Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Ez tényleg így van, de ha már kecsói vagy akkor köszöntelek a klubban. Én a múlt héten két újabb opelessel találkoztam a városban (pontosabban msn-en), így a Soltvadkerti talira, már 6 kocsival megyünk innét, remélem te is csatlakozol majd.

Ahogy egymásra találnak itt a kollégák... öröm nézni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg így van, de ha már kecsói vagy akkor köszöntelek a klubban. Én a múlt héten két újabb opelessel találkoztam a városban (pontosabban msn-en), így a Soltvadkerti talira, már 6 kocsival megyünk innét, remélem te is csatlakozol majd.

a solvadkeri talihoz: csak klubtagoknak lesz a soltvadkerti tali asszem.....

Link to comment
Megosztás:

A rendezvénynaptárban nem szerepel, hogy csak tagoknak.

És ha valaki ott akar belépni?

Ugye csak vicceltél?

annak semmi akadálya hogy eljöjjön, és belépjen.

alapvetően ez a buli klubtagoknak lesz, a klubtagok szórakozását szolgálja.

aki nem klubtag, nem szórakozik ott.

aki klubtag akar lenni, az jön, belép és szórakozik.

ugy néz ki, hogy idén 2 tali lesz nyitott a nem klubtagok felé, a többi zártkörü.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Isten őrizz, hogy bárkinek is kellemetlenséget okozzak azzal, hogy nem tagként (de nem is hívatlanul) megjelenjek egy hivatalos rendezvényen!

Mert ugye ha nem tagként ott lennék, akkor mi lenne a "hivatalossággal"? Vagy rosszul fogom én ezt??

Persze nem akarok én epéskedni, csak kicsit furcsán esett, hogy mindjárt az a lényeg egy "újonc" esetében, hogy TAG -e vagy sem, fizetett -e már a szervezetnek vagy se....

Én inkább szeretnék ilyen esetekben a kölcsönös szimpátiára, meg egymás megismerésére hagyatkozni.

...szóval jobban érzem magam egy társaságban ha azt látom, hogy tagságival, vagy anélkül ELFOGADNAK, és én is viszont őket!

És mit csinálok a tagságimmal, ha nem érzem jól magam a rendezvényeken? ....jó persze tudom, a színházban meg a moziban se szokás előadás után kifizetni a jegyet....

Pl. azt lehet, hogy az ember jelentkezik (regisztrálják), részt vesz, és ha teccik neki befizet (1 hónapon belül)?? Asszem ilyesféle hivatkozást láttam a MOTE honlapján is.

Persze ez csak egy meglátás, egy vélemény a tömegből! :roll: :?:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Gepárd!

Az a helyzet, hogy szívesen benne vagyok én minden "ilyen" szerveszkedésben, de mivel éppen megszakadni készülök saját valamikori volt osztályom találkozójának szervezésében, most szívesebben kihagynám Soltvadkertet. Az is az igassághoz tartozik, annyira "kicsavarta" a pénzemtárcám most ez az autócsere, (nem is....OPELCSERE!! :) ) hogy nekem most 5 rugó az túl nagy pénz!! :lol:

De ami késik nem múlik, mert azért szeretek ám én is valahova tartozni!

Az meg elég valószínú, hogy akkor már nem a fószvájgenes klubba, vagy a trabisok közé menek!!

Addig is itt a városban a "HELYI" szekciót szívesen erősítem jelenlétemmel!

Szerinted ha eccer (hamarosan) MOTE tag leszek (teljeskörű) akkor az acconyt is vihetem találkozókra?? ...vagy neki is tagnak kell lenni? :lol:

de hogy ne legyek már nagyon OFF azért egy pár szót a verdáról is!

Jobb hátsó ajtót csak kívülről lehet nyitni! (nem gyerek zár visszakapcsolás a gond) Kárpitot nehéz leszedni az ajtókról?

"Meghajtottam" a kiccsávót tegnap, szedi ez a lábát ha taposom a belét, de elég magas fordulaton (2500-2600) kezd el "menni" addig meg semmi! Ekkora egy turbó lyuk?? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szaisztok!

Van egy Astra G 2.0 DTI-m. Állat. Van benne 185.000 km. Ebből 160.000 autópálya. Hihetetlenül bírja még mindig a strapát. Lenne egy kérdésem: Nincs vkinek esetleg egy (sajnos nemtom, hogy hívják) motorvédő burkolat? A motort alúrol védi, elég nagy és szigetelést is nyújt. Vagy esetleg ha tudtok egy jó bontót ajánlani azt megköszönném.

Thx: Cseli

Link to comment
Megosztás:

Szaisztok!

Van egy Astra G 2.0 DTI-m. Állat. Van benne 185.000 km. Ebből 160.000 autópálya. Hihetetlenül bírja még mindig a strapát. Lenne egy kérdésem: Nincs vkinek esetleg egy (sajnos nemtom, hogy hívják) motorvédő burkolat? A motort alúrol védi, elég nagy és szigetelést is nyújt. Vagy esetleg ha tudtok egy jó bontót ajánlani azt megköszönném.

Thx: Cseli

Kartervédőre gondolsz? Bontókban érdemes keresgélni, de lehet hogy gyártatni egyszerűbb.

Bontó: http://www.opelbonto.hu/, ajánlott inkább telefonon vagy személyes zaklati őket, e-mail felejtős... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nna akkor én is felteszem a Hét kérdését....

X20DTL -re fel lehet -e tenni az X20DTI -nek a köztes hűtőjét valamien formában... Ha technikailag, geometriailag kivitelezhető akkor a motorvezérlő elektronikát kell -e naon bacogatni vagy se?? Egyáltalán mekkora a különbség a két moci között? A Le/Nm értékaket figyelmen kívűl hagyva...

Ha megoldható akkor mit várhatok?? Jó lesz az nekem? ..csak azért kérdeztem meg, mert jó állapotú coolert már 10 -15 rugó között lehet kapni.

thx

Link to comment
Megosztás:

Jajjj.... de lámaa vagyok!!! :oops: :oops: :oops:

Az az addigi hozzászólásaim száma volt. Aszittem számozás, hogy lehessen visszafelé keresni.

Tessék akkor átmásolom ide!! :)

Nna akkor én is felteszem a Hét kérdését....

X20DTL -re fel lehet -e tenni az X20DTI -nek a köztes hűtőjét valamien formában... Ha technikailag, geometriailag kivitelezhető akkor a motorvezérlő elektronikát kell -e naon bacogatni vagy se?? Egyáltalán mekkora a különbség a két moci között? A Le/Nm értékaket figyelmen kívűl hagyva...

Ha megoldható akkor mit várhatok?? Jó lesz az nekem? ..csak azért kérdeztem meg, mert jó állapotú coolert már 10 -15 rugó között lehet kapni.

thx

Már...látom ezen a fórumon óra/perc jó hivatkozni... bocs! :toimonster:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.