekes ótóm, hogy azt mondhassam: Bi-bíííííí, nekem hátsókerekes ótóm van!! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.