Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szia Loree! Ha jól látom, Hatvanban vagy. Nos, van ott egy jó barátném, történetesen egy 'C' Corsával. Próbáld meg beszervezni. Ha már arra jársz, átadhatnád neki, hogy üdvözlöm! Fellelhetőségi helye: Kisvörös söröző (borozó?). A Daewoo (mostmár Chevrolet, csak azokra a kis vackokra nehéz ezt a márkát írnom) szalon után rögtön kell lefordulni, és ott lesz az egyik kisutca sarkán a kocsma. Délutánonként ő a kocsmáros, keresd Szilvit! Ha gondolod, igyál egyet a számlámra, úgyis meg akarom már látogatni, majd akkor törlesztek. Amúgy érdeklődik a klub iránt, talikra is szeretne járni. Egyelőre ennyi, és hajrá Észak-Magyarország (is)!

Ui.: Egy boszi nektek is jól jöhet, meglátod!

Na csá, nem kerítősködök tovább! :blink:

Link to comment
Megosztás:

De jó,hogy már ilyen is van(márminr ilyen régió)! :blink: Csak azt akartam leírni,hogy én egy Hatvan melletti faluban Boldogon voltam katona 1990-ben és ,hogy nagyon sok kellemes emlék fűz ahhoz a helyhez.A városra már nem igazán tudok visszaemlékezni,azt tudom,hogy biliárdozni jártunk 1 jó helyre(a nevére nem emléxem),+ moziba meg volt ott valami folyó is,persze mivel katonák voltunk leginkább a sör és borpatikákat látogattuk :) valószínű ennek tudható be,hogy nem igazán jönnek elő a dolgok,csak a legritkább esetben mentünk vissza józanon a laktanyába.Volt 1 vagy 2 Hatvani katona társam,majd reggel mikor a melóból haza megyek meg is nézem a nevüket,hátha ismeri őket valaki.Na csá.Sok sikolyt,sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

Szia Loree! Ha jól látom, Hatvanban vagy. Nos, van ott egy jó barátném, történetesen egy 'C' Corsával. Próbáld meg beszervezni. Ha már arra jársz, átadhatnád neki, hogy üdvözlöm! Fellelhetőségi helye: Kisvörös söröző (borozó?). A Daewoo (mostmár Chevrolet, csak azokra a kis vackokra nehéz ezt a márkát írnom) szalon után rögtön kell lefordulni, és ott lesz az egyik kisutca sarkán a kocsma. Délutánonként ő a kocsmáros, keresd Szilvit! Ha gondolod, igyál egyet a számlámra, úgyis meg akarom már látogatni, majd akkor törlesztek. Amúgy érdeklődik a klub iránt, talikra is szeretne járni. Egyelőre ennyi, és hajrá Észak-Magyarország (is)!

Ui.: Egy boszi nektek is jól jöhet, meglátod!

Na csá, nem kerítősködök tovább! ;)

Hali!

Ismerem a kocsmát, de pont oda nem járok, de máshová elég gyakran ;)

Milyen színű a corsa?

Ha erre jársz írj PÜ-t és elmegyünk egyet sörözni :)

De jó,hogy már ilyen is van(márminr ilyen régió)! :D Csak azt akartam leírni,hogy én egy Hatvan melletti faluban Boldogon voltam katona 1990-ben és ,hogy nagyon sok kellemes emlék fűz ahhoz a helyhez.A városra már nem igazán tudok visszaemlékezni,azt tudom,hogy biliárdozni jártunk 1 jó helyre(a nevére nem emléxem),+ moziba meg volt ott valami folyó is,persze mivel katonák voltunk leginkább a sör és borpatikákat látogattuk ;) valószínű ennek tudható be,hogy nem igazán jönnek elő a dolgok,csak a legritkább esetben mentünk vissza józanon a laktanyába.Volt 1 vagy 2 Hatvani katona társam,majd reggel mikor a melóból haza megyek meg is nézem a nevüket,hátha ismeri őket valaki.Na csá.Sok sikolyt,sok sikert.

Szerintem a Fácánba jártatok billiárdozni és a folyó neve Zagyva.

Azóta nincs laktanya, vagyis megszűnt és pár régi katona tiszt a munkahelyemen dolgozik :P

Link to comment
Megosztás:

Ő lesz az! :D

És még tuningolja, mert nem elégedett a külsőjével. Mármint az autójéval, mert ő bombán néz ki! ;)

A BÉBY-t még nem hiszem, hogy láttam de lehet mert sokmindenkit ismerek látásból.

A verda meg ilyen tüdő vagy téglaszímű ;)

Hali!

Én is ettől tartottam, de ugye kicsi a világ...

Én meg Gyöngyösi vagyok asszem :) :P

Milyen verdával nyomod?

Van egy pár gyöngyösi cimborám és munkatársam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Aham!

Most már látom a színét. Sajnos én még nem kaptam meg a matrinyát és rendszámtábla tartót de tavaszi talin átveszem.

Mivel én az évadzáró buli után lettem tag küldtem ákosnak egy mailt és elküldték postai úton, rendesek voltak mert mondtam hogy nemtom kibírni az első taliig! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Nekem van egy 2003-as Opel Astra GCC 1.6 NJoy-om, és a jövő hónapban tervezek rá venni sportdobot.

Tudnátok nekem ajánlani Eger környékén egy megbízható kipufogóst?

A válaszokat előre is köszönöm!

Hát, én a kocsit Eger környékéről vettem (Maklár) és sokat jártam Egerbe de nem took ajánlani.

A dobot megveheted máshol is pl. egy tuning szaküzlet pl amilyen tetszik kívülről (mármint a cső) utána elviszed egy kipufogóshoz vagy egy kasznishoz (ők az igaziak ;) mer én is az vook :blink: ) és felrakják szépen, nem nagy tudomány. De vásárláskor mondjad milyen verdára kell :rolleyes:

No már 3-an vagyunk a régióba :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali!

Érdekes hogy alig vagyunk ebben a régióban pedig a www.opelclub.hu -n a tagok között 15 embert is láttam az Észa-Magyarországi régióban, igaz nem minenki volt klubtag, de csak össze jönne az a fránya 5fő sőőőt

sztem még több is csak a fórumot is részletesen át kéne nézni ha tehetik ;)

Ja loree neked sem vót a klubtag a neved után pedig te az vagy nem? :)

Legalább a fórum ne haldokoljon ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Nekem van egy 2003-as Opel Astra GCC 1.6 NJoy-om, és a jövő hónapban tervezek rá venni sportdobot.

Tudnátok nekem ajánlani Eger környékén egy megbízható kipufogóst?

A válaszokat előre is köszönöm!

Sziasztok!

Én tudok egy jó kipöffenő-mágust Egerben!

A pontos cím most nem jut eszembe, de majd legközelebb leírom!!

Egerszalók felé van!

Itt a tel.szám: 06703851527 - Krisztián

Fiatal srác, és dolgozó lány jól dolgozik...

Nekem ő csinálta saját kezűleg a teljes rendszert(50-es csőből, leömlő, közép és hátsó dob)!

Üdv.: Cseke

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én tudok egy jó kipöffenő-mágust Egerben!

A pontos cím most nem jut eszembe, de majd legközelebb leírom!!

Egerszalók felé van!

Itt a tel.szám: 06703851527 - Krisztián

Fiatal srác, és dolgozó lány jól dolgozik...

Nekem ő csinálta saját kezűleg a teljes rendszert(50-es csőből, leömlő, közép és hátsó dob)!

Üdv.: Cseke

Szkolka forint?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én tudok egy jó kipöffenő-mágust Egerben!

A pontos cím most nem jut eszembe, de majd legközelebb leírom!!

Egerszalók felé van!

Itt a tel.szám: 06703851527 - Krisztián

Fiatal srác, és dolgozó lány jól dolgozik...

Nekem ő csinálta saját kezűleg a teljes rendszert(50-es csőből, leömlő, közép és hátsó dob)!

Üdv.: Cseke

...És itt a cím:

3300 Eger Attila u. 35

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.